Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne ítéljetek el, ne írjatok olyat h krva vagyok meg hasonlók...semmit nem használ, csak rosszabbul leszek tőle

Szóval van párom évek óta. Az eszemmel most is tudom hogy mázlistának érezhetem magam hogy engem választott, hiszen annyira jó ember, tisztességes, szeret nagyon.

Én is szeretem, és nagyjából boldog is voltam amíg meg nem jelent az életemben egy másik pasi. Ennek már két hete, elkerülni nem tudjuk egymást, és sajnos egyre többet gondolok rá...egyre durvábbakat. Szerintem ez csak egy fellángolás, de annyira izgalmas, és új, nem éreztem ilyet jó ideje. Viszont teljesen azt érzem, hogy addig nem bírom kiverni a fejemből amíg "ki nem próbálom"...nem tudom szebben fogalmazni..persze nem szexre gondolok. De a párom semmiképp nem akarom megcsalni. Így nem tudom mit tegyek...Volt már vki hasonló helyzetben? Mit tennétek?

(kort is légyszi)

23N


2011. okt. 1. 16:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Igen, új ismeretség, teljesen nem tudjuk elkerülni egymást, de talán jobban el tudnánk, mit eddig. Nem tudja hogy milyen gondolataim vannak irányába, de észrevettem hogy én is szimpatikus vagyok neki...Természetesen nincs kapcsolatban.
2011. okt. 1. 17:48
 42/51 anonim ***** válasza:
30%

"Természetesen nincs kapcsolatban."


de te abban vagy!

2011. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Igen, én abban vagyok, épp ezért vagyok megzavarodva, amúgy nem lennék. De nem direkt alakítottam így, ezek az érzéseim, amiket nem irányítok.
2011. okt. 1. 18:06
 44/51 anonim ***** válasza:
92%

nekem is volt ilyen problémám tavasszal...

akkor voltam asszem fél éve együtt a barátommal, és az egyik legjobb fiú barátom tetszett meg nagyon.. csomószor gondoltam rá, többször mint a barátomra (jó mondjuk a fiúbarátom o.társam) és végül úgy döntöttem elmondom neki, hogy mennyire megtetszett. a barátom nem tudta, de kb. 1 hónap alatt elmúlt ez az egész. gondolom csak újra vágysz. várj 1-2 hónapot, nem mondom, hogy mondd el a srácnak, mert ha annyira nem ismered gáz lenne.


amúgy annak a 17 évesnek üzenem, hogy kár ilyen primitív válaszokat írogatni ide :'D meg ha nem tudsz belegondolni a helyzetébe minek válaszolsz.. .ehh na mindegy.

2011. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Én ha ki akarok ábrándulni egy pasiból, akkor elképzelem ahogy megsért vagy megbánt. Biztos hülyén hangzik, de nekem be szokott jönni.

Elvileg az agyban ugyanolyan vegyi folyamatok zajlanak le mintha a valóságban történne.

2011. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ó és 21 vagyok
2011. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Én voltam. És engedtem a csábításnak. Bár a dolog a mai napig nem derült ki, de nagyon megbántam, mert szerettem az akkori páromat. Ne csinálj hülyeséget, ez csak egy fellángolás, el fog múlni. Ha nehezen megy, koncentrálj a rossz tulajdonságaira, vagy arra ami nem tetszik benne.

Ja, és semmiképpen se vagy lotyó! Ne hallgass rájuk!

2011. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
A 17 évesnek szívből kívánom, hogy legyen tartós kapcsolata, és sohase ismerje meg ezt a szerinte lotyóságos érzést.
2011. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Én kis milliószor voltam már így de soha nem engedtem a kísértésnek te sem tedd el fog múlni.Nálam nagyobb ábrándozó nem kell de mindig tudom hogy,egy idő után el fog múlni!!!!Hidd el!!
2011. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Szeretnék kefélni, de nagyon, viszont nem akarom elveszíteni a szüzességemet! Most mit tegyek? SOS
2011. okt. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!