Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen férfiak csak a mesében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiak csak a mesében vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy álmodozó típus vagyok, de akkor is kíváncsi vagyok rá, h mi a véleményetek arról, h általam keresett pasi vajon létezik-e?


Tehát az a lényeg, hogy a legfontosabb: tudjam miért szeretni őt és ő is szeressen engem, fogadjon el a hibáimmal együtt. Magától értetődőnek tartok egy alapvető intelligenciát, ami alatt azt értem, hogy hallgassa meg mások véleményét is, legyen tekintettel másokra. A másik nagyon fontos dolog nekem a humor. Nem kérem én, h ontsa magából a poénokat, de értse a viccet, tudjon magán nevetni, ne vegyen piti dolgokat véresen komolyan. Külső szempontjából nincs nagyon kívánságom (mindig azt hangoztatom, h a sötét hajú, sötét szemű férfiakat szeretem, de legutóbb pont egy kék szeművel volt dolgom, tehát kivétel képezi a szabályt). De nagyon fontos, hogy szeresse saját magát, legyen egy normális, férfias kiállása, ami nagyjából abban merül ki, hogy nem foglalkozik órákat a szépségével, viszont tisztában van magával, és nem akar mindenkinek görcsösen megfelelni, ilyen szinten nem izgatja mások véleménye. És ami még nagyon fontos: legyen egy életcélja, amit szenvedélyesen szeret, és küzd érte.


Tudom, hogy ez nagyon sok dolog. Viszont mindmáig abban a hitben éltem, h ezek nem olyan "hűdemagas" igények. És természetesen nem egyoldalú dolognak kell ezt felfogni, nem az van, h én mindent elvárok és semmit nem adok. Csak azt látom, hogy ma már nagyon sok férfi és nő van együtt olyannal, akivel csak elkeseredésében van együtt, akivel csak a konfliktusok, a megcsalások és az egymás megalázása van jelen. Én ilyet meg nem akarok. És egyre inkább azt látom, h nagyon kevés normális értékrendű fiú/férfi van. De van egyáltalán ilyen férfi, akit én keresek?


2012. febr. 8. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

hajjajj, neked tényleg komoly problémáid vannak a nőkkel...

és el kell keserítselek, igényesebbnek neveltek annál, h csak a külsőt nézzem baba. a nyivákolást meg se hallottam, ilyenekkel nem fogsz meghatni. ha annyi lenne az elvárásom, h helyes pasit találjak, nem csinálnék belőle gondot. na de nem győzködlek, megyek aludni, mert kisütöttem a 40. palacsintámat és rohadt fáradt vagyok.

2012. febr. 18. 23:20
 62/75 anonim ***** válasza:
10%
Miért is lennének problémáim a nőkkel? 21/F vagyok és már 2 éves kiegyensúlyozott kapcsolatom van egy 22 éves NORMÁLIS és szép csajjal. Éppen csak segíteni akartam neked, hogy normálisan gondolkodj, de minek is beszélek? hisz te tudod az egészet. Majd szépen eljön érted G. Clooney aki céltudatos, humoros, tud nevetni magán, stb stb. Egyszóval álmodj királylány. 21 éves csaj vagy és nincs pasid? képzelem milyen jó csaj lehetsz, biztos olyan formáid vannak mint Megan Fox-nak. Ironizáltam. De nem baj majd 70 évesen már csak észbe kapsz, akkor már biztos ott lesz a macsód, hehehe. Sütögesd a palacsintáid, álmodozz, és nyivákolj. Jó éjszakát.
2012. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:
hű, te most aztán jól megmondtad.
2012. febr. 19. 18:39
 64/75 anonim ***** válasza:
hát valóban, mivel köpni-nyelni nem tudtál :)
2012. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:
úúúúgy van
2012. febr. 20. 21:04
 66/75 anonim ***** válasza:

"nem foglalkozik órákat a szépségével, viszont tisztában van magával, és nem akar mindenkinek görcsösen megfelelni, ilyen szinten nem izgatja mások véleménye. És ami még nagyon fontos: legyen egy életcélja, amit szenvedélyesen szeret, és küzd érte."


Ezt a részt leszámítva minden igaz rám.

2012. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:

Nos ha a valóságban is ennyit és ilyen fennhéjázó stílusban beszélsz, akkor egy férfi (nem fiú) rövid úton kiteszi a szűröd.

34 ffi

2012. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:

15:29 - miért, megfelelési kényszered van? és életcélod sincsen?


utolsó - a fennhéjázást hárítanám, ez soha nem volt jellemző rám. :) ha figyelmesen elolvasod az előzményeket, akkor láthatod, h nem alaptalan az arrogáns stílusom.

2012. febr. 23. 16:29
 69/75 anonim ***** válasza:

Az arrogancia mindig alaptalan, még az sem számít igaza van-e az illetőnek. Az ugyanis egy igen zavaró jellemhiba.

34 ffi

2012. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

valamennyire igazad van, az arrogancia soha nem indokolt.

csakhogy én nem vagyok alapból arrogáns. a stílusom olyan, amikor kihozzák belőlem. azt ne mondd, h ha veled bárki is tiszteletlenül beszél, sérteget mindenféle valódi ok nélkül, te ugyanolyan tisztelettel beszélsz vele továbbra is. nekem ez oda-vissza működik, ha nem kapom meg a tiszteletet, akkor én sem adom meg (csak nálam ez nem káromkodásban, vagy erőszakban nyilvánul meg, lehet választani, melyik a célravezetőbb).

2012. febr. 23. 16:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!