Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne ítéljetek el, ne írjatok olyat h krva vagyok meg hasonlók...semmit nem használ, csak rosszabbul leszek tőle

Szóval van párom évek óta. Az eszemmel most is tudom hogy mázlistának érezhetem magam hogy engem választott, hiszen annyira jó ember, tisztességes, szeret nagyon.

Én is szeretem, és nagyjából boldog is voltam amíg meg nem jelent az életemben egy másik pasi. Ennek már két hete, elkerülni nem tudjuk egymást, és sajnos egyre többet gondolok rá...egyre durvábbakat. Szerintem ez csak egy fellángolás, de annyira izgalmas, és új, nem éreztem ilyet jó ideje. Viszont teljesen azt érzem, hogy addig nem bírom kiverni a fejemből amíg "ki nem próbálom"...nem tudom szebben fogalmazni..persze nem szexre gondolok. De a párom semmiképp nem akarom megcsalni. Így nem tudom mit tegyek...Volt már vki hasonló helyzetben? Mit tennétek?

(kort is légyszi)

23N


2011. okt. 1. 16:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
14%

Lotyó vagy.


Kor

2011. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van egy olyan gyanúm, hogy pár hét és elmúlik... Ne csinálj hülyeséget, adj magadnak időt. Ha még hónapok múlva is így érzel, gondolkodj el a békés szakításon.


21L

2011. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
11%
te ringyó!
2011. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%

úristen, egyáltalán nem vagy lotyó, ne is hallgass az ilyenekre... szerintem a gondolataid természetesek, és másra nem is tartoznak.. meg amúgy sem tudnád őket megváltoztatni, főleg, ha boldoggá tesznek. viszont ha semmiképp nem akarod megcsalni a párod, akkor jó lenne, ha eltudnád vonatkoztatni a valóságot a képzelődéstől... mert ha ez nem megy, akkor olyat fogsz tenni, amit később igencsak megbánsz..

17L

2011. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%
Én voltam. Bár akkor még fiatal volt a kapcsolatunk, 6 hónapos, és nehezen jöttünk rá mi a jó a másiknak. Aztán jött egy fiú, akinél mérföldekkel jobb a párom, mégis izgatott. Ugyanezt éreztem mint te. Elmondtam a srácnak, hogy ez a helyzet, és hogy kerüljük egymást. Pár nap alatt el is múlt, ennek már 1 éve, azóta boldog kapcsolatban a barátommal. :) 18L
2011. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%
igen, én pont most voltam ilyen helyzetben. én azt tettem, hogy szakítottam a párommal. persze én hónapokig próbáltam kiverni a fejemből egy másik férfit. de nem sikerült.
2011. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
86%
Ez teljesen természetes,hogy vágysz az újra. Mindenki vágyik egy látszólag,új,jobb dologhoz,de ha télleg csak fellángolás,akkor gondolkodj el azon, vajon megéri-e feldobni a biztosat egy bizonytalanért
2011. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
27%

lotyó

verd ki a fejedből a másikat, vagy szakíts a pasiddal és ne hitegesd tovább!

úgy utálom az ilyen nőket, akiknek nem elég egy pasi, és elveszik a lehetőséget más nőktől, meg a pasiktól is, hogy normális csajt találjanak -.-

2011. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos én is át éltem már ezt.

Én a helyedben várnék amíg elmúlik, mert valószínűleg tényleg csak egy fellángolás. Próbáld elterelni felőle a gondolataidat, a pároddal csinálj több programot, szeretkezzetek máshogy ne a megszokott helyen/módon.

És végül: ami nagyon jót tenne, ha elkerülnél onnan ahol olyan sokat összefutsz ezzel a férfival. Ha van lehetőséged rá helyeztesd át magad ha munkahelyről van szó, de még talán az is jó megoldás lenne ha valami oknál fogva vitába keverednétek aminek következtében meg tudnád utálni. Tudom hogy ez utóbbi hülyeségnek tűnhet, de nekem így sikerült belátnom hogy csak egy nőcsábász az illető és JÉÉ mit is gondolkozom én azon, hogy a páromat vagy ezt a balf@szt válasszam. Aztán hálistennek jött egy jobb munkalehetőség is és elmentem onnan.:)


20N

2011. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
86%
Várj még egy félévet kb. és ha még akkor is így érzel, akkor válts.
2011. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!