Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy bizonyos ruhákat hordjak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a férjemtől kaptam egy csomó szép, drága ruhát, amiket imádok. Eléggé feltűnő, testhez simuló darabok (X-it, My77). Viszont a párom nem engedi, hogy hordjam őket, mondván neki nem tetszik, ha így öltözködik egy anyuka. De mondtam neki, hogy én sosem leszek az a farmer-pólós nő, mert nem szeretem azt a viseletet. Egyszerűen nem érzem jól magam bennük. Ezt tudta akkor is, mikor összejöttünk. Neki azért nem tetszik, mert akkor még többen megnéznek és ő féltékeny. Most mit tegyek? Szeretem a páromat is, de a ruhákat is. Itt milyen kompromisszumot lehet kötni, hogy mindkettőnknek jó legyen?

A válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. febr. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg egymással szerintem. Amúgy nem értem, van férjed és van párod is egyben? :D
2012. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
91%
Hát megmondanám, hogy magánügy. Ha nem tetszik kalap s kilincs. Persze abban az esetben ha "rib.ncos" akkor igaza van. Ha nem "olyan" akkor meg semmi köze hozza, ha nem tetszik keressen egy farmer-pólós összeállítást.
2012. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
97%

ki is akadnék, ha beleszólna mit veszek fel.

Megmondanám, hogy felnőtt ember vagyok, nem a gyerekek, nem sok köze van hozzá, az én dolgom. Ha nem tetszik, ne nézze. Még jó, hogy nem írja elő mit ehetek, milyen bugyit hordhatok,mit olvashatok....

2012. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vele mész el valahová, akkor szerintem vedd fel őket. Hol élünk, könyörgöm, hogy előírja neked, mit vehetsz fel??? Főleg, hogy így szeretett beléd? Ez olyan, mintha gyerekszülés után mondta volna a férjem, hogy na ezentúl nem sminkelsz, mert már anyuka vagy. Mégis mit képzel a párod?????
2012. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
58%

Bár nem tudom milyen ruhákról beszélsz,de ha olyan ami teljesen hozzásimul a testhez,és enyhén qrvás,akkor az már rényleg nem való anyukáknak.Az a fiataloknak való,és akinek jó alakja van az bizony hordja is.

Ettől függetlenül nem értem a problémádat.Ha szeretünk valakit,akkor tudunk kompromisszumot kötni.Én tuti nem vesznék össze,és nem vitáznék pár ruhán.

Az én párom is úgy van vele,hogy a testhez feszülős ruhák már nem valók olyan anyukáknak akiknek tinédzser gyermekük van(mint nekem) Megértettem.Vannak szebb,és csinosabb ruhák is,amiben szintén jól nézek ki,és ezzel nincs kifogása..Nem öltözködöm qrvásan,és messze nem érdekel,hogy ki néz meg és ki nem..A páromnak akarok tetszeni,nem másnak.


De hogy ne ítélkezzek minden infó nélkül,légyszí,mutasd már meg azokat a ruhákat..

2012. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:

Logikus, hogy a párodnak nem tetszik, amit az egykori férjedtől kaptál.Valami féltékenységet, ellenérzést keltenek ezek a ruhák benne és talán más cuccok is, amik előző kapcsolatból származhatnak.

Ezt a farmer-póló kifejezést sokan emlegetik .Szerintem lehet abban is csinos egy nő, attól függ, milyen szabású az a farmer és póló.Nyilván egy túlméretezett, hagyományos póló és viseltes, előnytelen szabású farmernadrág, nem éppen elegáns megjelenés.

2012. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:

Vedd fel otthon neki.

Vedd fel a közös programokhoz neki.


Kérdezd meg, melyik szomszédnak ajándékozd el, ha már nem szívesen lát benne Téged. De Te még a ruhákat látni szeretnéd néha.Ha már ilyen keveset hordhattad.:(

2012. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
Lehet, megérné a próbát, ha vennél magadnak újonnan egy "feszülős" ruhát, vajon az tetszene a párodnak?
2012. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a "márkák" amiket felsoroltál azok eléggé a legalja-cigány/kínai k*rvadivatot árulják, úgyhogy megértem, ha baja van vele a párodnak.

Lehet, hogy az a gond, hogy ez túl sok. A normális, csinos, nem TÚL sokat mutató darabokkal lehet, hogy nem lenne baja. Értem ezt arra, hogy ezek a cuccok általában egyszerre testresimulóak, alul-felül kivágottak, ami már együtt nagyon durván kihívó.

2012. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:

Ilyen ruhákról beszélsz?

[link]

[link]


mert ezek enyhén szólva ribancos@k..

2012. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!