Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta barom vagyok! Megütöttem a barátnőmet és borzasztó dolgokat vágtam a fejéhez. Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel találkozot beszéltünk meg pénteken. Elmentem, oda ahol megbeszéltük. Nagyon örültem, mert már rég láttam, csak hajtania kellett a suliban és nem volt időnk. Viszont mikor odaértem, egy másik srác karjai közt találtam. Pillanatok alatt felismertem a srácot: a barátnőm osztálytársa. Ez a fiú velem egyidőben udvarolt a barátnőmnek, de végül engem választott.

Szóval..Megláttam, hogy azt a srácot ölelgeti a padon ülve és a asrác is visszaöleli és a fejét a hajába nyomja. Láthatóan szorosan egymáshoz húzták egymást é a barátnőm simogatta a hátát a srácnak.

Azonnal odamentem, mikor meglátott a barátnőm ijedt volt az arca és gyorsan elugrott a sráctól.

Én nem törődtem semmivel és üvöltöttem szegény lánnyal. Olyanokat vágtam a fejéhoz h : "egy számitó kis kurv@" "egy kis szexéhes pics@ aki csak kihasznál minden fiú" "egy undorító kis dög" "egy mocskos rib@nc akihez soha többé nem akarok hozzáérni" és hasonlók.

Aztán dühösen elrohantam, mire ő utánam. Erre még dühösebb lettem, újra ilyeneket mondtam neki, aztán mikor elkezdett magyarázkodni dühömben pofon vágtam, nem kicsit. Sírva esett térdre, mire én otthagytam.

Még aznap hívott a barátnője és közölte, hogy mekkore egy idióta vagyok. A srác anyukája meghalt rákban és a barátnőm csak vigasztalni akarta. Pedig nem volt túl joban a sráccal, de neki ekkora szíve van. Semmi nem volt köztük. Én pedig ilyeneket műveltem vele. Azóta mindenhogyan megpróbáltam elérni. MSN, telefon, SMS, barátnőkön keresztül(ők mindig azt mondják, hogy nem engedik, hogy beszéljek vele, de majd átadják amit üzenek. Én persze megüzentem midnig, hogy szeretem és sajnálom nagyon). Elmentem hozzájuk, de anyuja azt mondta, hogy minden nap más barátnőjénél alszik, alig van itthon. Anyuja nem tudja mi történt, aminek nagyon örülök. Elmentem egy csomó barátnőjéhez és végre ottvolt az egyiknél, de a barátnője nem engedett fel hozzá. Azt mondta, hogy ne bízik meg bennem (a barátnőm barátnője) és nem engedi, hogy még egyszer az életben a barátnőm (vagy már nem is az :'(!!)közelébe kerüljek. Engem akart kínozni: elmondta, hogy a barátnőm arca nagyon fel van dagadva, hogy éjszakákat sírt át miattam. Irtózatosan rosszul esett a szívemnek, de teljesen jogosan kaptam. Összetörve mentem haza.

Az utóbbi napokat végig sírtam, nem tudom mit tegyek. Jóformán semmit nem tudok a barátnőmről, azt se, hogy hogy van, azt se, hogy hol vagy hogy éppen mit érez irántam.

Még mindig rosszul vagyok a tudattól, hogy ilyeneket mondtam neki, tettem vele. Mélyéségesen bánom. Bármit megadnák, hogy újra az enyém legyen. Vagy hogy legalább megbeszélhessem vele. Megöl a tudat, hogy ilyeneket tettem vele, pedig semmi okom nem volt rá. Vissza szeretném kapni, tudom, hogy nincs rá jogom, de nélküle nincsen életem. Tennem kel valamit! Segítsetek kérlek! Már végképp nem tudom mit tegyek! SZERETEM ŐT MINDENNÉL ÉS MINDENKINÉL JOBBAN!!!!!!!!!!!!!

Mit tehetek? A legkisebb esély is elég nekem, csak had kapjam vissza, vagy legalább had legyen esélyem elmondani mindent, hogy mit érzek és hogy mennyire bánom.

Tudom, hogy nagyon kevés az esélyem, de kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék!!??

16/F


2010. ápr. 27. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
76%

Tiszteletem.


Nos...


Elég nagy f@sz voltál ez tény. Ha én így találnék rájuk, akkor a srácot verném sz@rrá, nem a barátnőmet. Viszont én nem hibáztatlak, sőt megértem. Szerintem sokan így cselekedtünk volna. Amúgy sem akartad megütni, csak mikor leakartál lépni, és jött utánad... Ugye ezt mindenki észrevette...

Szerintem mit csinálj? A BARÁTNŐIT HAGYD A PICSÁB@! Komolyan mondom. Undorítóak tudnak lenni. Nekem is csak keresztbe tettek minden ok nélkül. Mert mikor a barátnőm nagyon részeg volt /hála nekik.../, én vittem haza. /Lazán hagyták volna, hogy egyedül menjen haza./ Bármit csinálhattam volna vele. /Mondjuk nem voltunk akkor együtt még./ Ugye nagyon hálás volt érte, hogy inkább hazakísértem, minthogy hazamentem volna. Főleg mivel épp akartam indulni haza az utolsó járattal... Nembaj, hazamentem tőlük. Gyalog 4 óra volt. Hajnali 3-ra értem haza, sz@rrá ázva, fáradtan, fázva... Stb... Erre azzal tömték a fejét, hogy én csak megakarom dugni... Ennyit a barátnőkről...


Szerintem menj át a szüleihez. Szépen elmondod ezeket. Ha szerencséd van az apja nem ver sz@rrá... De mondom, a szüleitől kérj elnézést, illetve inkább tőled tudják meg, mint a barátnőktől... /Amúgy milyen jogon döntik el, hogy mi a jó a barátnődnek?/


A másik... Szerintem a sráctól is kérj elnézést, és mond meg, hogy NAGYON SAJNÁLOD AMI AZ ÉDESANYJÁVAL történt. Csodálom is, hogy nem mondta ezt senki... DE TISZTA SZÍVBŐL TEDD! Nagyon rossz elveszteni valakit aki fontos. Főleg rákba...


Amúgy csak azt nem értem még, hogy a srác mért nem ment neked? Ha látom, hogy azt a lányt megütik aki segít nekem, akivel összeakartam jönni, akkor minimum rommá veretem magamat...


Sok sikert!


És mint mondtam, hibáztál, de szerintem megérthető.


Illetve, majd írd már meg mi történt, akár privátban. Ha elszáll a vihar.


16/F

2010. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim válasza:
88%

Ezt a kérdést a válaszaiddal olvasva megmondom őszintén ha ebben a szituban én lennék a lány, akkor megbocsátanék. Védelmedre szól nem egy dolog. Látszik hogy nagyon szereted őt.

Gondolom még eddig nem fordult elő hasonló kettőtök között, ezért is reagáltál így. Hibáiból tanul az ember (jó esetben).

Az tény hogy rossz és bántó dolog volt tőled. Én is nagyon rosszul érezném magam a lány helyében. Kell is az idő ennek. Valszeg én sem tudnék a szemedbe nézni egy ideig olyan természetesen. De szerintem ennek még lehet folytatása.

Azt pedig nagyon nagyon NAGYON jegyezd meg, hogy előbb kérdezni kell és hagyni szóhoz jutni a másikat, mert így az esélyt se adtad meg neki hogy elmagyarázza.(Legalább a pofonnak várhattál volna :)). De persze ezt a történést látva eszedbe se jutott volna másra gondolni. Megértelek.

Ha sikerülne megbeszélni, akkor legyél aztán óvatos ilyen dolgokkal kapcsolatban, mert ha meglátja rajtad h ideges vagy valami miatt, vagy hasonló, akkor valószínű hogy eszébe fog jutni mit tettél vele, és biztos félni is fog tőled ezentúl :/

Mindenesetre remélem sikerül megoldani, nem hinném hogy rossz ember lennél.

2010. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
100%
17:36-os, akkor ezek szerint neked már 14 évesen volt egy kapcsolatban félrek.úrás meg egy verés a pasidtól a tarsolyodban. nem mondom, szép teljesítmény egy 14 éves kis libától. én a helyedben ezzel k.urvára nem dicsekednék sem itt sem másutt, de ahogy érzed xD
2010. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim válasza:
21%
nagyon nagynak erezhetted magad hogy egy lanyhoz hozzauttel te pocs!!!! szokj neki egy 150 kg os izomtoronynak es azt szivasd!! nem olvastam el amit leirtal eleg volt a cim is!! akarmien csunya lehet a csaj akor se uss hozza jo hogy szivatod vagy cikized de hozzautni :)) nem vagy a tokosebb fajta az 100% szeritnem ha egyszer hozzauttel a lanyhoz hagyd beken ugy se fog szeretni.16/F
2010. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
90%

Te meg képtelen vagy elolvasni egy ilyen hosszú szöveget, és azt értelmezni. 1-1. :)


Tarkón lövés. ;)


16/F

2010. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
100%

Meglátszik,hogy 0%... :/ Én az ilyeneket kiraknám.

16/F: mikor elkezdtem olvasni a szöveget, azthittem egy legalább 30 éves pasi irja. Tök jó, hogy te nem egy balf*sz 16 éves vagy, és még helyesírni is tudsz. :S Meglepődtem, egy 16 éves szájából ilyet hallani!:) Teljesen igazad van.


17:28as vagyok

2010. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintema levélírás jó ötlet. Csak írd le, hogy mit érzel és mit gondolsz a helyzetről. Csak az igazi érzéseidet, nem kell semmi több. BIZTOS, hogy elfogja olvasni és elgondozik majd rajta. Innentől kezdve rajta áll, hogy hogyan mérlegeli a dolgokat és mit választ. Én személy szerint nem tudom, mit tennék, ha ilyen helyzetbe kerülnék. (de remélem nem fogok ilyen helyzetbe kerülni.)

16/L.

2010. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, sötétben írtam.

*szerintem a

*el fogja olvasni

*elgondolkozik

:D

2010. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
19%
Hűű, grat. már 45 komment. szép
2010. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
100%

Kedveskedj neki apró NE DRÁGA dolgokkal. Egy szál virág, levélke, egy-egy kedves sms esténként. Egy idő után megenyhül.

Biztosan ő is kicsapta volna a hisztit fordított esetben (de ezt nehogy a szemére vesd!!!!)

KITARTÁS! Én szurkolok Neked:) o.O

2010. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!