Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg szerethet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szerethet, ha 1 évig úgy csináltam mintha nem érdekelne pedig nagyon bele vagyoke esve, de még mindig nem ált le róllam?

Figyelt kérdés

én 16 éves L vagyok ő 20 .. 1 éve ismerkedtünk meg egy találkozáson és utánna sokat találkoztunk,de utána hanyagoltam mert nagyon megszerettem,meg a kor is zavart kicsit h szüleim nem örültek neki h vele lógok. De így h nem írok vissza a leveleire így sem tett le róllam

szüleim azt mondták h biztos csak szexet akar

én pedig örültem h valaki leáll velem mert hogy nem vagyok az a plázacica hanem ink az a stréberes féle

és anyuékat hallva ezen is elgondolkodtam mi tetszet neki bennem?..

szvol most teljesen nemtudom mit kéne tennem

Szerintem rácáfolt ezekre az elméleteimre nem?


2011. júl. 7. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szexet akarna akkor nem várt volna 1 évet. amugy a szerelem nem ismeri a korkülömbséget
2011. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 oOEverOo ***** válasza:

Figyelj a 4 év az nem sok. Vannak nagyon rendes 20-on évesek is. Akik nem csak a szexre hajtanak. Meg azért mert stréber lennél még nem biztos, hogy csúnya is vagy. Lehet te nem igy látos, de lehet, hogy a természetességed tetszett meg neki :)

Meg ha 1 év után is össze jönne veled akkor szerintem semmi gáz :)

a szüleid meg vaktában ne mondjanak semmit, ha jobban megismerték a srácot akkor vélekedjenek :)

meg az a lényeg, hogy ha mégis a szex kellene neki akkor ne add meg magad :)

2011. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!