Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak megujjazott, de én semmit se csináltam. Attól az még nem megcsalás, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap este buliban voltunk a barátnőimmel, és hát én nem nagyon bírom a piát, a barátnőim viszont folyamatosan csak itattak, és a végére sajnos elég csúnyán leittuk magunkat. Rámnyomult egy srác a buliban, én meg a pia miatt hagytam. Addig jutottunk, hogy a srác megujjazott és kinyalt, de én nem csináltam neki semmit (tehát nem szoptam le), sőt, még csak meg se csókoltam és szex sem volt. Konkrétan, én hozzá se nyúltam "úgy" a sráchoz, még csak szájrapuszi sem volt. Az a helyzet, hogy nem nagyon tudtam magamról, de annyi eszem szerencsére még volt, hogy én ne csináljak semmit, szóval én egyáltalán nem másztam rá.

A barátnőim mégis totál fel vannak háborodva, hogy mekkora ribanc vagyok, és hogy mégis hogy tehettem ezt. Másfél éves kapcsolatom van, és szeretem a barátomat, de az egyik barátnőm most azzal fenyeget, hogy elmondja ezt a kisiklást a páromnak. (Meg kell említeni, hogy a csaj korábban szerelmes volt a barátomba, még be is próbálkozott nála, csak kosarat kapott).


Szerintetek hogyan tovább? Elmondjam a barátomnak, mielőtt a csaj teszi meg? Ha igen, hogyan? Mennyit mondjak el neki? Vagy tagadjam le az egészet? Mi legyen?

Nem akartam megcsalni a páromat, de kihasználták, hogy részeg vagyok és nem beszámítható az állapotom.


22/L


2011. júl. 2. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
46%
utolsó, undoritó vagy!! megütni egy nőt? mindegy mit csinalt, akkor se szabad megütni!! ezzel csak a saját gyengeségedet bizonyitod :DD
2011. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim válasza:
39%

Annyit még kihagytam, hogy én még gondolatban sem csaltam meg soha senkit! De ezt visszafele is elvárom minimum annyival, hogy nem csinál ilyesmit..Puszival nem lenne gond, eddig sem volt.. De ujjazni meg kinyalni...Gyerekek hol élünk?

F/24.

2011. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 12:42. Ha találkoznék veled, addig is élnél. Aki képes így beszélni egy nőről, az egy szánalom. És te az vagy. Szánalom.
2011. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
Jó de a kérdező nem akar élni úgymond, mivel megbánta amit tett és kivan borulva, és szereti a barátját ahogy ő mondja.. Amúgy azzal egyet értek énis h a fiúknak elnézik a pia miatt a nőknek nem, de mér? mondjuk ez egyéntől is függ... Se a nőknek se a férfiaknak nem kell, nem szabad ilyet megtenni, és elnézni sem nézném el. Persze megteheted h nem mondod el, de ha egyszer kiderül az még fájóbb lesz h te megpróbáltál eltitkolni vmit. Ha lebuksz az mégrosszabb sztem
2011. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
h lehet már gondolatban megcsalni vkit :DD
2011. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim válasza:
73%

12:44 te az ilyet nőnek nevezed?

Kedves egészségedre, és legyen sok ilyen " NŐD"

2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
én nem nézném el a pasinak se a pia miatt.. ha megcsal, mehet amerre lát..
2011. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

ha azt tudod hogy megujjazott meg kinyalt akkor azt honnan csak nem lehettél annyira bebaszva

meg azt is honnan tudod hogy nem smártatok

látta valaki avgy mi van

szal tuti ebben azért kételkedne a pasid

csak emlékeztél akkor...

és tehettél volna ellene

2011. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
"Csak megujjazott". Ez azért már sokat elárul az egészről.
2011. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
12:46. Nincs jogod neked megbüntetni akárkit is, aki vétett...és azt sincs jogod megítélni, ki a nő és ki nem. Ja és mellesleg nem lesz ilyen nőm, mivel a férfiakat preferálom.
2011. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!