Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csaljátok meg a barátnőtöket? (ha friss a kapcsolat)

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 18:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sose csaltak meg? De magabiztos vagy. Akkor is altalanosito a kerdesed! Meg egyszer nem irom le, hogy ostoba vagy...
2010. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ezt nem bírtam kiállni szó nélkül.


A kérdező nem általánosít, csak arra volt kíváncsi, hogy az a pasi, aki megcsalja a barátnőjét, miért teszi? Nem azt mondta hogy: minden pasi r.ohadék, mert megcsalja a barátnőjét.......

Ha lenne egy kis agyad, akkor felfognád, hogy nem minden pasira értette, hanem azokra, akik megcsalták a barátnőjüket akkor, amikor még friss a kapcsolat.

Ez nem jelenti azt hogy a férfiak csak akkor csalnak meg egy nőt, amikor friss a kapcsolat, csak a kérdező erre kíváncsi.

Plusz még nem is arra céloz, hogy csak a pasik csalják meg a nőket, ugyanis ezt mindenki tudja, hogy a nők is megcsalják, meg a férfiak is. (és ezt én sem mindenkire mondom, hanem azt értem ez alatt, hogy a világon már férfi is megcsalt nőt, és nő is férfit,,,,,csak hogy minden tiszta legyen)

Ennél szájbarágósabban nem tudom elmagyarázni, remélem felfogtad.


Bocs h nem a kérdésre válaszoltam.

2010. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Jahh...hogy utana kifejtette?

Majdnem elfelejtettem. Azert van a masodik negyzet, tudod, amibe szinten lehet irni, hogy kifejtse a kerdeset. Nem fejtette ki, vessen magara, hatha szarba szokken. (szárba - nehogy felre ertsetek...)

2010. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, magabiztos vagyok! Nem általánosítottam ...a fiúk jelenesetben megszólítás mert a Ti hozzászólásaitokra lennék kíváncsi.Akkor lenne általánosítás ha azt kérdeztem volna, hogy miért csalja meg minden fiú a barátnőjét.Elgondolkozhatnál azon ,hogy ki az ostoba :P:D
2010. szept. 9. 18:57
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el, mit irtal!

Ebbol az jon ki: a fiuk a kapcsolat elejen megcsaljak a parjukat. Az olvasott szovegertessel nalam nincs gond, a te fogalmazasoddal annal tobb. Nem kell a "minden" szo, hogy altalanosits, a mondatod onmagaban az, sajna, ez az igazsag.

Ha nem tetszik, amit irtam, nem veszed magadra; ertsd olyanokra, akiket megcsaltak. A valasz ott van az elso kommentemben.

2010. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
örömmel tölt el,hogy volt aki megértette a kérdést :D sajnálom,hogy választ nemigazán kaptam :(
2010. szept. 9. 19:07
 17/21 A kérdező kommentje:
Azért csal meg egy fiú egy lányt mert a csaj ostoba????
2010. szept. 9. 19:09
 18/21 A kérdező kommentje:
Igazából az első kommentedben csak engem szidtál :D
2010. szept. 9. 19:10
 19/21 anonim ***** válasza:

Azert tudjak megcsalni, mert ostobak (persze a pasik is azok, aki hasonlo helyzetbe kerulnek), es hagyjak, hogy megtortenjen. Egy okos ember (legyen ferfi vagy no) nem hagyja az ilyet. Most nem kell a mindent elvakito rozsaszin kod-szindroma sztorival elorukkolni, mert az nem felelos ezert.

Es mint emlitettem, ha korabban kifejted, nem kell elszenvedned a modorom;). Es magadra sem kell venned, ha nem erzed igaznak.

2010. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a rózsaszín ködökben :) és nem vettem magamra :D
2010. szept. 9. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!