Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta barom vagyok! Megütöttem a barátnőmet és borzasztó dolgokat vágtam a fejéhez. Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel találkozot beszéltünk meg pénteken. Elmentem, oda ahol megbeszéltük. Nagyon örültem, mert már rég láttam, csak hajtania kellett a suliban és nem volt időnk. Viszont mikor odaértem, egy másik srác karjai közt találtam. Pillanatok alatt felismertem a srácot: a barátnőm osztálytársa. Ez a fiú velem egyidőben udvarolt a barátnőmnek, de végül engem választott.

Szóval..Megláttam, hogy azt a srácot ölelgeti a padon ülve és a asrác is visszaöleli és a fejét a hajába nyomja. Láthatóan szorosan egymáshoz húzták egymást é a barátnőm simogatta a hátát a srácnak.

Azonnal odamentem, mikor meglátott a barátnőm ijedt volt az arca és gyorsan elugrott a sráctól.

Én nem törődtem semmivel és üvöltöttem szegény lánnyal. Olyanokat vágtam a fejéhoz h : "egy számitó kis kurv@" "egy kis szexéhes pics@ aki csak kihasznál minden fiú" "egy undorító kis dög" "egy mocskos rib@nc akihez soha többé nem akarok hozzáérni" és hasonlók.

Aztán dühösen elrohantam, mire ő utánam. Erre még dühösebb lettem, újra ilyeneket mondtam neki, aztán mikor elkezdett magyarázkodni dühömben pofon vágtam, nem kicsit. Sírva esett térdre, mire én otthagytam.

Még aznap hívott a barátnője és közölte, hogy mekkore egy idióta vagyok. A srác anyukája meghalt rákban és a barátnőm csak vigasztalni akarta. Pedig nem volt túl joban a sráccal, de neki ekkora szíve van. Semmi nem volt köztük. Én pedig ilyeneket műveltem vele. Azóta mindenhogyan megpróbáltam elérni. MSN, telefon, SMS, barátnőkön keresztül(ők mindig azt mondják, hogy nem engedik, hogy beszéljek vele, de majd átadják amit üzenek. Én persze megüzentem midnig, hogy szeretem és sajnálom nagyon). Elmentem hozzájuk, de anyuja azt mondta, hogy minden nap más barátnőjénél alszik, alig van itthon. Anyuja nem tudja mi történt, aminek nagyon örülök. Elmentem egy csomó barátnőjéhez és végre ottvolt az egyiknél, de a barátnője nem engedett fel hozzá. Azt mondta, hogy ne bízik meg bennem (a barátnőm barátnője) és nem engedi, hogy még egyszer az életben a barátnőm (vagy már nem is az :'(!!)közelébe kerüljek. Engem akart kínozni: elmondta, hogy a barátnőm arca nagyon fel van dagadva, hogy éjszakákat sírt át miattam. Irtózatosan rosszul esett a szívemnek, de teljesen jogosan kaptam. Összetörve mentem haza.

Az utóbbi napokat végig sírtam, nem tudom mit tegyek. Jóformán semmit nem tudok a barátnőmről, azt se, hogy hogy van, azt se, hogy hol vagy hogy éppen mit érez irántam.

Még mindig rosszul vagyok a tudattól, hogy ilyeneket mondtam neki, tettem vele. Mélyéségesen bánom. Bármit megadnák, hogy újra az enyém legyen. Vagy hogy legalább megbeszélhessem vele. Megöl a tudat, hogy ilyeneket tettem vele, pedig semmi okom nem volt rá. Vissza szeretném kapni, tudom, hogy nincs rá jogom, de nélküle nincsen életem. Tennem kel valamit! Segítsetek kérlek! Már végképp nem tudom mit tegyek! SZERETEM ŐT MINDENNÉL ÉS MINDENKINÉL JOBBAN!!!!!!!!!!!!!

Mit tehetek? A legkisebb esély is elég nekem, csak had kapjam vissza, vagy legalább had legyen esélyem elmondani mindent, hogy mit érzek és hogy mennyire bánom.

Tudom, hogy nagyon kevés az esélyem, de kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék!!??

16/F


2010. ápr. 27. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 A kérdező kommentje:
bocsi hogy ilyen hoszú lett...:(
2010. ápr. 27. 16:41
 2/84 anonim ***** válasza:
16%
te egy férfi vagy.
2010. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy 16 évesen elég kis seggluk vagy , meg egy idióta, hogy ilyet teszel, Nem olvastam végig, de teperned kell keményen az tuti, hogy visszakapd, és ha ő is ilyen fiatal biztos anyucinak is elmondta, úgy hogy ez sok időbe fog telni.
2010. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:

Kérlek normális válaszokat írjatok...

Az egészet megbántam...:'(

2010. ápr. 27. 16:43
 5/84 anonim ***** válasza:
95%
Már bocs,de én a barátnőd helyébe többet hozzád sem szólnék.Mocskos k*rvának nevezted,MEGÜTÖTTED úgy,hogy bedagadt az arca,és azt várod hogy megbocsásson?!Gondolkozz már!!!
2010. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:

Anyuja kedvel engem...vagyis kedvelT.

De sohasem volt anyuci/apuci kicsi lánya. É amikor elmentem hozzájuk anyuja nem tudott semmiről ami köztünk történt. kevesen köszöntött engem és kérdezte, hogy mi a baj. Be is akart hívni, de nem volt szívem így bemenni, hogy nincs is ott helyem...

Esetleg hogyan tudnék teperni? A közelébe sem tudok szinte menni? Mik válnának be, amiktől megolvadna a szíve?

2010. ápr. 27. 16:45
 7/84 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy megbocsásson! De szeretem őt! Szerelmes vagyok belé és nem akarom feladni!
2010. ápr. 27. 16:46
 8/84 anonim ***** válasza:
92%
:S Hát most nem kezdem el mondani, hogy mit hogyan kellett volna, te is tisztába vagy vele. De ez nagyon durva dolog volt, én személy szerint nem bocsátanám meg, akármennyire is szeretem az illetőt. Hagyd egy ideig, hagyd hogy megnyugodjon. Biztos iszonyatosan felkavarta ez a dolog. Szóval egy darabig tényleg ne keresd minden áron, talán napi egy sms belefér, de több ne. Ha kitartó vagy, van esélyed. Sok sikert!:\
2010. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
100%
kerüld el messzire ilyenkor ez tud segíteni.....
2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem mennék vissza hozzád az tuti!Aki egyszer kezet emel egy nőre az máskor is megteszi.Ha dühös is voltál erre nincs mentség.Legközelebb okosabb leszel talán.
2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!