Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy bizonyos ruhákat hordjak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a férjemtől kaptam egy csomó szép, drága ruhát, amiket imádok. Eléggé feltűnő, testhez simuló darabok (X-it, My77). Viszont a párom nem engedi, hogy hordjam őket, mondván neki nem tetszik, ha így öltözködik egy anyuka. De mondtam neki, hogy én sosem leszek az a farmer-pólós nő, mert nem szeretem azt a viseletet. Egyszerűen nem érzem jól magam bennük. Ezt tudta akkor is, mikor összejöttünk. Neki azért nem tetszik, mert akkor még többen megnéznek és ő féltékeny. Most mit tegyek? Szeretem a páromat is, de a ruhákat is. Itt milyen kompromisszumot lehet kötni, hogy mindkettőnknek jó legyen?

A válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. febr. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
69%
Most kértelek meg burkoltan, hogy a témáról beszéljünk, erre jön megint a személyeskedés... Érzed a veszted, vagy mi van?!
2012. febr. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló pasi vagyok!

Az én kedvesem is (24 éves) szereti az ilyen típusú ruhákat.

De én ki nem állhatom rajta.

Igaz, hogy nem az általatok linkelt, bár ezeket is rövidnek tartom ruhákat szereti, hanem azon termékeit is a gyártónak, ami extrém rövid.

Pl vannak olyan kisgatyái, ami úgy néz ki mint eg rövidebb úszónadrág, és olyan szinten bevág, hogy az egész vaginája tökéletesen kivehető.

Emellé még felvesz egy rövidke toppot, és totál kivagyok tőle. Én kicsit öregesebb gondolkodású vagyok (35ff), és nem tartom helyesnek, hogy egy anyuka az utcán, ilyen ruhákba mászkáljon.

Ami van neki, azt nekem mutogassa, és ne a nagyérdeműnek.

Legyen csinos, igényes, még villantsa is amilye van, de mértékkel, és ne szemérmetlenül.

És amiért zavar még engem, nap mint nap a jó öreg külső Fóti úton közlekedem, és az útszéli pillangók mind ilyen ruhát hordanak.

Kedves kérdező: Kérd meg a párod, hogy öltözködjön ő is úgy mint te, vegyél neki olyan rövidnadrágot, amiben ha leül, kilátszik a nemi szerve.

Meglátjuk te mit szólsz, amikor helyetted idegen nők a te párod kukiát stirölik a tömegközlekedésen.

2012. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Pedig inkább büszke lennél rá,hogy ilyen formás csinos,barátnőd van,nem sok férfinek adatik ez meg.

Vállald büszkén,mér ne venné fel.


Egy példa:Ha valaki jól tud programozni meg SAP-ban nyomul akkor ne menjen el külföldre havi 20.000eurós fizuért csak,mert mit fognak szólni az emberek.És inkább menjen el a mekibe 80-ért?


Remélem érzékelhető a példa.Ha megteheti a barátnőd akkor vegye fel,mert jól áll neki.

2012. febr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:

54%-os ez ritka sz@r példa volt, de sebaj.

Nem fogod fel, hogy te vagy a hülye, nem a többiek? Eszméletlen, hogy ennyire ostoba hogyan lehet valaki. El sem merem képzelni, milyen lehet, mikor a vén szatyor nőddel megindultok valahova kézenfogva, egyik r.bancnak, másik a stricijének öltözve.

Ja és csak mondanám, hogy amikor majd lesz a nőd 60 éves, akkor már nem lesz olyan menő vele lenni és húzogatni a szottyadt sunáját. Vagy már erre is van terved?

2012. febr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

Köszi szépen az építő hozzászólást,magasfokú intelligencia hányadosról tettél tanú bizonyságot.

És ne ribancoz lgyszíves,fogalmad sincs,hogy néz ki,elárulom csak ha fele olyan normálisak lennének a csajok akkor nem lenne 70%os válási ráta itthon.

Én normálisan fogok írni ezentúl is aztán nyugodtan ócsárolhatsz,a te szegénységi bizonyítványod lesz.

2012. febr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

#63/#65:

Azért van benne igazság, a példa baromi rossz volt amit leírtál.

Köze sincs a két dolognak egymáshoz!

Elfogadom amit írtál, van ilyen is és olyan is, de ha végig olvasod a hozzászólásokat, 10:3-hoz velem, illetve a kérdésben szereplő férfinak adnak igazat.

Azért írtam, hogy lehet valaki csinos, ki is teheti amilye van, de...

Olyan helyen és időben, és úgy, hogy ne legyen szemérmetlen.

Bizony ezek a ruhák szemérmetlenek.

Míg valakit büszkeséggel tölt el ha a playboyban fotózák a barátnőjét, addig én és a többség, nem szeretném.

Miért?

Mert ugyan büszkeséggel tölt el ha a párom ilyen csodaszép, és bizony csodaszép, de...

Én is voltam tinédzser és leszek is 60-70 éves (remélem), és úgy ahogyan én is az ilyen nőkre recskáztam akkor, mások is megteszik ugyan ezt.

Namármost ne az én páromra tegyék ezt.

Tudod az átlag és a normális emberekben azt az érzést keltik, mintha bedomnám a közösbe...

Hát nem...

A hozzád hasonló hozzászólásokról pedig egy történet jut eszembe az ovodás koromból!

Születésnapot tartottak 20 gyerek jelenlétébe, és egy pufóka ovodástársam felállt, és azt mondta: "Ti míííínd hülyék vagytok" :D

Szóval nem vagyok prűd, de a páromat "nem dobom be a közösbe", és ha recskázni akar valaki ilyen nőre, szerezzen egyet magának :)

2012. febr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Na ez egy tök jó válasz volt utolsó,normális.Ilyet kellene mindenkinek,mennyivel szebben hangzik ez,és itt nem támad az ember szépen meghallgatja a másik álláspontját.
2012. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Előző. Utolsó kísérletem következik.

Szóval... SZERINTEM nem mind1, hogy valaki így mutatja-e meg az alakját:

[link]


[link]


[link]


vagy pedig így:


[link]


[link]


[link]



Remélem, hogy érzed a különbséget.

2012. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!