Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak megujjazott, de én semmit se csináltam. Attól az még nem megcsalás, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap este buliban voltunk a barátnőimmel, és hát én nem nagyon bírom a piát, a barátnőim viszont folyamatosan csak itattak, és a végére sajnos elég csúnyán leittuk magunkat. Rámnyomult egy srác a buliban, én meg a pia miatt hagytam. Addig jutottunk, hogy a srác megujjazott és kinyalt, de én nem csináltam neki semmit (tehát nem szoptam le), sőt, még csak meg se csókoltam és szex sem volt. Konkrétan, én hozzá se nyúltam "úgy" a sráchoz, még csak szájrapuszi sem volt. Az a helyzet, hogy nem nagyon tudtam magamról, de annyi eszem szerencsére még volt, hogy én ne csináljak semmit, szóval én egyáltalán nem másztam rá.

A barátnőim mégis totál fel vannak háborodva, hogy mekkora ribanc vagyok, és hogy mégis hogy tehettem ezt. Másfél éves kapcsolatom van, és szeretem a barátomat, de az egyik barátnőm most azzal fenyeget, hogy elmondja ezt a kisiklást a páromnak. (Meg kell említeni, hogy a csaj korábban szerelmes volt a barátomba, még be is próbálkozott nála, csak kosarat kapott).


Szerintetek hogyan tovább? Elmondjam a barátomnak, mielőtt a csaj teszi meg? Ha igen, hogyan? Mennyit mondjak el neki? Vagy tagadjam le az egészet? Mi legyen?

Nem akartam megcsalni a páromat, de kihasználták, hogy részeg vagyok és nem beszámítható az állapotom.


22/L


2011. júl. 2. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
52%

Egy utolsó mocskos ribanc vagy. Az pedig még szánalmasabb, hogy az egészet a piára fogod. A riherongy „barátnőid” is felelősek, mert feltehetőleg szándékosan be akartak kavarni neked, hogy tönkre basszák a kapcsolatodat. Csakhogy, 22 évesen nincs annyi agyad, hogy kinyisd a pofád, hogy nem iszol többet. Az is elég felháborító, hogy fel sem fogod, hogy mit műveltél. Egyből a pia a hibás. Te mégis mit éreznél, ha a barátod közölné, hogy „kinyaltam és megujjaztam egy csajt, de nem csókoltam meg, sőt meg se dugtam, ő sem csinált nekem semmit.”

Az lenne a legjobb, ha őszintén – már ha tudod ez mit jelent – közölnéd vele a történeteket, mielőtt a barátnőid kiszínezett verzióját hallaná. Az is biztos, hogy a barátod helyében leordítanálak a sárga földig, majd lebasznék neked kép büdös pofont és a hajadnál fogva basználak ki a házból. Ha pedig elkezdenél sírni, vagy telefonon, e-mailben zaklatni, kapnád a következőt.



„Szerintem se megcsalás egy ujjazás és kinyalás.Főleg ha részeg voltál.Szerintem mond el neki ahogy volt ha szeret elnézi neked.”


Hülye idióta!!!! Gondolom te is hasonszőrű ótvaras ribanc vagy, aki nem fogja fel a probléma súlyát. Ez esetben remélem egy nap rajta kapod a barátodat, amint egyszerre dugja a húgodat és az anyádat. A másik véglet, hogy valami szerencsétlen barom vagy, aki ha végre szóba áll vele egy nő azt is elnézi neki, ha a szem láttára dugják meg vagy hárman.

Akkor a te logikád szerint a barátnőm mellett nyugodtan szopathatok más csajokat, mert az nem megcsalás és ha felrekúr, akkor elnézem neki, mert szeretem?



„ha viszont nem tudtál magadról, akkor ez így nemi erőszaknak számít...”


Az csak akkor számítana, ha teljesen eszméletlen lett volna és az ébredés után fedezi fel, hogy mi történt. Ha be volt piálva, és még emlékszik is rá, rohadtul nem számít erőszaknak, csak egy nagyon szar kifogásnak.

2011. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
De gondolom azért élvezted..nem?
2011. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:

Nem igazán emlékszem rá... :S


De utána, amikor kijózanodtam, szörnyen éreztem magam, meg voltam ijedve, és bűntudatom volt. Amikor már visszatért a józan eszem, azt egyáltalán nem élveztem, mert szembesültem vele, hogy mi történt és iszonyú lelkiismeret furdalásom lett. :S

2011. júl. 7. 11:47
 24/62 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom megítélni, h megcsalás-e, vagy sem. De a helyedben mindenképpen magam mondanám el a barátomnak, hogy ne mástól hallja vissza. Akkor egyrészt értékelni fogja az őszinteségedet, másrészt a te szemszögedből meséled el. Védekezhetsz persze, h részeg voltál, meg ilyenek, de kérj bocsánatot, tudasd vele, h tisztában vagy vele, hogy rosszat tettél, lássa rajtad, h megbántad.
2011. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim válasza:
65%
Hogy te mekkora egy ribanc vagy kedves kérdező...már bocs....de a pia nem kifogás a megcsalásra...nem is szereted a párod, és itt teszed a szentet...akármennyire meg lehettál menve, azt azért láttad h nem a párod "kezel"...szánalmas...
2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim válasza:
lehettél*
2011. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:

Számomra nem tiszta a történet, sőt fake-gyanús.

Amit nem értek:

Amikor ujjazott meg kinyalt, te élvezted, vagy nem? Elélveztél?

2011. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos megcsalásnak venném.

Aszem nem nagyon venné be a gyomrom. Nem azért mert elítélném, hanem mert megszűnne a bizalom, ami a kapcsolat alapja, Így a szakítást választanám.


Abban nem hiszek, hgy többé nem fog inni, és nem fordulhat elő ilyen....:-(


Ha szakítotok is, legyen ez egy jó lecke, és legközelebb figyelj erre!

2011. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony megcsalás a javából! Aki nem bírja a piát és ezt tudja magáról, inkább ne igyon.
2011. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a páromat. Énsem bírom a piát egyáltalán de ettől függetlenül félévente egyszer jól berugok és olyankor aztán sok mindent csinálok, sírok néha, néha pedig végigröhögök egy egész éjszakát. Hiába voltam mégis akármilyen részeg a szerelmemet sosem vette el a pia... hiába jöttek oda a buliba csávók mégcsak táncolni sem táncoltam velük. Hiába iszol, és utólag kiesik egy két dolog, abban a pillanatban amikor részeg vagy tudatában vagy a cselekedeteidnek. És ha ott ültél és ujjazott a srác és nyalt ki, akkor nem szereted a barátodat. Nekem még egy ölelés is megcsalásnak számít ha egy másik lánytól kapja nemhogy egy ilyen:S úristen ha megtudnám h a barátomat kielégitették szájjal kézzel stb soha a büdös életbe nem akarnám látni, hozzáérni úgy hogy tudom nemrég valaki más ért hozzá haggyuk már a piát. semmire sem kifogás... semmire...
2011. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!