Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van! Eltörött a mécses!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van! Eltörött a mécses! Megütöttem a barátnőm! Jogos volt?

Figyelt kérdés

Mostanában elszemtelenedett. Például megsértődött, kidobta a ruhám (!!) a kukába, mérges volt (mondhatni idegbeteg), és elkezdte rugdosni a dísztárcsát.

Néztem rendesen.

Azt mondtam a levesére, hogy picit sótlan, erre beleköpött (!!!). Nem volt soha sem ilyen primitív, de ez már fájdalmas.

Amikor viszont eltörött a mécses, az az volt, mikor egy étteremben elkezdett veszekedni velem, már-már ordítani (!!!), amire megszorítottam a karját, és mondtam, hogy viselkedj...

Erre elkezdett bömbölni, sírni, és odafutott az étterem közepébe, bőgve, összerogyva, segítségért kiáltozva.

Na ekkor nagyon eldurrant az agyam, és elindultam felé, megszaporázva lépteim. Ordított, hogy segítsenek neki, molesztálom, erőszakoskodom vele, emg akarom erőszakolni...

Majdnem nekem jöttek idegenek, egyik már a rendőröket hívta (elég felfokozott állapotban voltam, tény, de nem veszélyes/közveszélyes, szimplán ideges) és a biztonsági őr kitessékelt a teremből. Vártam kint, hátha utánam jön, ablakból viszont láttam, hogy még mindig jelenetet rendez, aztán egy pillanatra összeakadt a tekintetünk, és elkezdett nevetni, mosolyogni.

Beszálltam a kocsiba, és hazajöttem. Fél óra múlva kuncogva jött haza, de azért felrótta nekem, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vártam meg, meg gúnyosan megjegyezte: "jajj, egyem azt a kis érzékeny lelkedet, hát nem érted a viccet???2

Erre ellöktem magamtól, és elég erőteljesen ordítottam, hogy "mégis mit képzeltél?? Megaláztál több tucat ember szeme láttára, és még Neked áll feljebb?"

Elvörösödött, és elkezdett szidni, elrohant a hálószobába.

Nem sokkal később füstszagot éreztem, és bementem a szobába... Tudom, hogy emiatt egyesek lenéznek, vagy gyerekesnek tartanak, de én egész kicsi korom óta, 8-9 éves korom óta szenvedélyes képregénygyűjtő vagyok.

Vannak olyan limitált példányaim, amiből világszerte mindössze 5-6 darab van, nehéz volt beszereznem. És ez az őrült elkezdte ezeket égetni, és mondta: "Velem Te nem ordibálsz! Ez majd jó lecke lesz neked"

Na ekkor jött a vörös köd!

Minden sérelem kiszaladt belőlem, ami az utóbbi hónapokban felgyűlt, tiszta tüdőből ordítottam rá, fellöktem, rátérdeltem, és két hatalmas pofont kiosztottam neki, felráncigáltam, és a falhoz csaptam, majd odaszorítottam, és az arcába ordítottam mindenféle sértést a k*rvától kezdve mindenen át, ami csak jött belőlem.

Aztán felfogtam, mit tettem, és kimentem a fürdőszobába.

Ő bőgve elrohant, azóta sem láttam, nem kerestem. Pár napja történt az eset.

Mit gondoltok erről? Jogos volt? Tudom, tragikomikus a helyzet. De a tragédia része jobban kiemelendő.


17L + 22F


2011. júl. 1. 00:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Ha most ez nem kamu, akkor nem tudom mit gondoljak.... Az eröszak nem megoldás, de azért én se bírtam volna ha ilyen idegbetegen viselkedik...


17/L

2011. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb, ha kamu lenne. Kb. olyan ez, mint valami torz rémálom.
2011. júl. 1. 00:09
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Az eltörött a mécses pedig azt jelenti, hogy valaki sír.
2011. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Jogos volt még ha durva is. Nem értem miért nem dobtad előbb... Az ilyen kétszínű emberek megérdemelnek minden rosszat.


20/l

2011. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek tudnia kell mikor vessen véget egy kapcsolatnak.

Azért ne legyél együtt senkivel hogy legyen kit dugni néhanapján, meg ne érezd magad párszor egyedül. Arra ott van a kezed és a barátaid, miközben találhatsz valakit aki az előzőnél jobb.


Lesz sok gondolat arról hogy megérdemelte-e vagy sem, de inkább a jövődre tekints és ne folytasd ezzel a lánnyal, akármi is lesz, inkább keress valaki mást.

2011. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
80%
uristen.ez orult.hagy a p*csaba ezt a csajt...amugy jogos volt..megertelek
2011. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim válasza:
100%
én már hamarabb megtettem volna. szerintem ráférne valami orvos.
2011. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
88%
érdekes! szóljon annyi mentségedre, hogy hirtelen felindulásból. tényleg eléggé bunkó volt veled a csaj. szerintem én is ezt tettem volna ha elkezd tönkretenni valamit ami fontos nekem, legyen az akármi, gyerekes dolog vagy sem. de én azért felhívnám, keresném. leülnék megbeszélném vele. de ez így nem jó semmmiféleképpen. tényleg eléggé leégetett az étterembe. ha ezt csiinálja továbbra is akkor ott hagynám a francba!
2011. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom:O Hát remélem én is, hogy ez nem kamu.


Én sem vagyok híve az erőszaknak, főleg ha egy férfi nő ellen követi ezt el, de ez. Én azt mondom, hogy ezt másként nem lehetett volna lerendezni ilyen esetben. Felháborító, hogy mit művelt a barátnőd. Ez nem is nő, nem is ember...ez egy lény, akit írtani kéne.

2011. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg igaz a sztori akkor helyesen cselekdtél. Nőt nem bántunk, de azért van egy határ..Ne izgasd magad, ha viszajön lenyugodva az jó, ha nem az talán mégjobb.
2011. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!