Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Bűnös" gondolatok. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne ítéljetek el, ne írjatok olyat h krva vagyok meg hasonlók...semmit nem használ, csak rosszabbul leszek tőle

Szóval van párom évek óta. Az eszemmel most is tudom hogy mázlistának érezhetem magam hogy engem választott, hiszen annyira jó ember, tisztességes, szeret nagyon.

Én is szeretem, és nagyjából boldog is voltam amíg meg nem jelent az életemben egy másik pasi. Ennek már két hete, elkerülni nem tudjuk egymást, és sajnos egyre többet gondolok rá...egyre durvábbakat. Szerintem ez csak egy fellángolás, de annyira izgalmas, és új, nem éreztem ilyet jó ideje. Viszont teljesen azt érzem, hogy addig nem bírom kiverni a fejemből amíg "ki nem próbálom"...nem tudom szebben fogalmazni..persze nem szexre gondolok. De a párom semmiképp nem akarom megcsalni. Így nem tudom mit tegyek...Volt már vki hasonló helyzetben? Mit tennétek?

(kort is légyszi)

23N


2011. okt. 1. 16:59
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
26%

első vagyok, aki azt gondolja ,hogy a kérdező lotyó az pontozzon fel engem.


17/L

2011. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
80%

Ja és egyáltalán nem vagy ribanc! Ilyen sajnos a legtöbb emberrel előfordul, mély tiszteletem a kivételnek, de még inkább annak aki kiállja a próbát!!


20N

2011. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 Zack ***** válasza:
69%

Minden ember kerül ilyen helyzetbe egy hosszú kapcsolatban. Szerintem ez normális.


Én csaltam már meg a partneremet ilyen érzések miatt, és tapasztalatból tudom, hogy csak azért tűnik a másik jobbnak, mert új.


Gondold át. Kalandot bármikor találsz, de egy jó pasit hosszú távra nem.

2011. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 Zack ***** válasza:
Ja és 25/F.
2011. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


A 17 éves szánalmas kislánynak pedig: Nyugi, egyáltalán nem hatott meg hogy lelotyózol :)

2011. okt. 1. 17:14
 16/51 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is természetes. Az ember alapvetően nem monogámiára lett teremtve, még akkor sem, ha sok vallás ezt állítja. Praktikus oka van ennek egyébként: az öröklés biztonsága. Eleinte (az éppen differenciálódó ősközösség szintjén) a (mesterségbeli) tudás és a hozzá való eszközöké, később a vagyoné (is).


Mivel azonban a társadalom nem támogatja, és még itt a Gyakorikérdéseken is kapja az áldást, aki többel is "kavar", nem tanácsolom, hogy "kipróbáld a srácot".


Valahogy meg kéne oldani, hogy el tudd kerülni mégiscsak.

Ha nem megy, és nem múlik az érzés, marad a szakítás (vagy a próba és az azutáni döntés, de ezt alig merem leírni, mert lepontoznak a p***ába).

2011. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
54%

Tudod mit próbálj ki?

ha annyira szereted a párodat, próbáld ki, hogy elmondod, hogy milyen gondolatok kavarognak a fejedben...

Hogy egyáltalán nem akarod megcsalni, csak kicsit felkeltette az érdeklődésedet, és nem tudod mit csinálj. Ha annyira szeretitek egymást, akkor segíteni fog megoldani..

2011. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
86%
Beszélj magaddal, de komolyan! Mérd fel, mit kockáztatsz. Bízz a józan eszedben és határolódj el ezektől a bűnös gondolatoktól.
2011. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
61%

nem vagy lotyó! se krva. sem semmi ilyesmi. fellángolás, el fog múlni. ilyen mindenkinek van. aki meg itt álszenteskedik, arra ne is figyelj

19L

2011. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Ja 38/F (ma 17:14)
2011. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!