Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet 15-16 éves srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet 15-16 éves srácokkal megismerkedni komolyabb kapcsolat céljából, nem csak msn. Ti hol ismertétek meg a barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bp. II ker. ott keresgélj. Ez milyen kérdés?:) Bárhol disco,iskolai rendezvények...:) légy nyitott! és meglátod megtalálod!
2009. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a mm?? Ha elmondod írok kommentárt :D
2009. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

mármint:D

am debreceni vagyok tehát Budapest kizárva

suli:az az a hely ami "tabu" 4 éven keresztültalálkozni miután szakítunk:S nem a legjobb

köszönöm a tippeket:d

várom a többit is:D

2009. febr. 8. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez az mm engem is éredekelne!!! Ha nem Te, kérdező, valaki szánjon meg és világosítson fel!!! Köszi!
2009. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Köszi! :-)
2009. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mm=mármint

ez olyan mint a np=nem probléma

nm=nincs mit:D

ötletek?

2009. febr. 8. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Szórakozni szoktál eljárni a abrátnőiddel?Discoba?Ismerkedj ott például.Amúgy hány éves vagy?Szerintem ráérsz még,nem kell ezt görcsösen keresni,mozdulj ki, ha van kutyád sétáltasd a parkban így is lehet ismerkedni!
2009. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

15 vagyok

szoktam buliba járni de nem gyakran

kutyám nincs:s

végülis nem görcsösen keresek pasit csak vágyok a szerelemre

2009. febr. 8. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

én 16 éves vagyok.Eddigi szerelmeimet a chaten ismertem meg.

Az egyik kapcsolat 8 hónapos volt.A másik meg még most is tart 9 hónapja.Ráadásul a srác velem egy utcában lakik.Nem is ismertem pedig tök közel lakik.:D

Chat után persze jött az msn,jó sokat beszélgettünk,merthát jobb óvatosnak lenni ha ilyen helyen ismerkedik az ember.

Szóval chaten,meg msn-en is tudsz rendes,hozzád vaó srácokat is szerezni!

de lehet hogy csak nekem volt ilyen szerencsém:)

2009. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tartós kapcsolatot keresel,nem egy éjszakás kalandot,akkor a disco-t felejtsd is el :D ... Amugymeg aztmondják,hogy az igazival akkor ismerkedsz meg mikor nemszámiitasz rá és nemakarsz épp mindenkép összejönni valakivel.Én is iigy ismerkedtem meg a barátnőmmel akivel már 14 hónapja együttvagyunk :) . Az egyik haverom osztálytársnője volt.

Rászedett a haverom,hogy egyik este menjek ki vele és pár osztálytársával.... nemis volt kedvem hozzá.

Kimentem kedvtelenül úgy,hogy gondoltam,hogy megismerkedek a béna osztálytársaival,aztán valahogy túlélem az estét...Mondanom sem kell,hogy a jelenlegi barátnőm is az egyik osztálytársa a havernak :D megismerkedtünk...egyből megtetszett.Aztán jött pár hetes udvarlás, és összejött.

2009. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!