Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a facebook teszi tönkre a kapcsolatok/házasságok nagy részét?

Figyelt kérdés

Van akit "rabul ejt" a facebook, szabadidejét csak ott tölti, a családjával nem foglalkozik.

Vagy esetleg az ellenkező neműek lájkolgatnak, irkálnak neki,ami félreérthető, és sok vitához vezet nő és férfi között.

A kapcsolati státusz szintén vitatéma. Kiirja az ember, hogy kapcsolatban vagy, vagy ne. Tegyen e fel közös képet, vagy ne.

A facebook ismerkedésre is alkalmas, pl az ember itt találhat rá a szeretőjére, már akinek erre igénye van.


Sokaktól hallom, hogy facebook előtt tartósabbak voltak a kapcsolatok. Szerintetek?

Tudom, a fb előtt volt az iwiw, de ott nem voltak ennyire aktívak az emberek, nem emlékszem hogy az is annyira népszerű lett volna mint a face.


2012. ápr. 10. 12:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatot nem fog tönkretenni egy közösségi oldal sem. Pl. a párom is van, hogy egy órát fazezget, de attól még nem lájkolgat, meg írogat fotókhoz hozzászólásokat, ahogy én sem teszek ilyesmit. Egyszerűen felesleges. Szerintem ez inkább a tizenéveseknél van így, akiknek nincs jobb dolguk.
2012. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem,hogyha valaki azt mondja,hogy a kapcsolata /házassága a facebook miatt ment tönkre,az magának is hazudik.Az csak egy ürügy.

Én is sokat vagyok fent a facebookon,ahogy a párom is.Szoktam lájkolni más férfiak fotóját ahogy a párom is más nőkét.De ettől még bízom benne,és tudom semmit nem jelent neki,csak annyit,hogy jó képet csinált valaki.Ő is bízik bennem,hogy nem a facebookon fogom megcsalni.A facebook mellett mindig tudunk időt szakítani egymásra.Ilyenkor nemhogy facebook,de internet sincs,csak mi ketten.

2012. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akikre én gondolok, bőven 18 fölött vannak.
2012. ápr. 10. 12:07
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:07

Azt hozzá kell tennem,hogy csakis ismerős,barátok,rokonok képeit lájkoljuk..Idegenek képei nem érdekelnek.

2012. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
az olyanokat csak sajnálni tudom
2012. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kimaradt a kérdésemből, de szerintem az ilyen közösségi oldalak az emberi kapcsolatokra is rossz hatással vannak.
2012. ápr. 10. 12:17
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, hogy az internet még nagyobb lehetőséget teremt a félrelépésnek, de nem csak ennek természetesen, hanem a bűnözőktől kezdve a pedofilokig, stb..


Ez tény, akárki akármit mondd.

2012. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem a fészbukkal van a gond, hanem a számítógéppel, és az internettel. Úgy oda ragadsz a géphez, és úgy elszórakoztat, hogy észre sem veszed.

Nekem pl. nagyon hiányzik a közösség (ez alatt most nem azt értem, hogy összegyűlnek az emberek és pl részegre isszák magukat).

2012. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát amelyik kapcsolatot tönkre tudja tenni, az menjen is tönkre.

Én mindennap feljárok facebookra, de nem ott élem az életem. Kint van, hogy élettársi kapcsolatban vagyok, az is, hogy kivel, van pár kép fent rólunk és ennyi. Nem ott élem ki magam, általában ha találok valami vicces képet, meg szoktam osztani és ennyi. Néha napokig semmi, épp csak megszokásból felmegyek, mert néha húgom ír nekem levelet.

2012. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

12:26

minden az agyban dől el,senki sem kötelez,hogy egész nap internetezz

2012. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!