Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen férfiak csak a mesében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiak csak a mesében vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy álmodozó típus vagyok, de akkor is kíváncsi vagyok rá, h mi a véleményetek arról, h általam keresett pasi vajon létezik-e?


Tehát az a lényeg, hogy a legfontosabb: tudjam miért szeretni őt és ő is szeressen engem, fogadjon el a hibáimmal együtt. Magától értetődőnek tartok egy alapvető intelligenciát, ami alatt azt értem, hogy hallgassa meg mások véleményét is, legyen tekintettel másokra. A másik nagyon fontos dolog nekem a humor. Nem kérem én, h ontsa magából a poénokat, de értse a viccet, tudjon magán nevetni, ne vegyen piti dolgokat véresen komolyan. Külső szempontjából nincs nagyon kívánságom (mindig azt hangoztatom, h a sötét hajú, sötét szemű férfiakat szeretem, de legutóbb pont egy kék szeművel volt dolgom, tehát kivétel képezi a szabályt). De nagyon fontos, hogy szeresse saját magát, legyen egy normális, férfias kiállása, ami nagyjából abban merül ki, hogy nem foglalkozik órákat a szépségével, viszont tisztában van magával, és nem akar mindenkinek görcsösen megfelelni, ilyen szinten nem izgatja mások véleménye. És ami még nagyon fontos: legyen egy életcélja, amit szenvedélyesen szeret, és küzd érte.


Tudom, hogy ez nagyon sok dolog. Viszont mindmáig abban a hitben éltem, h ezek nem olyan "hűdemagas" igények. És természetesen nem egyoldalú dolognak kell ezt felfogni, nem az van, h én mindent elvárok és semmit nem adok. Csak azt látom, hogy ma már nagyon sok férfi és nő van együtt olyannal, akivel csak elkeseredésében van együtt, akivel csak a konfliktusok, a megcsalások és az egymás megalázása van jelen. Én ilyet meg nem akarok. És egyre inkább azt látom, h nagyon kevés normális értékrendű fiú/férfi van. De van egyáltalán ilyen férfi, akit én keresek?


2012. febr. 8. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 bozontosborz ***** válasza:
és mi van ha megvan benne minden, csak nem írja egybe az igekötős igéket?
2012. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen, rám eléggé illik a leírásod, leszámítva az önszeretetet. Erre ugyanis eddig nem találtam indokot, hiába tudom másban meglátni a jót, elfogadni és hibáival együtt szeretni, önmagammal valahogy nehezebb, pedig nem vagyok annyira rossz ember. Ja, célom sincs egyelőre, de a többi tényleg illik. :)

Szerintem ezek nem nagy igények, csak a mai világban mintha már kezdene letérni az emberiség a "helyes" útról. És jól látod, sajnos egyre több az olyan kapcsolat, ami azon alapul, hogy "legyen már valakim", és mivel nincsenek mögötte valós, erős érzelmek így nem tudják egymást tisztelni, becsülni a felek. Én sem akarok ilyet, én is egy "mesebeli" lányra várok.

2012. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek egyáltalán nem magas elvárások. Számomra az egy alap dolog egy komolynak tervezett párkapcsolatban, hogy a felek szeressék egymást és elfogadják a másikat olyannak, amilyen.

Te egyszerűen csak egy igazi férfiként viselkedő párt szeretnél magadnak, aki szeret és megbecsül.

2012. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
17%
Persze hogy van ilyen férfi, de úgyis megcsal ha megtetszik neki egy másik p*csa :D
2012. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

19:45 - remélem, nem jutok el odáig, hogy én is ilyen frázisokat puffogtassak :)

19:49 - igen, azért, mert azt hiszik, az a lényeg, h legyen valakijük, teljesen mindegy, h milyen is ő. És ezért a szemétbe vágják az igényeiket és beérik olyannal, akit soha nem kértek volna.

Na most megnyugodtam. :) De tényleg nem könnyű a mai helyzet ilyen szempontból sem, senki nem meri kimutatni az igazi arcát, mert fél, h megszólják.

Ivan: gondolod, meg tudod ítélni saját magadat úgy, h nem vagy elfogult? :)

19:50 - nem öltem, nem sikkasztottam, semmi törvényellenes, csak alapvető emberi hibák. :) Kicsit fiatalabb. :)

19:51 - szó sincs listáról, dehogy. Ezt evidensnek tartom, de nem úgy kell elképzelni, h esélyt sem adok olyannak, aki nem ilyennek tűnik, de ezek akkor is nagyon fontosak nekem. :) Persze, és szó sincs arról, hogy rá lennék görcsölve, sose kellett kapcsolat csak azért, hogy legyen, de tudnom kell, h bennem van-e a hiba és olyat keresek, aki van, vagy nem. Bár ez hülyeség, most ellentmondok magamnak, mert igenis ismerek jópár ilyet, aki minden egyes pontnak megfelel, de ők több éve boldog párkapcsolatban élnek. :) Szóval akkor baj már nem lehet. :)

19:54 - leírtam, hogy mit gondolok a külsőről. sosem volt szokásom külső alapján ítélni. Tény, hogy jobban megakad a szemem egy olyanon, aki az átlagostól jobban néz ki... de kinek nem? Az a baj az olyan férfiakkal, akik az átlagosnál úgymond "előnytelenebbek" külsőre, hogy csak ők hiszik azt, h ez olyan nagy dolog. Ha túllépnének rajta és azt emelnék ki, ami pozitívum bennük (pl a humorukat, vagy az eszüket), akkor nem érdekelne, hogy néz ki. Lehet azt gondolod, hazudok, de nem egy olyan pasival találkoztam, aki kifejezetten előnytelen volt külsőre, inkább viccesen nézett ki, de akkora szövege volt, hogy még én is meglepődtem, hogy mennyire feledtetni tudja azt, amit látok.

19:54 (plusz pár mp) - a türelem az nem épp fő erényem sajnos. :) de tök jó, h te találtál ilyet. gratulálok. :) és köszi a bátorítást. :))

borz - az felér egy halálos bűnnel. :) (véletlenül sem)

Marinátor - na egész sokan vagytok akkor. :) magával szemben nyilván kritikusabb az ember, de nem szabad túlzásba esni. :) és te se keseredj el, nem lehetnek "húdenagy" igényeid, vagy igen? :)

19:57 - így van. :)

20:05 - eddig remélhetőleg soha nem fogok eljutni, h ilyen következtetéseket vonjak le. :) jobbulást. :)

2012. febr. 8. 20:11
 16/75 anonim ***** válasza:
100%
19:54 vagyok,ó én sem vagyok türelmes típus,pont mielőtt találkoztam a párommal,előtte 2-3 héttel döntöttem el,hogy nekem most nem kell pasi,jól megvagyok egyedül,és boldog vagyok egyedül,és elégedett vagyok magammal,amint nem vágyakoztam,és keseregtem rám talált a szerelem :)
2012. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
Vannak, igen! Én se hittem, amíg meg nem találtam, de szerencsére nap mint nap tapasztalom :)
2012. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 Ájron ***** válasza:
Nekem a nők felé vannak hasonló elvárásaim...
2012. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tök alap dolgok.

Nagyjából én is ilyennek látom magam.


Olyan férfit keress aki nyugodtabb típus.

Én pl nem szeretek senkivel veszekedni de kiállok magamért. Nem vagyok haragtartó és sértődékeny se, nehezen lehet felidegesíteni.


Életcélja nem mindenkinek van ahogy észrevettem. Sokan csak álmodoznak vagy azt se tudják hogy mit csináljanak.

Nekem az a célom hogy házat tudjak építeni ezért ha dolgozni kezdek akkor minden munkát megragadok és minden lehetőséget kihasználok hogy úgy éljek ahogy azt magamtól elvárom.

2012. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyan nagyok az elvárásaid, körübelűl ebbe a kategóriába esek, amit Te leírtál. Célok megvannak, egy része már sikerűlt is ahoz képest h elég fiatal vagyok(19, a cél meg az h kicsit kiemelkedjek az átlagból, nem csak műveltségileg hanem fizikailag, testileg is), foglalkozni foglalkozok a külsőmmel, de nem veszem elő egyből az alapozót ha előjön vmi az arcomon és nem kezdek el egyből siránkozni...és igen, hatalmas tehetségem van ahoz hogy megnevessem magam, ill másokat is, de csak így néha, meg nem a lopott szövegekkel, az olyan gáz, nem eredeti:D Amúgy nem sok amit elvársz, sőt igazából ez teljesen normális igények, talán még kevesebb is mint a sok plázacicáé. Vanni vannak ilyen értékrendű fiúk, férfiak, csak már egyszerűen annyi csalódás, kudarc, pofára esés ért minket, hogy belátjuk azt, hogy egyszerűen fölösleges agyon hajszolni magunkat olyan emberekért akik csak a külsőségekre mennek, és csak valamilyen érdekből vannak velünk. Én személy szerint feladtam azt, hogy normális csajt keressek, pedig mondták ismerősök, hogy jól nézek ki és másoktól is kaptam visszajelzést erről, heti többször is edzek hogy ne legyek "átlagos" kinézetű, suliban is kiemelkedő teljesítményt produkálok, jó a beszélőkém is és el lehet velem hülyülni és akár komolyan beszélgetni is,de nincs, vagy nem ismerek olyat aki ezt értékelné...:(
2012. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!