Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van! Eltörött a mécses!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van! Eltörött a mécses! Megütöttem a barátnőm! Jogos volt?

Figyelt kérdés

Mostanában elszemtelenedett. Például megsértődött, kidobta a ruhám (!!) a kukába, mérges volt (mondhatni idegbeteg), és elkezdte rugdosni a dísztárcsát.

Néztem rendesen.

Azt mondtam a levesére, hogy picit sótlan, erre beleköpött (!!!). Nem volt soha sem ilyen primitív, de ez már fájdalmas.

Amikor viszont eltörött a mécses, az az volt, mikor egy étteremben elkezdett veszekedni velem, már-már ordítani (!!!), amire megszorítottam a karját, és mondtam, hogy viselkedj...

Erre elkezdett bömbölni, sírni, és odafutott az étterem közepébe, bőgve, összerogyva, segítségért kiáltozva.

Na ekkor nagyon eldurrant az agyam, és elindultam felé, megszaporázva lépteim. Ordított, hogy segítsenek neki, molesztálom, erőszakoskodom vele, emg akarom erőszakolni...

Majdnem nekem jöttek idegenek, egyik már a rendőröket hívta (elég felfokozott állapotban voltam, tény, de nem veszélyes/közveszélyes, szimplán ideges) és a biztonsági őr kitessékelt a teremből. Vártam kint, hátha utánam jön, ablakból viszont láttam, hogy még mindig jelenetet rendez, aztán egy pillanatra összeakadt a tekintetünk, és elkezdett nevetni, mosolyogni.

Beszálltam a kocsiba, és hazajöttem. Fél óra múlva kuncogva jött haza, de azért felrótta nekem, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vártam meg, meg gúnyosan megjegyezte: "jajj, egyem azt a kis érzékeny lelkedet, hát nem érted a viccet???2

Erre ellöktem magamtól, és elég erőteljesen ordítottam, hogy "mégis mit képzeltél?? Megaláztál több tucat ember szeme láttára, és még Neked áll feljebb?"

Elvörösödött, és elkezdett szidni, elrohant a hálószobába.

Nem sokkal később füstszagot éreztem, és bementem a szobába... Tudom, hogy emiatt egyesek lenéznek, vagy gyerekesnek tartanak, de én egész kicsi korom óta, 8-9 éves korom óta szenvedélyes képregénygyűjtő vagyok.

Vannak olyan limitált példányaim, amiből világszerte mindössze 5-6 darab van, nehéz volt beszereznem. És ez az őrült elkezdte ezeket égetni, és mondta: "Velem Te nem ordibálsz! Ez majd jó lecke lesz neked"

Na ekkor jött a vörös köd!

Minden sérelem kiszaladt belőlem, ami az utóbbi hónapokban felgyűlt, tiszta tüdőből ordítottam rá, fellöktem, rátérdeltem, és két hatalmas pofont kiosztottam neki, felráncigáltam, és a falhoz csaptam, majd odaszorítottam, és az arcába ordítottam mindenféle sértést a k*rvától kezdve mindenen át, ami csak jött belőlem.

Aztán felfogtam, mit tettem, és kimentem a fürdőszobába.

Ő bőgve elrohant, azóta sem láttam, nem kerestem. Pár napja történt az eset.

Mit gondoltok erről? Jogos volt? Tudom, tragikomikus a helyzet. De a tragédia része jobban kiemelendő.


17L + 22F


2011. júl. 1. 00:05
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a shotgunt is előkaptam volna a fészerből aztán click-clack boom :D
2011. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

én ugyan nem mondok rá semmit.....

szoktam nézni egy sorozatot,és pont tegnap néztem egy részt,

és amit írtál,arról eszembe jutott....nézd meg ha gondolod

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én megnéztem.
2011. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Jogos volt! Oké, hogy nőt nem bántunk, de ez valami közveszélyes elmebeteg... Mi a francnak jöttél vele össze egyáltalán? Add ki az útját keressen valami magához valót!

15/l

2011. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem undorító, ha egy pasi megüt egy nőt, vagy akárhogy bántalmazza.

Viszont.

Ha ez így szín igaz, amit, és ahogy leírtál, akkor erősen megérdemelte.

Ezzel a csajjal valami nem oké, jó lenne, ha orvos látná...


21/L

2011. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
17/L volt, ez teljesen biztos? Ha egy tízessel fiatalabb lenne, még megérteném, de így? Jól tetted, kicsit talán helyre ráztad a lelki világát. Nem olvasgattam el minden eddigi hozzászólást, de az első pár oldal alapján nem fogom túlragozni a dolgot, mindent leírtak. Az emberek 99%-a így reagált volna, erőszak ide vagy oda, 2 pofonba senki sem hal bele, főleg ha az első és utolsó is volt. Ha nem keres fel téged, azért a szüleinek tényleg szólj, hogy valamit csináljanak vele.
2011. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Na, hol tart most a lelki világod? Remélem megnyugtattunk és jobban vagy...
2011. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!