Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van? Vagy túl képzelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van? Vagy túl képzelem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy barátomnak volt előttem már sok kapcsolata. Volt egy kétéves, de az már 7 éve véget ért, én mégis úgy érzem, hogy nagyon szerette azt a lányt, és el is mondta ezt nekem. De állítja hogy senkit sem szeretett annyira mint engem. De én ezt nem tudom elhinni, mert nem vagyok két évig egy olyan emberrel akit csak szeretek. Nagyon idegesít hogy neki nem én vagyok az első, fordítva meg ez így van.

2012. dec. 30. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne komplikáld túl az életedet, nem tesz jót.
2012. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy unatkozol..
2012. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valaki megérthetne
2012. dec. 30. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A múlt az múlt,a jelen az jelen.Múltja mindenkinek van.Ha Neked lett volna kapcsolatod,Neked is lenne múltad.Szerintem sokkal normálisabb dolog volna,ha a jelenetekkel foglalkoznál,és azzal,hogy most ti ketten boldogok legyetek együtt.A többi nem számít.
2012. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Istenem... Ne legyél ilyen, mert ez még a kapcsolatotokra is mehet. Ha nekem ezzel jönne a barátom és mindig ezzel fárasztana, kitérítene a hitemből...

Nem véletlen van veled... Ha nem szeretne, akkor nem lenne veled. Annak a kapcsolatnak nem véletlen lett vége...és már 7 éve! Én ezt nem tudom megérteni, hogy miért zavar téged annyira, hogy nem te vagy neki az első. Hány éves vagy? Ez ilyen 14 éves agyi szintre utal. Nőj fel! Barátom se velem veszítette el a szüzességét, én meg igen, még se tud ez zavarni. Előttem is voltak barátnői, és? Most engem szeret, mással nem foglalkozik. Nekem is voltak barátaim előtte, és ők nagyon nem érdekelnek, csak barátommal foglalkozok és őt szeretem. Ne féltékenykedj már annyit!

2012. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, párommal összejöttem, volt egy 1 éves kapcsolata, Amerikából jött haza érte a csaj. Igen, fura érzés volt. Kellemetlen.

Azt mégis velem van 7 éve együtt, mióta vége lett nekik. Nyugi!

2012. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!