Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi érzelmek, visszatérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi érzelmek, visszatérő gondolatok (? )

Figyelt kérdés

kb 2éve viszonzatlanul szerettem egy lány osztálytársamat. elég kellemetlen volt, mert közben az egyik barátnőm belémszeretett. sajnos emiatt eléggé eltávolodtunk egymástól. kínosan éreztem magamat vele, és főleg nem akartam, hogy ha bármit mondok vagy teszek esetleg féreértse, reménykedni kezdjen...persze nekem is tetszett/tetszik, de mint tudjuk az nem ugyan az, mint a szerelem. szóval még mindig vonzódok a másik lányhoz, de a régi barátnő is tetszik. mivel most volt a suliváltás régen találkoztunk. alig vártam, hogy láthassam. az egész kis banda összegyűlt. korcsolyázni mentünk. nem értem miért kerestem folyton a pályán, és miért érdekelt, hogy mit csinál, vagy hogy mikor néz rám?

beszélni is rég beszéltünk. csak a korcsolyázás előtt msnen.még azóta sem. (nem volt fent.)

mindez kb 5napja történt.

szerintetek mi van velem?

tudom nagy kérés azt kérni, hogy mondjátok meg mit érzek.

de próbáld meg. képzeld magad a helyembe.


14.5/F


2010. okt. 31. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Totálisan szereted ez van veled hajráá:P
2010. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljesen átérzem amit érzel!

Hát a szerelem rabja lettél mint én!

nem fogsz soha senkit ugy szeretni mint őtt hidd el!:(

ha tartod vele a kapcsolatot tönkre tesz

2010. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
xD kb nekem is ez van. Nekem ez régebb óta tart és rájöttem hogy nincs értelme az egésznek de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből akárhogy próbálom is...
2010. nov. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ja. szívás az egész :/
2010. nov. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!