Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak megujjazott, de én semmit se csináltam. Attól az még nem megcsalás, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap este buliban voltunk a barátnőimmel, és hát én nem nagyon bírom a piát, a barátnőim viszont folyamatosan csak itattak, és a végére sajnos elég csúnyán leittuk magunkat. Rámnyomult egy srác a buliban, én meg a pia miatt hagytam. Addig jutottunk, hogy a srác megujjazott és kinyalt, de én nem csináltam neki semmit (tehát nem szoptam le), sőt, még csak meg se csókoltam és szex sem volt. Konkrétan, én hozzá se nyúltam "úgy" a sráchoz, még csak szájrapuszi sem volt. Az a helyzet, hogy nem nagyon tudtam magamról, de annyi eszem szerencsére még volt, hogy én ne csináljak semmit, szóval én egyáltalán nem másztam rá.

A barátnőim mégis totál fel vannak háborodva, hogy mekkora ribanc vagyok, és hogy mégis hogy tehettem ezt. Másfél éves kapcsolatom van, és szeretem a barátomat, de az egyik barátnőm most azzal fenyeget, hogy elmondja ezt a kisiklást a páromnak. (Meg kell említeni, hogy a csaj korábban szerelmes volt a barátomba, még be is próbálkozott nála, csak kosarat kapott).


Szerintetek hogyan tovább? Elmondjam a barátomnak, mielőtt a csaj teszi meg? Ha igen, hogyan? Mennyit mondjak el neki? Vagy tagadjam le az egészet? Mi legyen?

Nem akartam megcsalni a páromat, de kihasználták, hogy részeg vagyok és nem beszámítható az állapotom.


22/L


2011. júl. 2. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
De, megcsalás. Akkor is, ha be voltál b*szva.
2011. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, mennyit tehettél volna ellene.
2011. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
20%
Nem tehettél róla, szóval ha elmondod neki, akkor vhogy ezzel kezd:)
2011. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért tehetett róla.. :D
2011. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

1. Arra hivatkozni, hogy be voltál rúgva, a legszánalmasabb kifogás.

2. Ha tudtad, hogy nem bírod a piát, akkor miért hagytad magad itatni?

3. Te ezeket a barátnődnek nevezed? Szerintem nem kizárt hogy direkt csinálták, különben odafigyeltek volna rád hogy ne csinálj hülyeséget.

4. "Csak megujjazott, de én semmit se csináltam." Ezt a mondatot így önmagában olvasd el párszor.

5. Annak ellenére, hogy megpróbálod előadni az "én egy áldozat vagyok" témát, nekem tényleg ribancnak tűnsz, bocs. A barátod jobbat érdemel nálad.

22/L

5.

2011. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi csinált ilyet egyből mindenki azt mondja hogy a pia nem ment fel semmi alól....
2011. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit szólnál ha a padisat sz0pná le csak úgy valaki, de ő nem csinálna semmit ?:D Mit várnál tőle? Ennek fényében cselekedj.
2011. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
75%

Mivel elég valószínű h az úgynevezett "barátnőd" köpni fog a srácnak, beszélj te a barátoddal minél előbb.. legjobb ha az igazat mondod, tehát h részg voltál, de te nem csináltál a "kényeztetődnek" semmit :)

az h a h*lye p*csa "barátnőid" mit mondanak, az semmit sem jelent... csak jelzi, hogy ők milyen "barátnők" - mert az ilyenek nem azok.

2011. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Szép. Azt hinné az ember, hogy ezt a r*bancságot 22 évesen már kinövik, de úgy tűnik egyesek nem. Igen, megcsalás, nem is kicsi. Méghogy szereted a párod! Ugyan, menj már!
2011. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Előttem okosabbak írtak,így én csak annyit mondok : na pont ezért utálom ha iszik valaki, onnantól mindent rá lehet fogni: hogy bocsi nem tehetek róla csak nem tudtam magamról...stb... szánalmas mindenki aki iszik és megcsalja a párját...vagy igyon és legyen magánál vagy vállalja a következményt hogy elvesztheti azt akit szeret. Bocsánat hogy kiakadtam,alapjában nem szoktam így irni,de én is mindig ettől tartok hiába a bizalom, ha a pia közbe szól...ÁÁÁÁÁÁ
2011. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!