Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne ítéljetek el, ne írjatok olyat h krva vagyok meg hasonlók...semmit nem használ, csak rosszabbul leszek tőle

Szóval van párom évek óta. Az eszemmel most is tudom hogy mázlistának érezhetem magam hogy engem választott, hiszen annyira jó ember, tisztességes, szeret nagyon.

Én is szeretem, és nagyjából boldog is voltam amíg meg nem jelent az életemben egy másik pasi. Ennek már két hete, elkerülni nem tudjuk egymást, és sajnos egyre többet gondolok rá...egyre durvábbakat. Szerintem ez csak egy fellángolás, de annyira izgalmas, és új, nem éreztem ilyet jó ideje. Viszont teljesen azt érzem, hogy addig nem bírom kiverni a fejemből amíg "ki nem próbálom"...nem tudom szebben fogalmazni..persze nem szexre gondolok. De a párom semmiképp nem akarom megcsalni. Így nem tudom mit tegyek...Volt már vki hasonló helyzetben? Mit tennétek?

(kort is légyszi)

23N


2011. okt. 1. 16:59
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem a lotyózókat!!! Azt irta, nem akarja megcsalni a párját!!/???/ Én is jártam hasonló cipőben, csak ott a pasi volt kapcsolatban. Nem vagyok lotyó, de nekem is vannak érzéseim, meg is szenvedtem rendesen!!! 5éves házasok vagyunk, a mai napig gyötör a bűntudat. Hidd el, és a lotyózók is elhihetik, ami jön, azellen nem mindig lehet küzdeni!!! Osho egy indiai ember mondta, hogy ha valamit elfojtasz, megszállottjává válsz. /38N/
2011. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
33%
Atyaég, mennyi könnyűvérű csaj van itt:S
2011. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy lotyó, és semmi hasonló. Na igen, az ember nem épp monogámiára termett. Szerintem nincs olyan ember a földön, aki ne kívánt volna meg valaki mást a párján kívül, úgy,hogy párkapcsolatban volt.Valószínűleg fellángolás csak. Hát igen, ha régebb óta van vki párkapcsolatban vagy házasságban, akkor a szerelem elmúlik, a szenvedély is, és marad a szeretet. Na, ezért nem hiszek benne, hogy egy kapcsolat hosszú távon működhet normálisan.
2011. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
19%

Drágám te igenis lotyó vagy.


Én például sosem gondolok másik férfira ha van párom.


"A 17 éves kislány"

2011. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
57%

Na, most le lehet engem is pontozni!

(bírom egyébként amikor tizenévesek írogatnak nulla élettapasztalattal a hátuk mögött+ valószínű életükben még kapcsolatuk sem volt, de azért ők tudják a tutit:)


34 éves férjezett nő vagyok és anya! És igen, velem is előfordult ilyen! Amikor visszaigazolást vártam volna arra, hogy még szép és kívánatos nő vagyok és úgy éreztem, hogy csak a gyerek, a férj és a háztartás körül forog az életem, akkor nekem is jött egy pasi az életembe akivel mindenféle gondolataim voltak. Persze ez a pasi mitsem tudott az én gondolataimról vele kapcsolatban és más se tudott róla, de olyan jó volt újra tinédzserként ábrándozni:)

Persze családanyaként eszembe se volt bármit tenni, tudtam, hogy ez csak múlandó kis hülyeség.

Leültem a férjemmel beszélgetni és elmondtam neki, hogy úgy érzem elhanyagol engem, elmondtam, hogy mi hiányzik a házasságunkból. Mivel a férjem szeret engem és én is őt

így meg tudtuk beszélni a dolgokat. Azóta újra minden rendben és a férjemtől is megkapom azt ami egy nőnek jár:)

Persze a fellángolás elmúlt:)


Úgyhogy gondolkodj el te is rajta, hogy mi hiányzik a kapcsolatotokból, miért vágyódsz más után?

2011. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
57%
Elmúlik szerintem. Mikor elkezdtem dolgozni az első munkahelyemen, így voltam a főnökömmel. Akkor már 2 éve volt barátom, de valahogy mindig a másik pasas járt a fejemben. Szex közben is rá gondoltam. Aztán 1 hónap alatt elmúlt kb, peidg sokat voltunk együtt. SOsem történt semmi. El is felejtettem már.
2011. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha szereted a párodat,próbáld meg kiüzni a fejedből ezeket a gondolatokat.Bár érdekes nekem ez a szitu...mert ha én valakit szeretek szivből,igazán,nincsenek ilyen gondolataim.Azt irod nem tudjátok elkerülni egymást.Vagy nem akarjátok?Nagyon nem mindegy.Az a srác tudja,hogy te milyen gondolatokat táplálsz iránta? Ez egy teljesen új ismeretség?
2011. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
70%
a "17 éves kislány"tól kérdezném, aki másra nem képes csak folyamatosan lotyózik: Volt már 4-5 éves kapcsolatod?? Gondolom nem.......Majd ha lesz, akkor pofázz így, addig húzd meg magad.
2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
42%
*az sem mindegy,hogy az az új fiú kapcsolatban van-e.Ha igen,nagyon durva,ha belegázolsz a kapcsolatukba... 29/N
2011. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
11%

17:38


Én nem pofázzni szoktam, hanem beszélni.


Pofázzni a hozzád hasonló bunkó tahó állatok szoktak.

2011. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!