Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy bizonyos ruhákat hordjak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a férjemtől kaptam egy csomó szép, drága ruhát, amiket imádok. Eléggé feltűnő, testhez simuló darabok (X-it, My77). Viszont a párom nem engedi, hogy hordjam őket, mondván neki nem tetszik, ha így öltözködik egy anyuka. De mondtam neki, hogy én sosem leszek az a farmer-pólós nő, mert nem szeretem azt a viseletet. Egyszerűen nem érzem jól magam bennük. Ezt tudta akkor is, mikor összejöttünk. Neki azért nem tetszik, mert akkor még többen megnéznek és ő féltékeny. Most mit tegyek? Szeretem a páromat is, de a ruhákat is. Itt milyen kompromisszumot lehet kötni, hogy mindkettőnknek jó legyen?

A válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. febr. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
mi ez a baromság, hogy egy anyukának nem lehet jó alakja???? Két gyerek után ugyanúgy 55 kg vagyok, bár a mellemhez már melltartó kell, simán felvehetnék testhez simuló ruhát. Nem lesz attól rom valaki, hogy szült. És ha testhez simuló, ahhoz is fel lehet venni egy felsőt, blézert, és akkor máris nem olyan kihívó.
2012. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta az egyik barátom,hát hidd el hamar kihültek az érzéseim iránta és hála az égnek vége is lett!
2012. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

Hordd azt, amit szeretnél. Ha nem tetszik a farmer-póló, ne hordd azt. Aztán a végén az lesz majd baja, hogy már nem az a nő vagy, akibe beleszeretett.


Van egy vicc:


Csaj összejön egy motoros, bőrdzsekis, hosszú hajú sráccal. Összeházasodnak, jönnek a gyerekek. Egyszer csak megszólal a csaj: add el a motort, jobb lenne egy autó helyette. Később ezt mondja: ne hordj bőrdzsekit, mert az komolytalan, Hordj inkább öltönyt. oké, megteszi a srác.

Majd azt kéri a lány: vágasd le a hajad, mert nem illik egy családapához.


Eltelik pár év, egyszer csak a nő lelép egy motoros, bőrdzsekis, hosszú hajú ürgével. A férj megkérdezi: Miért?

Mire a nő: mert már nem ugyanaz az ember vagy, akihez hozzámentem.

2012. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök normális, ha a volt férjedtől kapott ruhákat nem engedi hordani a mostani párod. Én megértem, bár akkor mond neki, hogy vegyetek ruhákat közösen. Persze kérdés, hogy hány éves vagy? Milyen az alakod? Milyen ruhákat szeretnél viselni?
2012. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
0%

Egy qrvába szeretett bele, nincs ezzel semmi baj. Azzal mondjuk igen, hogy már az elején is tudta milyen vagy, így aztán később semmi joga nincs beleszólni mit veszel fel.


Mindenesetre én se nézném jó szemmel ha a nőm ilyen ruhákat aggatna magára. Bár az is igaz, hogy az ilyen stílusú nőket messziről elkerülöm.

2012. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Próbáltam már vele megbeszélni, hogy ne szóljon bele, de akkor ő nem jön velem sehova :(


annak, aki kérte, itt egy olyan típusú ruha:

[link]


Majdnem pont így nézek ki, az alakom is ilyen, tehát nem mutatok hülyén benne. Szerintem túlzásba viszi a féltékenységet.

2012. febr. 23. 11:53
 17/68 anonim ***** válasza:
40%
Nekem volt egy csajom,az is siránkozott,hogy miért nem tetszik nekem ha feltűnően öltözködik.Azért mert ha neki fontosabb,hogy megbámulják az utcán akkor húzzon ki a főútra aszfalttündérnek,de ne engem ne használjon ki,akkor jó vagyok neki ha segítségre van szüksége,vagy ha támogatom őt mindenben,de ha már merek szólni,mert úgy néz ki mint egy r.banc én vagyok a k.csög,féltékeny g.ci férfi,aki irányítani akarja.
2012. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Neki nem avval van baja, hogy a férjemtől kaptam, hanem, hogy sokan megnéznek benne. Nem vagyok k*rva, hűséges nő vagyok, aki szeret csinosan öltözni. Szerintem ettől még nem kell feltétlenül megcsalni a másikat.
2012. febr. 23. 11:59
 19/68 anonim ***** válasza:
100%

Elég merész és kihívó.


DE

Én is imádom az ilyen stilusú ruhákat,alakom is megvan hozzá,miniruha,feszülősnadrág,tűsarkú.

Párom imádja,és leginkább büszke ha msá megnéz,hisz az "övé vagyok".


viszont volt egy exem,ő zsákba bujtatott volna,annyira féltékeny volt.Többek között meg is lett az eredménye,gyülölöm ha valaki meg akar változtatni.

2012. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
64%
Ebben a ruhában ha lehajolsz kint van mindened. Az ilyen márkájú ruhák 90%-a inkább az utcalányoknak való. Én nőként megértem a párodat. Nem azzal van gond, hogy szűk a ruha, hanem hogy közönséges a hossza miatt.
2012. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!