Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez? Megőrjítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Megőrjítenek ezek a gondolatok már

Figyelt kérdés

barátnőmmel 2 és fél éve vagyunk együtt, de nyár eleje óta valahogy megváltozott minden... valamikor rám jön valami hülyeség és akkor mindenre gondolok, olyan dolgokra hogy ha pl nem veszi fel a telefont délután 5 óráig akkor egyből arra gondolok hogy " biztos mással van " vagy " nem akar velem beszélni "... most hogy elkezdődött az iskola még rosszabb mert hétfőtől csütörtökig nagyon keveset beszélünk... minden nap kb 6 kor jön fel msn re és msn en is alig beszélünk. találkozni meg nem nagyon találkozunk hétfőtől csütörtökig mert ő is fáradt meg én sem vagyok a toppon... de mikor kérdezem hogy találkozunk-e akkor azt mondja hogy pihenni kéne meg tanulni hétköznap és én akkor is egyből arra gondolok hogy " biztos nem akar velem lenni ezért mondja ezt "

abból adódóan hogy péntek, szombat és vasárnap vagyunk 1ütt elég kevese szexelünk, hetente 2x-3x. most már egy hete hogy nem szexeltünk, tegnap találkoztunk de nem volt semmi mert rosszul érezte magát, azt mondta gyenge meg fáj minden (nem is volt iskolába), ma is találkoztunk és ma meg azt mondta hogy szúr a hasa mert elméletileg megjön neki a havija. és mikor szexhiányom van akkor sokkal ingerültebb vagyok, ideges és mindent beképzelek. pl hogy kevésszer kapom meg és mi van ha más is megkapja őt, vagy hogy azért mondja hogy fáj a hasa mert nem akar velem lenni, de mindig megbeszéljük hogy ma már akkor biztos lesz szex, de mindig közbe jön valami és azt gondolom hogy kifogás :\ meg egyszerűen nehezemre esik elhinni hogy csak én kellek neki:\ nem bízok magamban hogy meg tudom tartani... nagyon kevés az önbizalmam


szerintetek miért van ez?


2011. okt. 9. 00:03
 1/4 A kérdező kommentje:
már a nevedből rájöttem hogy nem vagy képes normális választ adni de azért köszi ment a zöld =)(Y)
2011. okt. 9. 00:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg ezeket a dolgokat. Nem vagyok szakértő, de én így képzelek el egy normális kapcsolatot, hogy beszélgetnek egymással.
2011. okt. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a Filatáskának, vedd fel szépen a nagyfiú ingedet. Egy férfi nem lehet ennyire érzelmileg labilis, az a nő dolga egy kapcsolatban!


Nézzél meg jó sok akciófilmet, amiben Bruce Willis van, abból majd tanulsz :)

2011. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy!
2011. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!