Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a kapcsolatok hogy...

Ezek a kapcsolatok hogy alakulhatnak ki?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok arra hogy jöhet össze két ember úgy pl a nő kijelenti hogy elválttal soha és végül mégis elvált pasi lesz a párja,vagy egy férfi kijelenti hogy egy anyával soha és mégis olyan nővel jön össze akinek van gyereke.

Ez mégis hogy lehet?

Fiatalon eldöntöttem hogy milyen férfi az akivel soha nem jönnék össze.Nem kell belekötni,de paraszt fiúval nem tudnék együtt élni.Volt egy fiú aki tetszett egészen odáig mig ki nem derült mi a foglalkozása,onnantól kezdve csak barátként tekintettem rá.


2012. ápr. 5. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Idővel az ember változik: jó esetben belátja, hogy fiatalon mekkora ökörségeket mondott, érettebb fejjel átgondolja és már nem foglalkozik vele.

Másrészt a szerelem, az igazi szerelem minden ilyet felülír. Ha te szerelmes lettél volna a srácba, cseppet sem érdekelt volna a munkája.

2012. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatok a legritkábban alakulnak ki a racionalitás talaján, hiszen az érzelmek bármit felülírhatnak.

Biztosan fiatal vagy még, hogy azt gondolod, ez tudatos elhatározás kérdése.

És hidd el, az élet cifrább dologat is tud produkálni, mint amit a filmekben látsz.

2012. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szerelmet megelőzi az ismerkedés ahol kiderülnek bizonyos dolgok.
2012. ápr. 5. 08:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet én gondolkodom kicsit furán.

Lehet hogy kicsit tulkomplikáltam ezt a párválasztás dolgot,de szerencsére megtaláltam a megfelelő partnert.

2012. ápr. 5. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy egy ilyen kizásó tényező csak a szerelembe esés után derül ki. Akkor meg már mindegy:D
2012. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy paraszt fiú?
2012. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki állattenyésztéssel és földműveléssel foglalkozik.
2012. ápr. 8. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:

én mindig azt mondta, hogy István nevű férfival soha! (A Pityu becenévtól ráz a hideg, meg volt egy István nevű ultrabüdös osztálytársam, rajta kívül nem is ismertem István nevűt - így mindig hozzá társítottam ezt a nevet.)

Gondolom mondanom sem kell, hogy 7 és fél éve van egy István (Pistike - így teteszik :) ) nevű párom :)

A szív és az agy nem szokott "összedolgozni" :)

2012. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!