Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csaljátok meg a barátnőtöket? (ha friss a kapcsolat)

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én arra is kíváncsi volnék, h ha nem friss akk miért. Mert sztem ha igazán szeretünk vkit akk nem csaljuk meg
2010. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Prímás Lancelot ***** válasza:

"Én arra is kíváncsi volnék, h ha nem friss akk miért. Mert sztem ha igazán szeretünk vkit akk nem csaljuk meg"

... akkor nem szeretik a megcsalt felet igazán.

2010. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
És mi van a lányokkal? Ők is ugyanezt teszik, sőt többen mint a fiúk.
2010. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
De múltkor beszéltem egy munkatárssal. Azt mondta h ő szereti a feleségét, még is csalja mert kell a változatosság
2010. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én is szeretem a változatosságot, mégsem csalom a páromat.

két éve vagyunk együtt, és a szex fantasztikus.

szerintem azért tenni kell, hogy ne unjanak meg minket a pasik.

mi nem unjuk egymást, sőt...

vannak szerepjátékok, segédeszközök, pózok...

2010. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
engem az érdekel h egy pár hónapos kapcsolatnál mi viszi rá a pasit hogy megcsalja a lányt?
2010. szept. 9. 18:20
 7/21 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy!

Tudod miert? Mert altalanositasz.

Egyszer (vagy tobbszor igy jartal), es minden pasi egy utolso fereg, mert a pasid felre kurt. Megerdemled, mert ostoba vagy, hogy erre magadtol nem jottel ra. Egy ilyet orom megcsalni, mert csak akkor jon ra a megcsalasra, ha mar keso.

Az ilyet a felre kuro ferfiak kihasznaljak. Ebben az a jo, hogy meg buntudat nelkul megusszak.

2010. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Engem még sose csaltak meg :) szóval ezt mellé lőtted,Édes :)Egy pasi nekem tett ajánlatot , és nem tudom felfogni hogy a fiatal friss barátnőjét miért akarja csalni...
2010. szept. 9. 18:32
 9/21 Prímás Lancelot ***** válasza:
44%

"De múltkor beszéltem egy munkatárssal. Azt mondta h ő szereti a feleségét, még is csalja mert kell a változatosság"


bizony, de az okos nő rájön, hogy lehet változatos. egyszer például hörgő kalózt játszik az ágyban másnap izzadt-mocskos bányászt esetleg állatokat. az olyan csaj aki jól utánozza a bárányt és a tehenet annak nálam nyert ügye van.

2010. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D múúúúúú :P
2010. szept. 9. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!