Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósomnak vagy nekem van igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósomnak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
van párom 2 éve. nem élünk együtt. mindenki a szüleinél lakik. és akárhányszor vitatkozunk a párommal ( kis dolgokon) amikor telefonálunk mindig meghallja az anyja, és küldözgeti nekem az smseit hogy mi a véleménye a vitáról. a párom megmondta neki h ezt bíza ránk semmi köze hozzá. erre ő azt mondta hogy de itt eszel, itt iszol itt fürdesz stb. mondtam a páromnak hogy attól h ott élsz attól még magánéleted lehet. ezt elmondta az anyjának és erre azt mondta az anyja hogy de a magánélethez hozzátartozik a kaja is, és ameddig ott él velük addig van köze a magánéletéhez is. kinek van igaza nekem vagy a párom anyjának?
2013. jan. 4. 09:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
16-os, meg 11-es vagyok... nem került szóba, édesapja él még?
2013. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
él. ott él velük. de mindenben a párom anyjának ad igazat, mert ha nem neki ad igazat akk képes egész éjjel veszekedni vele meg üvöltözni.
2013. jan. 4. 11:16
 23/34 anonim ***** válasza:
Ne töketlenkedjetek már! 2-3 hónapig gyűjtögessen, aztán költözés. Csak nem fogja az anyja rendőrséggel kidobatni a házból. Ha mégis, akkor költözzön rövid időre egy baráthoz, vagy adjon el valamit, amiből kifizet egy havi albérletet.
2013. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
nem rendőrséggel fenyegeti. hanem h megy a tanácsra és hivatalos úton kidobatja.
2013. jan. 4. 11:20
 25/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem megy az olyan gyorsan. Meg nem is fogja megtenni, mert az állati kínos.
2013. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Még mindig én. Mivel már mindent végigpedzegettünk, és teljesen nyílvánvaló az anyja rosszindulata, van még egy megoldás.


Nem szép, nem tisztességes, de az anyja sem tisztességesen játszik.

A saját szobájából mindent ami csak mozdítható és nincs leszögelve, adjon el, értékesítsen. Egy egészen kis albérletre, csak hogy legyen hol kezdeni.


Ha van annyira šzarrágó az anyja, hogy feljelenti, hát tegye. Semmi jogalapja nincs gáncsolni és elbašzni a fia életét.


Ehhez persze a párodnak is akarnia kell az önálló talpra állást, mert pusztán panaszkodni nem elég.


Amúgy meg, nekem is erőszakos anyám volt, és életem legjobb döntése volt apámmal elköltözni tőle, szinte menekültünk. Tudom milyen helyzet ez, neki is voltak dolgai.


24/F

2013. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
11:31 : ti hogy tudtatok elköltözni? nem vette el a pénzeteket?
2013. jan. 4. 11:52
 28/34 okoska31 ***** válasza:

kérdező: mi az, hogy elveszi a pénzét egy nagykorúnak? bejelentett munkával megkereste, leadózta - innentől az övé!


nincs olyan, hogy elveszi. A közös számla rendelkezést kell megszüntetni, és ennyi. még akkor is jobb, ha a hitelt amit írtál viszi tovább arra a számlára.


kidobatni nem fogja tudni a tanácsnál (bár önkormányzat van, meg járás, tanács nincs) de ahogy olvasom sajnos nem...

2013. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
nincs közös számlájuk. a páromnak is meg az anyjának meg az apjának is külön számlája van. csak a az anyjánál van a párom kártyája. mert amikor kijelentette h félre fog tenni belőle akk ellopta tőle és nem adja vissza.
2013. jan. 4. 12:24
 30/34 okoska31 ***** válasza:

basszus, ne legyetek már ennyire lúzerek.


kártyaletiltás, új kártya igénylés.


aztán cseszheti a kártyát, ami nála van.


komolyan....

2013. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!