Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen férfiak csak a mesében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiak csak a mesében vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy álmodozó típus vagyok, de akkor is kíváncsi vagyok rá, h mi a véleményetek arról, h általam keresett pasi vajon létezik-e?


Tehát az a lényeg, hogy a legfontosabb: tudjam miért szeretni őt és ő is szeressen engem, fogadjon el a hibáimmal együtt. Magától értetődőnek tartok egy alapvető intelligenciát, ami alatt azt értem, hogy hallgassa meg mások véleményét is, legyen tekintettel másokra. A másik nagyon fontos dolog nekem a humor. Nem kérem én, h ontsa magából a poénokat, de értse a viccet, tudjon magán nevetni, ne vegyen piti dolgokat véresen komolyan. Külső szempontjából nincs nagyon kívánságom (mindig azt hangoztatom, h a sötét hajú, sötét szemű férfiakat szeretem, de legutóbb pont egy kék szeművel volt dolgom, tehát kivétel képezi a szabályt). De nagyon fontos, hogy szeresse saját magát, legyen egy normális, férfias kiállása, ami nagyjából abban merül ki, hogy nem foglalkozik órákat a szépségével, viszont tisztában van magával, és nem akar mindenkinek görcsösen megfelelni, ilyen szinten nem izgatja mások véleménye. És ami még nagyon fontos: legyen egy életcélja, amit szenvedélyesen szeret, és küzd érte.


Tudom, hogy ez nagyon sok dolog. Viszont mindmáig abban a hitben éltem, h ezek nem olyan "hűdemagas" igények. És természetesen nem egyoldalú dolognak kell ezt felfogni, nem az van, h én mindent elvárok és semmit nem adok. Csak azt látom, hogy ma már nagyon sok férfi és nő van együtt olyannal, akivel csak elkeseredésében van együtt, akivel csak a konfliktusok, a megcsalások és az egymás megalázása van jelen. Én ilyet meg nem akarok. És egyre inkább azt látom, h nagyon kevés normális értékrendű fiú/férfi van. De van egyáltalán ilyen férfi, akit én keresek?


2012. febr. 8. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Értem, mit írsz. És az az igazság, h talán az a legfontosabb, h el tudja érni, h érdekeljen. És ehhez szükségesek azok, amiket te leírtál. De amiket én írtam "feltételeknek", azt még mindig tartom. :) De ez sem olyan téma, amit le lehetne úgy fedni, h ez így van és kész. Mindig van olyan, ami miatt borul az egész. :)

Ez a keménykedős/érzelmes dologról nem igazán tudtál meggyőzni, de lehet csak azért, mert én nem ezt tapasztaltam eddig. :) Hűűha, életcél. Na te szemét kis kötekedő. :P Az a legfőbb célom, h boldog legyek. Jelenleg ami boldoggá tesz és amit konkrétan életcélomnak is tekintek, az az, amiben (nem csak szerintem, de mások szerint is) tehetségem van. Nem akarom ezt most nyilvánosan leírni, h mi az, ha nagyon érdekel, leírom neked privátban, de a lényeg akkor is az, hogy életcélomnak tekintem, h minél nagyobb sikereket érjek el a karrieremben. (És mielőtt félreértenél, nem a pénz hajt, hanem az, h elismerjenek és lássák, h tudok olyat, amit más nem.) És nem vagyok töketlen, h ne tegyek meg minél többet (azért nem írom azt, h mindent, mert az azért erős lenne) ez érdekében. :) Alig várom, h beleköss. :P

2012. febr. 12. 16:26
 42/75 anonim ***** válasza:
Hát sikeresen végigolvastam amiket írtál kérdező az utóbbi sorokban és hát azt kell mondanom hogy neked esküszöm orvos kell... olyan össze-vissza baromságokat írsz össze,hogy ilyet én még nem is láttam. Te valószínűleg valami nagyon elvont szeretethiányos összetörtlelkű egyén vagy. Kezeltesd magad, az államkincstár fizeti egyenlőre.
2012. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
jah, és bocs, nem tom ki lesz az a pasi aki majd összecsapódik veled, de az idegei acélból lesznek az biztos, és remélem hogy egyáltalán lesz majd valakid
2012. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:

Hát... kedves vagy.

De nem hiszem, h ennyire vészes eset lennék. Az, h holtfáradtan kicsit zavartan írom a dolgokat, szerintem még nem vonja maga után, h "összetörtlelkű egyén" vagyok... azt sem tudom, h miből következtettél arra, h szeretethiányos vagyok, de megnyugtatlak: nem vagyok az. :)

Az, h az idegei acélból lesznek a leendő pasimnak, az sose baj, nekem nem kell olyan, aki puhány és idegileg tropa. Bár eddig még nem volt panasz rám, h olyan nagyon kezelhetetlen eset lennék, szóval nem is értem... :P

2012. febr. 12. 17:29
 45/75 anonim ***** válasza:
hidd el durva... és komolyan sajnállak, nem is tudom hogy lehet ilyen gondolkodással élni
2012. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
és ne mentegetőzz azzal,hogy 2 órát aludtál? miért mi volt? még alvászavaraid is vannak?
2012. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:

engem nem igazán szoktak sajnálni, nem adok rá okot, de ha a boldogságodhoz ez kell, akkor hajrá! ;)


nem hinném, h ahhoz bármi közöd is lenne, miért nem aludtam... :P megint nem fogsz tudni felhúzni, ne hari, de nem vagyok rá kapható... még ha azt is írod, h gyógyegér... :) egy picit azért többet adok azoknak a véleményére, akik személyesen ismernek és akik nem sértegetnek mindenféle ok nélkül. :)

2012. febr. 12. 17:47
 48/75 anonim ***** válasza:

biztos egész este maszturbáltál, gyógyegér

vegyél vissza inkább kezdjél élni és pasizni..

2012. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:

azt mindenesetre már tudom, te mit csinálsz esténként... nem mintha érdekelt volna.


erőlködsz még kicsit, vagy észreveszed, h megint a te fejed felett van a Vesztes tábla?

2012. febr. 12. 18:05
 50/75 anonim ***** válasza:
elárulnád a közönségnek,hogy mikor állt veled utoljára élőben szóba pasi? ovodában? :D
2012. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!