Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törlik a pasik ki lányok hozzászólását? (FB)

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pasik? ki? lányok?
2011. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

honnan?


"miért törlik ki a pasik a lányok hozzászólását, kommentjeiket a faccombukon?"

2011. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aha. Főleg hogyha egy tök szép csaj kommentel egy szingli(!) srácnak valami romantikusat.
2011. okt. 19. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
nem értem, ki töröl mit?
2011. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán mert rontják a macsó imázsát. A csajok többsége teljesen idióta, romantikus idézet-ömlengéseket szokott hozzászólni, ez a magánvéleményem.
2011. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam, tényleg elég kusza. Szóval mégegyszer: Milyen okból törölhette ki a fiú, aki nekem tetszik, az egyik hozzászólásomat a zeneszámához, ami arra utalt, hogy az lenne a közös számunk? Külsőleg tetszem is neki, ezért nem értem. A kérdéssel ellentétben huszonévesek vagyunk. :)
2011. okt. 19. 20:18
 7/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
mert csak külsőleg jössz be neki...
2011. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet csak véletlen is, vagy mégsem tetszel neki. Esetleg tetszel neki, de inkább mással járna és nem akarja, hogy a hozzászólásod bekavarjon.

Tudok még gyártani elméleteket, ha ennyi nem lenne elég... :)

2011. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy eset -> pasiK, lányoK. Igen, persze. És majd mi meg is fogjuk neked mondani.


Logika nuku?

2011. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Főleg hogyha egy tök szép csaj kommentel egy szingli(!) srácnak valami romantikusat."


Tényleg nem gondolkoztál rajta, hogy miért? Romantikusat nyilvánosan? Egy Casanova imidzsét rombolod. A másik lány is megláthatja. Jaj cica:) Kicsit gondolkoz el rajta.

2011. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!