Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen férfiak csak a mesében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiak csak a mesében vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy álmodozó típus vagyok, de akkor is kíváncsi vagyok rá, h mi a véleményetek arról, h általam keresett pasi vajon létezik-e?


Tehát az a lényeg, hogy a legfontosabb: tudjam miért szeretni őt és ő is szeressen engem, fogadjon el a hibáimmal együtt. Magától értetődőnek tartok egy alapvető intelligenciát, ami alatt azt értem, hogy hallgassa meg mások véleményét is, legyen tekintettel másokra. A másik nagyon fontos dolog nekem a humor. Nem kérem én, h ontsa magából a poénokat, de értse a viccet, tudjon magán nevetni, ne vegyen piti dolgokat véresen komolyan. Külső szempontjából nincs nagyon kívánságom (mindig azt hangoztatom, h a sötét hajú, sötét szemű férfiakat szeretem, de legutóbb pont egy kék szeművel volt dolgom, tehát kivétel képezi a szabályt). De nagyon fontos, hogy szeresse saját magát, legyen egy normális, férfias kiállása, ami nagyjából abban merül ki, hogy nem foglalkozik órákat a szépségével, viszont tisztában van magával, és nem akar mindenkinek görcsösen megfelelni, ilyen szinten nem izgatja mások véleménye. És ami még nagyon fontos: legyen egy életcélja, amit szenvedélyesen szeret, és küzd érte.


Tudom, hogy ez nagyon sok dolog. Viszont mindmáig abban a hitben éltem, h ezek nem olyan "hűdemagas" igények. És természetesen nem egyoldalú dolognak kell ezt felfogni, nem az van, h én mindent elvárok és semmit nem adok. Csak azt látom, hogy ma már nagyon sok férfi és nő van együtt olyannal, akivel csak elkeseredésében van együtt, akivel csak a konfliktusok, a megcsalások és az egymás megalázása van jelen. Én ilyet meg nem akarok. És egyre inkább azt látom, h nagyon kevés normális értékrendű fiú/férfi van. De van egyáltalán ilyen férfi, akit én keresek?


2012. febr. 8. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos Zen jellemzőim. Szerintem kiabálással maximum távolságot lehet áthidalni, véleménykülönbségeket sosem. A racionális érvek meggyőző erejében hiszek.

34 ffi

2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:
rendben, abban én is hiszek, de a primitív megnyilvánulásokkal nem tudok mit kezdeni, csak megvonom a vállam és nevetek.
2012. febr. 23. 17:39
 73/75 anonim ***** válasza:
Az egyfajta higgadt hozzáállás.
2012. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az elvárásokról a "kínálat" függvényében lehet csak eldönteni, hogy azok mennyire realisztikusak. Általánosságban véve (lehet, hogy írtál magadról a kommentekben - sajnos nem olvastam el őket) nincsenek nagy elvárásaid, viszonylag sok férfitársam megfelel ezeknek.
2012. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek a valóságban is, de ahogy minden nőnek, neked sem ez számít igazából, hanem h minél jobban nézzen ki.
2012. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!