Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy bizonyos ruhákat hordjak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a férjemtől kaptam egy csomó szép, drága ruhát, amiket imádok. Eléggé feltűnő, testhez simuló darabok (X-it, My77). Viszont a párom nem engedi, hogy hordjam őket, mondván neki nem tetszik, ha így öltözködik egy anyuka. De mondtam neki, hogy én sosem leszek az a farmer-pólós nő, mert nem szeretem azt a viseletet. Egyszerűen nem érzem jól magam bennük. Ezt tudta akkor is, mikor összejöttünk. Neki azért nem tetszik, mert akkor még többen megnéznek és ő féltékeny. Most mit tegyek? Szeretem a páromat is, de a ruhákat is. Itt milyen kompromisszumot lehet kötni, hogy mindkettőnknek jó legyen?

A válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. febr. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

A 16:00-ással értek egyet nő létemre.


a két ruhatípus között nem a konzervativizmus a különbség, ugyanis a 16:00-ás által linkeltek is rövidek (viszont nem lóg ki belőlük minden, ha lehajol az ember), kivágottak, viszont igényesek, jó minőségűek, nem túldíszítettek és kulturáltak.


A másik típusú (amit a kissrác linkelget, vagy fentebb linkelt pl. a kérdező vagy más az emlegetett márkákból) az viszont rossz minőségű, túlcicomázott, ízléstelenül rövid/kivágott, és discoba való, nem utcára. Oda semmi probléma vele, ha az illető leányzó ezt szereti, de UTCÁRA???


Magyarán a különbség az ízlés és az elegancia teljes hiánya! 1000x elmondták már máshol is: a kevesebb néha több!

Öltözz otthon k*rvának, ott lehet, hogy értékelné a párod. Azt viszont nem csoda, hogy nem teszi, ha az egész világ szeme láttára csinálod...

2012. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondom,hogy például munkahelyre menjen ilyen dögösen,de utcára miért is ne.Irigykedjenek csak,nekem van önbizalmam,hogy úgyse tudnák elcsábítani,mert hogyis mondjam van a tarsolyomban olyan dolog ami nem sok embernek. :)

Nah semmi rosszra nem kell gondolni inkább csupa jó dologra.

2012. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 24 F, iskolapéldája vagy annak, mivé lett a társadalom, hogy megszűnt a jól bevált, egykor oly népszerű Taigetosz-program.


26 N

2012. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
0%

De okos vagy utolsó.Mert merem vállalni a véleményemet.Jah,hogy ha eltér akkor már b_sztatni kell a másikat,nem csodálom ez az ország hol tart jelenleg.


Szálljál már magadba 26N,nézz tükörbe.Majd ha olyan szinten leszel mint én akkor elkezdhetünk beszélgetni talán.

És nem nagyképűségből,de kiváncsi lennék a te kapcsolatodra ,hogy biztos őszinte-e és hogy minden oké-e mert tuti,hogy nem.

2012. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék ezt te honnan tudod kedves 24/F :D Vagy aki nem anyja korú nővel jár, annak már nem lehet jó a kapcsolata? Megnézném én mit tettél te le az asztalra, hogy ekkora az arcod, és ilyen pofátlanul beszélsz itt mindenkivel. Valahogy van egy olyan sejtésem, hogy semmi többet az átlagnál.
2012. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, veled azért nem fogok érdemi vitát kezdeményezni, mert egész egyszerűen nem vagyunk egy súlycsoportban. Épp azért nem is véleményezem, amit írtál, mert fölöslegesen nem koptatom az ujjam. De célzásodva reagálva köszönöm szépen, kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatban élek egy normális, a saját értékrendemnek megfelelő FÉRFI oldalán, aki szóba se állt volna velem, ha az ilyen, általad preferált rettenetben látott volna meg. Az a baj veled meg a hozzád hasonlókkal, hogy végletesen tudtok csak gondolkodni: a JÓ nő ribancos, a rossz nő zsákruhát, maciaalsót, bő farmert, pólót hord. Remélem, egyszer sikerül eljutnod odáig, hogy megértsd az átmeneteket. Végül leszögezem: engem nem tulajdonképpen nem zavar, hogy így gondolkodsz, mivel az ilyenekkel nem vállalok szellemi közösséget, ennélfogva úgysem nem zavarjuk egymás köreit:).


Üdv: 26 N

2012. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
0%

Te estél nekem szerintem,hogy Tajtegosz,nem én kezdtem,én csak védem magamat.

Mindegy nem vitatkozok,nem szeretek.Én senkit se oltottam le,inkább a többiek támadnak ha más a véleménye valakinek a dolgokról.

Ti ribiztek itt meg hasonlók,csak mert valaki máskép gondolja,nem csodálom,hogy ennyi befeszült ember van :)

2012. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy mondásom van erre: C'est la vie :)
2012. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre: Ha már egy kapcsolatban az egyik fél megtilt valamit a másiknak, az már rég rossz, akármiről legyen szó.


55%-osnak: El vagy tájolva. Látszik az általad linkelt ocsmány cuccok alapján, hogy tipikus műanyag, gyökér, bunkómagyar ízlésed van. Ezt utálom ebben az országban. A legtöbben nem tudják, hogy mi a valódi elegancia, és hogyan kell igazán csinosan öltözködni. Nemcsak aggszűz, slampos cuccok VAGY útszéli k*rvás öltözet létezik... Ott vannak a gyönyörű, finom szabású, csinos, igazán nőies, eleganciát sugárzó ruhák is, amik szintén kihozzák egy nő alakját, meg minden.


Szóval előző, bújj el szerintem nagyon gyorsan!

2012. febr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
0%

Ki is a bunkó kedves utolsó?

Pontosan miért is bunkó az ízlésem?

Érzek némi ,,savanyú a szőlő" effektust amit írsz.


Tudod te egyáltalán mit jelent a k_rva szó?

Már szinte úgy dobáljátok,mintha kötelező lenne.

Elmondom neked:Pénzért szexuális szolgáltatást nyújt.


Azért mert egy csaj megteheti,mert sokat tesz érte,hogy jól nézzen ki,hozzá teszem szerintem fogalmad sincs mennyi munka van abban,hogy jó tested jó alakod,hajad is jó legyen mindig.Én tudok mesélni pedig pasi vagyok.

Csak a reggeli készülődésem egy óra kb.

Heti 4* 1,5-2 óra bivalyerős edzések,hogy a végén már sírok néha,de volt hogy rókakoma is befigyelt az erőlködéstől.

Én is felveszem a testpólót meg a bőrdzsekit,mert nagyon jól áll nekem.Aki leizomagyúzz,meg ilyenek az tehet nekem egy szívességet,csak egy hétig élje azt az életmódot amit én,kb. két nap múlva kimerültségtől az idegosztályra kerülne :) .Utána meglátnám,mennyire nagy dumával lenne.

2012. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!