Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen férfiak csak a mesében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiak csak a mesében vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy álmodozó típus vagyok, de akkor is kíváncsi vagyok rá, h mi a véleményetek arról, h általam keresett pasi vajon létezik-e?


Tehát az a lényeg, hogy a legfontosabb: tudjam miért szeretni őt és ő is szeressen engem, fogadjon el a hibáimmal együtt. Magától értetődőnek tartok egy alapvető intelligenciát, ami alatt azt értem, hogy hallgassa meg mások véleményét is, legyen tekintettel másokra. A másik nagyon fontos dolog nekem a humor. Nem kérem én, h ontsa magából a poénokat, de értse a viccet, tudjon magán nevetni, ne vegyen piti dolgokat véresen komolyan. Külső szempontjából nincs nagyon kívánságom (mindig azt hangoztatom, h a sötét hajú, sötét szemű férfiakat szeretem, de legutóbb pont egy kék szeművel volt dolgom, tehát kivétel képezi a szabályt). De nagyon fontos, hogy szeresse saját magát, legyen egy normális, férfias kiállása, ami nagyjából abban merül ki, hogy nem foglalkozik órákat a szépségével, viszont tisztában van magával, és nem akar mindenkinek görcsösen megfelelni, ilyen szinten nem izgatja mások véleménye. És ami még nagyon fontos: legyen egy életcélja, amit szenvedélyesen szeret, és küzd érte.


Tudom, hogy ez nagyon sok dolog. Viszont mindmáig abban a hitben éltem, h ezek nem olyan "hűdemagas" igények. És természetesen nem egyoldalú dolognak kell ezt felfogni, nem az van, h én mindent elvárok és semmit nem adok. Csak azt látom, hogy ma már nagyon sok férfi és nő van együtt olyannal, akivel csak elkeseredésében van együtt, akivel csak a konfliktusok, a megcsalások és az egymás megalázása van jelen. Én ilyet meg nem akarok. És egyre inkább azt látom, h nagyon kevés normális értékrendű fiú/férfi van. De van egyáltalán ilyen férfi, akit én keresek?


2012. febr. 8. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
96%
Ezek nem meseszerű "elvárások". Teljesen rendjén vannak.
2012. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
19%
lehet,hogy találsz ilyet. de úgyis megcsal. mint az összes többi
2012. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, ezek nem magas igények.
2012. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó bekezdésedben ezt írtad: "Csak azt látom, hogy ma már nagyon sok férfi és nő van együtt olyannal, akivel csak elkeseredésében van együtt, akivel csak a konfliktusok, a megcsalások és az egymás megalázása van jelen"----> ez igaz, elég sok helyen van ilyen.


De bármilyen fura vannak ilyen pasik, és ezek nem is a legnagyobb elvárások!

Csak tudod mi a gond?? Az a gond, hogy ezek a pasik már elég sokat csalódtak és a pasiknak is elege van már soxor annyira 1-2 nőből mint nektek nőknek a pasikból!

Éppen ezért ennek a felét kapjátok a legtöbb pasitól mert fél mindent megmutatni, hogy ő mennyire mindenben ott van.

2012. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 Ivan Iljics ***** válasza:

Ebből minden igaz rám. :)


Hány éves vagy? Nincs kedved e-mailezni?

2012. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mik a hibáid, amit el kell fogadnia.


Tippre 23 éves vagy a gondolkodásod alapján.

2012. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reális igényeid vannak, de így listaszerüen nem fogod megtalálni egy Férfiban sem.

Most hiába írom le, hogy ilyen vagyok, söt ki is tudnám egeszíteni,lehet hogy külsöre is megfelelek, de az is kevés.


Nézd, Én is a magamnak megfelelö Nöt keresem, de igyekszem nem rágörcsölni és hagyom, hogy csak úgy megismerkedjek valakivel. Bízok abban, hogy majd valaki megfog önmagával és egyszerüen beleesek...

2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
0%
és mivan akkor a egy pasiban meg vannak ezek a dolgok.de a pasi nem izmos és nem sovány .mondjuk mackósabb a kelleténél.rá nézel és te is mint a legtöbb lány rögtön elitéled.
2012. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:

ne aggódj,vannak ilyenek,nem tudom mennyi idős vagy,de ha türelmes vagy,és nem hülyülsz bele a türelmetlenségbe,akkor biztosan összejössz egy ilyen férfival, arra pedig ne hallgass,hogy úgyis megcsal,a megcsalás múlik az ember személyiségén is de a kapcsolat minőségén,ah te nem adsz okot akkor nem csal meg,ha elégedett vagy magaddal,szereted magad,nyitott vagy akkor,minden esély meg van rá,hogy találj egy olyan férfit akire vágysz

2,5 éves vagyok együtt a párommal,előtte nagyon rövid ,komolytalannak mondható tinikapcsolataim voltak,gondolom azért is mert "magasak" voltak az elvárásaim,szinte teljesen ugyanaz,mint amit ide leírtál,aztán találkoztam a párommal,aki elsőre nem volt szimpatikus,sőt egy kicsit bunkó is volt,mikor jobban megismertük egymást megnyílt,és kiderült,hogy a felszín alatt az az ember rejtőzik akire én mindig is vágytam,csak a csalódásoktól,óvatosabb volt,vissza fogott,hogy kevésbé sérülékeny legyen,tudom,hogy 2,5 év nem olyan hosszú idő még,de nagyon szeretjük egymást,és én hiszem,hogy egymásra találtunk egy életre 22L

2012. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek teljesen reális elvárások, és ennek megfelelően vannak is ilyen férfiak.
2012. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!