Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan sokat olvasok ezen az...

Olyan sokat olvasok ezen az oldalon a magcsalásról, nyugtassatok meg, hogy azért vannak még jól működő kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretném azt hinni, hogy azért vannak még igazán boldog házasságok, kapcsolatok.

5 éve vagyok férjnél, 2 kislányunk van,boldogok vagyunk, remélem azok is maradunk....remélem nem fog megcsalni a párom... igaz nem mindenkit csalnak meg? :-(


2012. jan. 20. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy vannak boldog párok is. De nekik jobb dolguk is van annál, minthogy ide írogassanak. :) Komolyra fordítva a szót: ha boldog a kapcsolatod, nincs szükséged segítségre, támogatásra vagy megerősítésre, amit az ide írók remélnek. Én is boldog házasságban élek - de tudom, hogy a boldogság törékeny dolog, vigyázni kell rá és tenni érte, hogy meg is maradjon.
2012. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy téged meg fognak-e csalni, nem tudhatjuk.

Nyilván, akinek nincs semmi baja, az nem fogja kiírni, hogy boldog vagyok. Csak menne az irigykedés.

De ha te boldog vagy, miért törődsz másokkal? Ne pazarold erre az energiádat.

2012. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak még ilyen kapcsolatok.Hiszem hogy a férjem nem csalt meg,pedig már jóideje együtt vagyunk.Nem félek attól hogy elmegy máshoz,nem féltékenykedem hisz nem ad rá okot.Ha megcsal és kiderül ráérek azon filozni hogy miért és hogyan tovább.
2012. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
nem az a mérvadó,amit itt írnak,az itt feltett kérdések nagy része kamu
2012. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak!

Mi a párommal 8 éve vagyunk együtt, de én ki merem jelenteni hogy együtt is öregszünk meg. Szeretjük egymást, teljes az összhang. Nincs olyan amit ne kapnánk meg a másiktól, minden téren.

Embere válogatja hogy ki milyen, és mennyire fontos neki az a személy akivel együtt él.

2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!Nem foglalkozom vele, csak amikor olvasom a válaszokat egy-egy kérdésre, hogy: előbb-utóbb úgyis mindenkit megcsalnak, akkor az érzékenyen érint, és máris elmegy rossz irányba a gondolatom, és képes vagyok magamra is venni:-(
2012. jan. 20. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért még vannak jól működő kapcsolatok.
2012. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

No erről a könnyen befolyásolhatóságról szoktasd le magad gyorsan gyorsan ;-)

És negatív dolgokat se olvasgass, mert már az is befolyásol.

Vannak jól működő kapcsolatok persze !

Mi jól működünk, nem mondom, hogy nincsenek lentek néha, de együtt kijövünk belőle. Megcsalás ki van zárva részemről, és bármilyen furán hangzik is, tudom, hogy a férjem sose csalna meg. Ha baja lenne megmondaná, vagy válna, de úgy érzi neki lenne rosszabb, ha csak úgy megtenné. Bízok benne.

Egyébként én meg már ott tartok a sok megcsalás témával, hogy egy akár bele is fér, azt mondják egyszer mindenki megőrül. De nálunk nem lesz megcsalás.

36 N 14 éve házas két kisgyerek.

2012. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igenis értettem kedves utolsó, és teljes mértékben igazad is van!!:-)))

Nagyon örülök neki, hogy ilyen sok pozitív választ kaptam, és tényleg az lesz a legjobb, ha a megcsalásos témát inkább el sem olvasom!

Ha pedig mégis motoszkálna a fejemben a sok buta gondolat, akkor elolvasom a válaszaitokat, és ismét megnyugszom!

Köszönöm nektek!

2012. jan. 20. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, nekünk is 10 éve az és a környezetünkben is általában jól működő kapcsolatokat látok, vannak kivételek, de ott már rég problémák vannak. Akik szerint egy pasi mindenféleképp megcsalja a párját, az egy megkeseredett ember.
2012. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!