Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megőrjítenek a pasik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megőrjítenek a pasik.

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van egy 7 hónapos párkapcsolatom. Szégyen de sajnos megismerkedtem egy fiúval a neten,telefonon beszéltünk és beleszerettem. Tudom ciki meg minden és hogy hülye vagyok de tényleg szeretem őt. Van amikor ír beszélgetünk,szerelmet vall, és nem ír vissza. Utána megint ez és már vagy ötödszörre játssza el hogy felbolygatja az életem és utána eltűnik. Azon gondolkodtam hogy a barátom miatt nem ír,mert nem szeretne közénk állni. Így egyedülállóként vagyok már fent ezen a közösségi portálon.De még mindig nem írt. Mindenki mondja hogy felejtsem el,de képtelen vagyok rá. És ha azt nézzük nekem még a barátom is ott van. Akivel kapcsolatban nem tudom mit érzek. Egyszer barátként másszor pedig pasiként szeretem. Segítsetek kérlek ! ://
2011. okt. 29. 00:58
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Beleszerettél a telefonon keresztül? Téged is könnyű behülyíteni... most meg még futsz is utána.


Pasid jól fog járni, ha megszabadul tőled.

2011. okt. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem szakíts elsőnek a barátoddal, mert ha másik pasi iránt is érzel vmit akkor már nem szereted őt.
2011. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszd a telefont, az még rezeg is..pff
2011. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Segítséget kértem nem bíráskodást.
2011. nov. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!