Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a facebook teszi tönkre a kapcsolatok/házasságok nagy részét?

Figyelt kérdés

Van akit "rabul ejt" a facebook, szabadidejét csak ott tölti, a családjával nem foglalkozik.

Vagy esetleg az ellenkező neműek lájkolgatnak, irkálnak neki,ami félreérthető, és sok vitához vezet nő és férfi között.

A kapcsolati státusz szintén vitatéma. Kiirja az ember, hogy kapcsolatban vagy, vagy ne. Tegyen e fel közös képet, vagy ne.

A facebook ismerkedésre is alkalmas, pl az ember itt találhat rá a szeretőjére, már akinek erre igénye van.


Sokaktól hallom, hogy facebook előtt tartósabbak voltak a kapcsolatok. Szerintetek?

Tudom, a fb előtt volt az iwiw, de ott nem voltak ennyire aktívak az emberek, nem emlékszem hogy az is annyira népszerű lett volna mint a face.


2012. ápr. 10. 12:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

16:08

te kivétel vagy.


Én észrevettem magamon, hogy kevesebbet találkozom a barátaimmal. Ha érdeklődöm felülök, meg hogy találkozhatnánk, írnak magukról pár sort és ennyi.

2012. ápr. 10. 16:35
 22/24 anonim ***** válasza:
Akiknek fb miatt megy tönkre a kapcsolatuk, azoknak amúgy is tönkremenne idővel. fb csak meggyorsítja egy picit.
2012. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

nálam ez nagyon nem így van.

a párommal mindketten fenn vagyunk, előfordul, h kinn ülök az erkélyen, ő benn van és írunk egymásnak pár sort :)

soha nem volt még vitánk a fb miatt.

mindenki lájkol, kommentel, szervezi magának az esti bulit, de egyikünk sem keres magának szeretőt :P


a hisztis pitsák hajlamosak fennakadni ilyen lájkoláson meg kommentelésen, én nem.

2012. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A Fb csak egy a lehetséges tényezők közül, ami elronthat egy kapcsolatot. Ha valaki nem viszi túlzásba az internetezést, akkor belefér a Fb, és más is.

Ettől függetlenül én nem regisztráltam magam.

Amúgy szerintem csak idő kell, és erre is ráunnak az emberek ugyanúgy, mint az iwiw-re.

2012. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!