Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta barom vagyok! Megütöttem a barátnőmet és borzasztó dolgokat vágtam a fejéhez. Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel találkozot beszéltünk meg pénteken. Elmentem, oda ahol megbeszéltük. Nagyon örültem, mert már rég láttam, csak hajtania kellett a suliban és nem volt időnk. Viszont mikor odaértem, egy másik srác karjai közt találtam. Pillanatok alatt felismertem a srácot: a barátnőm osztálytársa. Ez a fiú velem egyidőben udvarolt a barátnőmnek, de végül engem választott.

Szóval..Megláttam, hogy azt a srácot ölelgeti a padon ülve és a asrác is visszaöleli és a fejét a hajába nyomja. Láthatóan szorosan egymáshoz húzták egymást é a barátnőm simogatta a hátát a srácnak.

Azonnal odamentem, mikor meglátott a barátnőm ijedt volt az arca és gyorsan elugrott a sráctól.

Én nem törődtem semmivel és üvöltöttem szegény lánnyal. Olyanokat vágtam a fejéhoz h : "egy számitó kis kurv@" "egy kis szexéhes pics@ aki csak kihasznál minden fiú" "egy undorító kis dög" "egy mocskos rib@nc akihez soha többé nem akarok hozzáérni" és hasonlók.

Aztán dühösen elrohantam, mire ő utánam. Erre még dühösebb lettem, újra ilyeneket mondtam neki, aztán mikor elkezdett magyarázkodni dühömben pofon vágtam, nem kicsit. Sírva esett térdre, mire én otthagytam.

Még aznap hívott a barátnője és közölte, hogy mekkore egy idióta vagyok. A srác anyukája meghalt rákban és a barátnőm csak vigasztalni akarta. Pedig nem volt túl joban a sráccal, de neki ekkora szíve van. Semmi nem volt köztük. Én pedig ilyeneket műveltem vele. Azóta mindenhogyan megpróbáltam elérni. MSN, telefon, SMS, barátnőkön keresztül(ők mindig azt mondják, hogy nem engedik, hogy beszéljek vele, de majd átadják amit üzenek. Én persze megüzentem midnig, hogy szeretem és sajnálom nagyon). Elmentem hozzájuk, de anyuja azt mondta, hogy minden nap más barátnőjénél alszik, alig van itthon. Anyuja nem tudja mi történt, aminek nagyon örülök. Elmentem egy csomó barátnőjéhez és végre ottvolt az egyiknél, de a barátnője nem engedett fel hozzá. Azt mondta, hogy ne bízik meg bennem (a barátnőm barátnője) és nem engedi, hogy még egyszer az életben a barátnőm (vagy már nem is az :'(!!)közelébe kerüljek. Engem akart kínozni: elmondta, hogy a barátnőm arca nagyon fel van dagadva, hogy éjszakákat sírt át miattam. Irtózatosan rosszul esett a szívemnek, de teljesen jogosan kaptam. Összetörve mentem haza.

Az utóbbi napokat végig sírtam, nem tudom mit tegyek. Jóformán semmit nem tudok a barátnőmről, azt se, hogy hogy van, azt se, hogy hol vagy hogy éppen mit érez irántam.

Még mindig rosszul vagyok a tudattól, hogy ilyeneket mondtam neki, tettem vele. Mélyéségesen bánom. Bármit megadnák, hogy újra az enyém legyen. Vagy hogy legalább megbeszélhessem vele. Megöl a tudat, hogy ilyeneket tettem vele, pedig semmi okom nem volt rá. Vissza szeretném kapni, tudom, hogy nincs rá jogom, de nélküle nincsen életem. Tennem kel valamit! Segítsetek kérlek! Már végképp nem tudom mit tegyek! SZERETEM ŐT MINDENNÉL ÉS MINDENKINÉL JOBBAN!!!!!!!!!!!!!

Mit tehetek? A legkisebb esély is elég nekem, csak had kapjam vissza, vagy legalább had legyen esélyem elmondani mindent, hogy mit érzek és hogy mennyire bánom.

Tudom, hogy nagyon kevés az esélyem, de kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék!!??

16/F


2010. ápr. 27. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért jó ötlet a levél, mert ott könnyebben megválogatod először a szavaidat. Jobban át tudod gondolni, hogy mi az, amit igazán el szeretél mondani és nem félre érthető.

Ráadásul, szerintem nem árt ha tudja mi zajlik le Benned, mert csak így tudja majd megítélni az egész helyzetet.


Ha gondolod rejts a levélbe egy apró virágot..de ne vidd túlzásba egyenlőre. Nem azt kell éreznie, hogy Te ajándékokkal akarod visszakapni, hanem azzal hogy rettenetesen szereted.


Jah és szerintem is kérj bocsánatot a fiútól is a viselkedésedért. Ahogy valaki az előbb írta. Egy ilyen eset után amúgy nem csodálkoznék, ha újra "ellenfeled" lehetne. Tehát, lehet számító ha ilyet mondok, de Te fogsz rosszul járni, ha ellenséges vagy vele.

2010. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
93%

Egy tanács: először gondolkozz, aztán cselekedj!

Ezt fogadd meg és többet nem fordul ilyen elő veled.

Úgy néz ki ennek vége, sajnálom a lányt, képzeld magad a helyébe, vigasztalod egy barátodat, erre megjelenik egy pasas és elmond mindennek aztán megüt, ez így elég durva.

Írj neki egy bocsánatkérő levelet és felejtsd el, ennyit tehetsz.

20f

2010. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A levelen már dolgozok!

Nem akarom elfelejteni! Nem akarom elhagyni! Amíg csak egy kicsit is szeret (nem kell szerelemnek lenni) addig megéri próbálkozni.

Úgy tervezem, ma elmegyek a szüleihez és elmondom a történteket. Próbálok felkészülni mindenre!

2010. ápr. 28. 08:58
 54/84 anonim ***** válasza:
92%
Írtam már korábban is, most csak azt szeretném megjegyezni, ha csak vígasztalta a srácot, akkor miért is ugrottak szét ilyedten mikor megjelentél??? - mert ezt írtad. Ha én tényleg csak erőt akarok adni egy jóbarátnak, akkor ha odaér a barátom, nem az az első, hogy eltolom magamtól, hanem ránézek a páromra, és anélkül, hogy elengedném azt aki épp vígaszra szorul, elmondom mi a helyzet... Tudom, hogy itt nema lányzó az akit elemezni, kell, de azért ez a reakció árulkodik valamiről szerintem... tudta ő pontosan , hogy messzebb ment, mint kellett volna! ( persze ezért nem érdemel sem ordítozást, sem pofont, nehogy félreértsetek!)
2010. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
82%
mik történtek azóta?
2010. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:

Elmondtam mindent a szüleinek.

Apja beverte a képemet, de ő és az anyuja ugy gondolják, hogy megbántam. Odaadták a levelemet a barátnőmnek. Mindent leírtam benne. Tegnap hívott fel, hogy próbáljuk (és ezt nagyon kiemelte) meg újra, de előtte beszéljük meg. És azt mondta, hogy nem szeretett még ki belőlem. Éretségiszünet van, holnap találkozunk... elmondhatom neki élőben is, amiket leírtam.

2010. máj. 3. 23:45
 57/84 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szorírok, hogy minden jól menjen, függetlenül attól, újrakezdi-e veled, vagy sem, a beszélgetés mindkettőtöknek jót fog tenni! Majd írj, hogy mi történt!
2010. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 A kérdező kommentje:

Tegnap találkoztunk, azóta sem tértem magamhoz teljesen a boldogságtól...:)

Még nincs minden rendben, de jól haladunk. Mi haladUNK!

Mikor találkoztunk egy szép monokli volt az arcomon, amit még apujától kaptam, teljesen jogosan. Ez most csak nekem segített..

Megbeszéltük, vagyis nagyrészt én beszéltem és ő meg hallgatott, de a végére már sírt.

Nagyon rossz volt látni, hogy sír, miközben én nem merek hozzá érni. Rettegtem, hogy félni fog tőlem. De nem ez történt. Azt mondta, hogy szeret(:D:D), és reméli, hogy hamarosan minden rendben lesz. Megbeszéltük, hogy a bocsánatkérésem elfogadva (de teljesen tisztába vagyok vele, hogy még nagyon hosszú ideig tepernem kell, hogy teljesen visszaszerezzem a bizalmát, és persze jogosan bízon bennem) és majd sokszor talizunk és majd szépen lassan ő teljesen meg fog bízni bennem. Addig viszont nagyon visszafogottan mindent. Ott leszek neki és várni fogok bármeddig, hogy teljesen bizzon bennem. A találka végén az ölelést is megengedte, és én hosszú percekig nem bírtam elengedni. Igaz, csak 2 hét, de teljes bizonytalanságban, szomorúságban, összetörtségben telt el és most hihetetlenül jól esett, hogy ölelhetem.

El se hiszem, hogy ez tényleg megtörtént, hogy ilyen gyorsan minden kezd rendbejönni.

Piszok szerencsés vagyok, hogy egy ilyen lány szeret engem!!

Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettek! :D

Amúgy

2010. máj. 5. 17:02
 59/84 A kérdező kommentje:
Amúgy tegnap óta levakarhatatlan a vigyorom, szerintem még úgy is alszok! :D
2010. máj. 5. 17:03
 60/84 anonim ***** válasza:
76%
És az ilyen barmoknak van barátnőjük, a normálisabb hapsik meg egyedül vannak.
2010. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!