Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba születése után tönkrement...

Baba születése után tönkrement házasságok, kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, járt már így valaki? Elmesélné mi történt, hogyan telt be a pohár?
2009. nov. 25. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
én is el lennék... és ne haragudj, de eleve hogy lehet úgy babát vállalni, hogy nem tudod, aki melletted van az ágyban , az nem lesz melletted a kiságynál is??! Bocsi, csak 1részt sajnállak, mert valszeg az urad félrelépett vagy a szokásos "nem bírom a felelősséget" dumával lépett le, de hogy nem tudtad kiismerni??
2009. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok?
2009. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen,én.Naprol napra jött az egész.Pàrom felhuzta magàt ha a baba akkor sir,amikor ö fàradt,vagy épp nem tudott velem kettesben lenni,aztàn azért haragudott,mert én mindig sétàlok.Ugye azt elfelejtette hogy a gyereknek kell a levegö.Nem tudtam mindennap fözni,ezt is zokon vette,és sok minden egyéb ok miatt.Együtt élünk most is,probàlom rendezni a helyzetünket,kisebb nagyobb sikerrel.Nem szabad feladni!
2009. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Basszus, ha sír a gyerek, van apja. Sétáni együtt is lehet, sőt ha az apuka ráér kell is.

Sok férfi kicsit el van tévedve.

2009. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk még nem ment gallyra csak majdnem hála az ég idöben észhez kaptunk.Nálunk az volt a gond h a kicsi születése után eléggé eltávolodtunk egymástól.Ugye én itthon a párom melóba.Nem ült le velem beszélgetni és ha igen amikor elmondtam neki az érzéseimet és hülyének nézett nem értette miért érzem magam egyedül.Nem hagyta h 10 percre ott hagyjam neki a gyereket szóval vinnem kellett a boltba is míg ö itthon volt akkor is.Aztán a szüleim segíteni akartak neki a meló keresésében és mivel nem rajong a szüleimért így leoltott.Haza akart menni(román) én pedig kijelentettem h amíg van más lehetöség mi nem megyünk.Aznap majdnem szét mentünk mert ö úgy értelmezte ezt h nem akarok vele lenni.Akkor volt vitánk még kb 3 napig.Aztán 1x valamivel kedveskedni akartam neki h végre béküljünk ki és nem örült neki és elhúzta a száját.Én elmentem lefürdeni közben jól kisírtam magam és mikor kimentem nyugodt hangnemben veszekedés nélkül elmondtam neki mindent h mit érzek.Akkor nem szólt semmit hanem másnap melóból felhívott és bocsánatot kért.Azóta nagyjából minden oké.De nem rajta múlt.És eszméletlen kevés hiányzott h tényleg vége legyen.

Veletek mi történt?Ne keseregj hisz ott a gyönyörü babád!Ö majd sok eröt fog neked adni.Ha rád mosolyog neked minden bánatod elszáll!

2009. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Szia.Igazából mi történt?bocs,hogy beleszólók,mert nálam hála nincs ilyen helyzet,de már egyszer elváltam,maradtam egyedül egy gyerekkel,hátha tudok valamit segíteni.
2009. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk elég rossz a helyzet.Együtt akartuk a lányunkat, terveztük.De születése után mi csak távolodtunk egymástól.Nagyon sok volt a veszekedés mindenen+az anyagiak stb stb..Végül elköltözött tőlünk az apa (szerencsére az én házamban éltünk/élünk)kb 4 hónapra.Majd jött egy nagy megbeszélés,jó is volt kb 3-4 hónapig de most megint kezd elromlani.Rájöttem hogy magamnak szültem, és ha nem is a mindennapokban (hiszen dolgozik) de legalább hétvégente kivehetné a részét a gyereknevelésből.Persze foglalkozik a lányával de nem eleget.Viszont nekem egyáltalán nem segit semmiben,én ebbe már beleuntam:(Be kell látnom hogy ez a kapcsolat halálra van itélve,és bizom benne hogy megtalálom azt az embert aki elsősorban mint Nő néz rám(mert ez nagyon hiányzik).
2009. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ja utsó vagyok: 5 éve vagyunk együtt papir nélkül a lányunk most 16 hónapos!
2009. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy egyedül:(

Nem igaz, hogy ismeri az ember a párját.13 éve vagyunk együtt,sok mindenen túl vagyunk, egy csodálatos házasság(volt) a miénk.Mások el sem hitték, hogy létezik veszekedés nélküli kapcsolat...Bizony, azt hittem, ismerem a férjem!Aztán közös akarattal vállaltunk babát, ami egy merőben új helyzetet teremtett: majd 3 hónapig nem tudtam a megszokott módon foglalkozni a párommal-erre láss csodát, egyből elsírta ezt a kolléganőjének, aki azonnal meg is vigasztalta...

Azóta 1 éves a lányunk, még együtt vagyunk. Állítja, csalódott önmagában, mindent helyrehoz...Csodálatos Apuka, imádják egymást a kislánnyal, de a bizalom meghalt. A mai napig nem tudom, érdemes-e együtt folytatnunk.

2009. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Én úgy látom sokszor az van, hogy megszületik a gyerek, és abban a pillanatban a nő megszűnik létezni, és helyette anya van. "Rá van cuppanva" a kisgyermekre, és megfeledkezik a férjről, aki a sokadik helyre csúszik vissza. És nem foglalkozik mással, csak a babával stb. Csak azt akarom mondani, hogy sokszor a nők a hibásak. Szerintem ismerős ez a helyzet is.

Természetesen van amikor a férfi. Én ismerek példát mindkettőre. De sajnos biztatni nem tudlak, mert azok akiket ismerek, nem maradtak együtt. :(

2009. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!