Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy bizonyos ruhákat hordjak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a férjemtől kaptam egy csomó szép, drága ruhát, amiket imádok. Eléggé feltűnő, testhez simuló darabok (X-it, My77). Viszont a párom nem engedi, hogy hordjam őket, mondván neki nem tetszik, ha így öltözködik egy anyuka. De mondtam neki, hogy én sosem leszek az a farmer-pólós nő, mert nem szeretem azt a viseletet. Egyszerűen nem érzem jól magam bennük. Ezt tudta akkor is, mikor összejöttünk. Neki azért nem tetszik, mert akkor még többen megnéznek és ő féltékeny. Most mit tegyek? Szeretem a páromat is, de a ruhákat is. Itt milyen kompromisszumot lehet kötni, hogy mindkettőnknek jó legyen?

A válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. febr. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó..

Te nem jól értelmezted a többieket.Senki nem mondta,hogy a kérdező qurva..Senki nem bántotta ilyen mondattal.Csak azt mondták páran,hogy az öltözködési stílusa qrvás.

Na akkor ugorj neki,és értelmezd a mondatot,hátha megy a sok edzés mellett...

2012. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

55%: Én nem lennék büszke arra a helyedben, hogy férfi létedre tovább tart az öltözködés, mint egy nőnél. Nem vagy te egy kicsit metroszexuális?

Arra pedig senki nem kért, hogy ennyit gyúrj. Igazság szerint, már érthető számomra, hogy miért az ilyen stílusú nők tetszenek neked. Pont egymásnak vagytok teremtve.

Egy rendesen, csinosan öltözködő nő(értsd: nem vesz fel ilyemn ízléstelen ruhát), az a közeledbe nem menne. Egyébként meg csak ti pasik hiszitek, hogy mi az izomagyú pasikra bukunk, pedig nagyon nem. N

2012. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:

55%: Én nem lennék büszke arra a helyedben, hogy férfi létedre tovább tart az öltözködés, mint egy nőnél. Nem vagy te egy kicsit metroszexuális?

Arra pedig senki nem kért, hogy ennyit gyúrj. Igazság szerint, már érthető számomra, hogy miért az ilyen stílusú nők tetszenek neked. Pont egymásnak vagytok teremtve.

Egy rendesen, csinosan öltözködő nő(értsd: nem vesz fel ilyemn ízléstelen ruhát), az a közeledbe nem menne. Egyébként meg csak ti pasik hiszitek, hogy mi az izomagyú pasikra bukunk, pedig nagyon nem.


Mindegy, ízlések és pofonok.

2012. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
0%

Izomagyú,ez nektek mit is jelent?Hogy sokat foglalkozik magával?

Ez igaz,de nem csak ennyi az életünk.Én speciel informatikus vagyok azonbelül szoftverfejlesztő/tesztelő.

Igen,pontosan ezért is foglalkozok ennyit a testemmel meg a külsővel.Pont egymásnak ebben is igazad van,egy hullámhossz,azonos érdeklődés,ez legyen meg.

2012. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
0%

De lehet azért se menne a közelembe egy "átlagos lány",mert tudják,hogy az ilyen pasik,azok nagyon magasra tették a mércét,és nem tudnak vagy nem akarnak megfelelni.


Ez nem nagyképűség csak tény,meg ezt sokszor látom.

2012. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%

Jajj! :D Savanyú szőlő, mi? Persze...

Amúgy a kérdezőre egy rossz szót nem szóltam, az a ruha, amit ő linkelt, még hellyel-közzel tűrhető mondjuk buliba, agy akár utcára is fekete harisnyával.

De amit ez a taknyos (55%-os) linkelt, az már nem. Meg amúgy is ismerem az X-it cuccokat. 55%-os, tudod hová venném fel azokat a gatyákat??? Max aerobicozni vagy futni. :DDDD

Jah, és azon is sz*rráröhögtem magam, h hogy meg kell dolgozni az olyan alakért, amin az "jól áll". Elmondom neked, hogy én sokáig semmit nem tettem azért, hogy jó alakom legyen, és mégis vékony voltam és feszes. Most már edzek elég sokat, de nem azért, hogy jól nézzek ki, hanem azért, mert jól érzem magam tőle.

Nekem is tart egy órát, amíg elkészülök a fürdőszobában, ha megyek valahová, de könyörgöm, én nő vagyok... Te mi a fenét csinálsz férfi létedre annyit...?! LOL.


Amúgy hányok az izomagyúaktól, a vékony, szálkás férfiak az eseteim, úgyhogy soha nem állnék le veled, ezt most így látatlanba megmondom.

2012. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
0%

Miért is vagyok taknyos?

Nem értem miért kell neki esni a másiknak.

Fogalmad sincs mennyi munkám van a testemben a karrieremben,rengeteg elhiheted.Nagyon sok.Izomagyú,de miér is izomagyú?Szerintem ez baromság,na mindegy nem vitatkozok.

Taknyos lennék nem hívnának ezer helyre,hogy dolgozzak nekik,nem győzöm kapkodni a fejem :)

2012. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi kamut egy helyen, mint amit te összehordasz hallod :)
2012. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%

Mi a problémád azzal, hogy "izomagyú"? Ez alatt azt kell érteni, ha valakinek az én szemem számára túlzottan ki van gyúrva a teste. Nálam ezt jelenti.


A karriered jelen esetben nem érdekel, a női öltözködésről való gondolkozás terén vagy taknyos. Bocsi, nem akartam trágárabb szól használni.


Amúgy jó lenne, ha a témához szólnál hozzá, és nem önfényezésből, valamin a szavainkon való fennakadásból állnának a válaszaid.

2012. febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
0%
nincs értelme veletek vitatkozni sajnos falra hányt borsó,nyugodtan ócsároljatok mindenkit,az nevet aki utoljára nevet.
2012. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!