Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miert csaljatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miert csaljatok meg baratnotoket?

Figyelt kérdés

nem akarok megbantani senkit,tehat akinek nem inge ne vegye magara egyszeruen csak kivancsisag, hogy ha megcsalod a parod akkor mi jar a fejedben vagy van egyaltalan vmi oka v csak kiakarsz "probalni"egy masik lanyt is


23/L


2011. okt. 21. 10:42
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
0%
Amiért én 2x megtettem: elkeseredettség ha valami nem jó a kapcsolatban és úgy érzem, hogy már nem is fog javulni, ha nem kapjuk meg amit szeretnénk, illetve egy idő után nagy a bezártságérzés, ami már folytogat. Ja meg a kalandvágy. Ezek így együtt a legrosszabbak.
2011. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
" egy idő után nagy a bezártságérzés, ami már folytogat. Ja meg a kalandvágy. " - ha igy tekintesz egy kapcsolatra, akkor nem is kell belekezdeni.
2011. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem csaltam meg egyet sem.ha nem ment, inkább őszintén megmondtam, hogy hagyjuk az egészet. De megbántani soha egyet sem...
2011. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondlom ugyanazért, amiért ti nők minket férfiakat.

Hozzáteszem én soha nem is csaltak meg senkit, meg jelenleg nincs is kit:D

2011. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy talán azért is csalhat meg mert nem kap meg tőled mindent. Erre gondoltál?
2011. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kalandvágy, bizonyítási kényszer magunk felé, és egyszerűen mert szinte mindennek ellenállunk, csak a kísértésnek nem!
2011. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hangsulyozom csak kivancsisagbol kerdeztem,nem csaltak meg szerencsere v legalabbis nem tudok rola :)) de viszont tobb baratnommel elofordult,es utanna mindig csak a sok "miert?" maradt mert valaszt nem kaptak ezert gondoltam,h rakerdezek itt h milyen okok is lehetnek egy megcsalas hattereben
2011. okt. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!