Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most WTF?! Nyugtassatok...

Ez most WTF?! Nyugtassatok le, mert szétcsesz az ideg!

Figyelt kérdés

8 hónap állami gondozás után (ami nem az én hibámból történt) most költöztem vissza anyámhoz, egyelőre még nem teljesen hivatalos. Kijelentette, hogy 10-ig netezhetek. Miközben 16 éves vagyok, nyár van, őket semmiben sem zavarom vele mert nem hallatszik át meg nincs is hangszóró, és pontosan ecseteltem neki, hogy egy barátnőmmel még meg kell beszélnem valamit, ami nagyon fontos (de tényleg), és meg kell várnom míg hazaér... Mobilom meg nincs, hogy felhívhatnám. Kérdezem tök nyugodt hangon, hogy mégis miért nem gépezhetek tovább és magyaráztam az előbbi indokokat, erre spontán elkezd ordítani, hogy csak, mert ő ezt mondta, és nem fog nekem magyarázkodni, egyébként is, nem muszáj itt lakni, ja és "ELBA*SZTAM". Mert ha ebben tiltakozom, akkor biztos iskolába se fogok járni... Érdekes logikai lefedés. Most tényleg én lennék az idióta? Egyébként is, hogy a fenébe jön ez a hülyeség neki? Nem hajlandó megmagyarázni. Bulizni enged, dohányozni enged, netezni meg nem lehet????????? Ja, amúgy meg házimunkát meg mindent megcsinálok, az összes ami miatt bizalmatlan velem, hogy régen sokat lógtam, de most 40 éves koromig ezzel fogok szívni, vagy mi? Ahelyett hogy örülne hogy visszakerültem, itt ordítozik mindjárt első nap... Mi a jó istennek kell kiabálni és fölényeskedni??? Én se teszem!

Félek, hogy emiatt megint kirak... Nem akarok visszakerülni oda ahonnan jöttem!


2011. aug. 24. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

:( Próbáld meg egy higgadtabb állapotában beszélni erről.

Sajnálom:(

2011. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy EZ a nyugodtabb állapota. :D Derültégből-módra kezd el mindig ordítani, szerintem el kéne mennie pszichológushoz, de nem hajlandó. Pedig járok én is, nincs abban semmi...

Na jó, elszívok egy cigit, ha nem dugta el bosszúból :)) Addig írjatok.

2011. aug. 24. 22:33
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Ember! Én behúznám fülem-farkam, annyira paráznék, hogy visszakerülök államigondozásba, plána, hogy ez még "nem teljesen hivatalos".


Miért diktálna még 40 évesen is? Én 18 óta önellátó vagyok.


Ha csak nem az élete múlik valakinek azon, hogy beszélj a barátnőddel, akkor várhat.


Ez a véleményem.


24/N

2011. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát, hallod, ilyen anya mellett talán tényleg nem véletlen, hogy állami gondozásba kerültél. Ezt a nőt mindennek nevezném, csak anyának nem. És nem azért, mert nem enged netezni, hanem mert hagy inni, dohányozni, anno elnézte, hogy lógtál az iskolából, most meg azzal fenyeget, hogy kirak.
2011. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Én sem engedném a gyerekemet korlátlanul netezni, de cigizni se, az tuti.

Sajnálom nagyon, hogy hiába van anyád, állami gondozásba kerültél.

2011. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
miért voltál állami gondozásban? amúgy meg vita elkerülése végett fogadj szót. jobb a béke pláne ha csak most költöztél vissza.
2011. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát pontosan ezért kerültem be. Mert hagy inni, cigizni, és elnézte hogy lógtam. :D Meg mert úgy általában nem nagyon foglalkozott velem, meg régebben ivott... Csak most van egy pasija aki aránylag "kordában tartja".

Mondjuk akkor sincs semmi ha visszakerülök, ha idáig fenntartottam magam, menni fog tovább is, csak szerettem volna olyan normális és átlagos életet élni családdal meg mindennel, mint a többi 16 éves. De utálom ha ok nélkül ordítoznak velem... Főleg azok után, amiken nagyrészben miatta átmentem. Oké, volt részem benne nekem is, de ez inkább fordítva történt; nem azért ilyen velem, mert hülye vagyok, hanem azért vagyok hülye, mert mióta az eszemet tudom, ilyen.

2011. aug. 24. 22:46
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egy nyamvadt indokot mondott volna miért nem netezhetsz....sajnálom.

Egyenlőre fogadd el a helyzetet.


amugy észrevetted hogy baromira elmult 10óra?most akkor mi van?

2011. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, hogy már rég elmúlt... 10 :D Úgyhogy irány az ágy kiscsirke!
2011. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom. Miután összevesztünk elmentek aludni, mostmár többet nem fog kijönni szólni...
2011. aug. 24. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!