Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kérlek nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, minden vágyam, hogy külföldön éljek, dolgozzak. Most vagyok elsős az egyetemen, de minden egyes külföldi ösztöndíjat megfogok pályázni, hogy az egyetem alatt is kitudjak menni. Ha ez nem jön össze, akkor megyek au-pairnek egy évre. Ez egy nagyon erős vágyam már kb 10 éves korom óta. Ezért tanultam nyelveket szinte éjjel-nappal. És itt jön a baj, hogy így nem merek ismerkedni pasikkal.Félek attól is,hogy majd el kell ez miatt őt engednem, de attól mégjobban, hogy olyan szerelmes leszek, hogy itt maradok. Több évet azért kapcsolat nélkül sem akarok eltölteni. Persze, az lenne a legjobb megoldás, ha olyan pasit találnék aki ugyanígy vágyódik külföldre.De egyrészt ez nem olyan könnyű (eddig csak olyanokkal találkoztam akik vagy egyáltalán nem akarnak elmenni, vagy csak pár hónapra,talán) másrészt én az ösztöndíj lehetőségekre is rögtön lefogok csapni. Remélem értitek a problémámat, és tudtok valami jó megoldást ajánlani. Köszi :)
2010. nov. 7. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Na most két dolgot csinálhatsz.

Egyik dologról lemondasz a másik javára. Vagy pedig kockáztatsz.


Ha találkozol egy másik férfival és egymásba szerettek, akkor nem hiszem, hogy ha a férfi szeret akkor nem találnátok megoldást arra, hogy te is megvalósíthasd az álmod és kapcsolatod is legyen.

2010. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En teljesen ugyanigy voltam, mint te es ma mar kulfoldon elek. 20 eves vagy, ismerkedni raersz meg. Bar en 20 evesen ismertem meg a ferjemet, aki kulfoldi. Lehet kulfoldit is keresni es akkor nincs ez a problema. Persze kerdes, hogy a vonzalom kivel alakul ki...annyit mondhatok, hogy emiatt ne aggodj, mert az elet ezt megoldja, minden jonni fog, csak tanulj gozerovel, mint tovabbra is es ragadj meg minden lehetoseget.
2010. nov. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent hova akarsz kimenni?
2010. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyugatra jó lenne, Franciaország, Anglia vagy Belgium. Bár még némentül annyira nem tudok. Egy évre pedig az USA-ba szeretnék, mert ott úgysem nagyon maradhatok. Köszi a válaszokat, de írhattok még :)
2010. nov. 7. 01:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint te, ugyanúgy 20 évesen, csak én Oroszországba akarok menni. Nem gondolkodtam eddig ezen sokat, de vlsz ott majd találok párt. Szerintem egyetemi bulikon, csoporttársak közül is keresgélhetsz.
2010. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a családom és a férjem javára döntöttem. és eddig nem bántam meg. 33N
2010. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. nov. 7. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!