Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi, hogy bizonyos ruhákat hordjak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még a férjemtől kaptam egy csomó szép, drága ruhát, amiket imádok. Eléggé feltűnő, testhez simuló darabok (X-it, My77). Viszont a párom nem engedi, hogy hordjam őket, mondván neki nem tetszik, ha így öltözködik egy anyuka. De mondtam neki, hogy én sosem leszek az a farmer-pólós nő, mert nem szeretem azt a viseletet. Egyszerűen nem érzem jól magam bennük. Ezt tudta akkor is, mikor összejöttünk. Neki azért nem tetszik, mert akkor még többen megnéznek és ő féltékeny. Most mit tegyek? Szeretem a páromat is, de a ruhákat is. Itt milyen kompromisszumot lehet kötni, hogy mindkettőnknek jó legyen?

A válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. febr. 23. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
14%

ma 12:09 ezt a zsákot ne nevezd ruhának,nekem nem apács kell,hanem egy belevaló igazi dögös nő.

Igenis vegye fel a pics@ szoknyát,igenis húzzon combfixet,jó alakod van legyél rá büszke sajnos a mai nők 95%-a alakját,hadd ne minősítsem,meg a farmer-póló viseletet,ettől ráz ki a hideg.

Igenis egy bombanő mutassa meg az alakját,és büszkélkedjen vele.Én el is várom a csajomtól,hogy csak csinosan öltözhet fel,nyáron kizárólag minibe jöhet,meg feszes felsőkbe,meg testhez simuló ruhákba.Volt néhány konvervatív cucca azokat kidobattam vele. :)


Igenis vedd fel,olyan kevés jó nő van,mindenki nagykabát,sál,farmer-póló,kötött pulcsi,hosszú szoknya,blööööeeeee.Na én ezektől mászok falra.


Speciel én a k_rvás megjelenést preferálom.

A párod egy barom,akkor keressem magának egy ,,anyuka fazont",lötyi mötyi,narancsbőr,kötött pulcsi,rövid haj, az a nekivaló nem te kérdező.


Ne félj mellettem csak mutatós kirívó ruhába jelenhetnél meg az tuti :)


24F

2012. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogymár egy 24 éves kisfiú mondja meg, mi a tuti. Menj szépen inkább a diszkóba és kurj szét egy 14 évest.
2012. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiú,aha,kicsit lehet többet tettem már le most,de nem vitatkozok.És egy 38éves bnőm van,úgyhogy nem 14 éves.
2012. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
100%
El se merem képzelni, hogy nézhet ki a nőd, ha k.rvának öltözik majdnem 40 évesen...
2012. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
0%

Tőled tuti sokkal jobban.Egy max 21-nek néz ki.Pilatest tanít,és minden tanítványa szinte könyörög,hogy így akar kinézni így akar kinézni és 20-n évesek.


Meg a pasik is megbámulják,nem egy ajánlatot kapott már,mert igazi NŐ,nem egy szürke kis izé mint a mai nők 95%-a akik elvannak észreveszed,mert lusták bármit tenni a külsejükért.


Az egy dolog,hogy úgy öltözik,de ez a jó,és 2,5 év után úgyanúgy kívánom mint az elején,hány kapcsolatba lehet ezt elmondani?

2012. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:

jajj,ha van alakod,akkornehogy magadra huzz olyat mint linkelt valaki,azt vegye fel aki molett.


ne engedj,mert bánni fogod.

25 vagy,fiatal,mikor hordj csinos ruhákat ha nem most?

2012. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
0%

Erről van szó utolsó,igazad.Látom azért vagyunk egy páran akik nem a sztereotípiák szerint élnek hane szeretik és élvezik a szépet meg az életet.Kezdek reménykedni néha mégse annyira reménytelen az ország :)


Vedd csak fel,legyél büszke magadra ,,nagykanállal fald az életet",aki lerib@ncozz csak arra gondolj,sz@r dolog irigykedni hogy nem kaphatsz meg(pasi) vagy nem nézhetsz így ki(csaj).

2012. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem az a baj, hogy feszül a ruha, hanem hogy a minta, a hossz, a fazon, mind qrvás...


Szerintem egy szava nem lenne, ha pl. ilyen ruhákat vennél fel:

[link]

[link]

[link]


Ezek is csinosak és egyáltalán nem qrvásak..

2012. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó linkelõ, azért egy 25 éves ne hordjon már ilyen ruhákat. A modellek mind 40 év felé haladnak. Ennek a korosztálynak való, nem egy 25 évesnek. De ez az én véleményem.
2012. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:00 ezek konzervatív ruhák,nagyon gázak.Isten mentsd,hogy egy csinos nő ilyet hordjon.


Egy jó nő igenis ezeket hordja:

[link]


vagy


[link]

2012. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!