Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta barom vagyok! Megütöttem a barátnőmet és borzasztó dolgokat vágtam a fejéhez. Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel találkozot beszéltünk meg pénteken. Elmentem, oda ahol megbeszéltük. Nagyon örültem, mert már rég láttam, csak hajtania kellett a suliban és nem volt időnk. Viszont mikor odaértem, egy másik srác karjai közt találtam. Pillanatok alatt felismertem a srácot: a barátnőm osztálytársa. Ez a fiú velem egyidőben udvarolt a barátnőmnek, de végül engem választott.

Szóval..Megláttam, hogy azt a srácot ölelgeti a padon ülve és a asrác is visszaöleli és a fejét a hajába nyomja. Láthatóan szorosan egymáshoz húzták egymást é a barátnőm simogatta a hátát a srácnak.

Azonnal odamentem, mikor meglátott a barátnőm ijedt volt az arca és gyorsan elugrott a sráctól.

Én nem törődtem semmivel és üvöltöttem szegény lánnyal. Olyanokat vágtam a fejéhoz h : "egy számitó kis kurv@" "egy kis szexéhes pics@ aki csak kihasznál minden fiú" "egy undorító kis dög" "egy mocskos rib@nc akihez soha többé nem akarok hozzáérni" és hasonlók.

Aztán dühösen elrohantam, mire ő utánam. Erre még dühösebb lettem, újra ilyeneket mondtam neki, aztán mikor elkezdett magyarázkodni dühömben pofon vágtam, nem kicsit. Sírva esett térdre, mire én otthagytam.

Még aznap hívott a barátnője és közölte, hogy mekkore egy idióta vagyok. A srác anyukája meghalt rákban és a barátnőm csak vigasztalni akarta. Pedig nem volt túl joban a sráccal, de neki ekkora szíve van. Semmi nem volt köztük. Én pedig ilyeneket műveltem vele. Azóta mindenhogyan megpróbáltam elérni. MSN, telefon, SMS, barátnőkön keresztül(ők mindig azt mondják, hogy nem engedik, hogy beszéljek vele, de majd átadják amit üzenek. Én persze megüzentem midnig, hogy szeretem és sajnálom nagyon). Elmentem hozzájuk, de anyuja azt mondta, hogy minden nap más barátnőjénél alszik, alig van itthon. Anyuja nem tudja mi történt, aminek nagyon örülök. Elmentem egy csomó barátnőjéhez és végre ottvolt az egyiknél, de a barátnője nem engedett fel hozzá. Azt mondta, hogy ne bízik meg bennem (a barátnőm barátnője) és nem engedi, hogy még egyszer az életben a barátnőm (vagy már nem is az :'(!!)közelébe kerüljek. Engem akart kínozni: elmondta, hogy a barátnőm arca nagyon fel van dagadva, hogy éjszakákat sírt át miattam. Irtózatosan rosszul esett a szívemnek, de teljesen jogosan kaptam. Összetörve mentem haza.

Az utóbbi napokat végig sírtam, nem tudom mit tegyek. Jóformán semmit nem tudok a barátnőmről, azt se, hogy hogy van, azt se, hogy hol vagy hogy éppen mit érez irántam.

Még mindig rosszul vagyok a tudattól, hogy ilyeneket mondtam neki, tettem vele. Mélyéségesen bánom. Bármit megadnák, hogy újra az enyém legyen. Vagy hogy legalább megbeszélhessem vele. Megöl a tudat, hogy ilyeneket tettem vele, pedig semmi okom nem volt rá. Vissza szeretném kapni, tudom, hogy nincs rá jogom, de nélküle nincsen életem. Tennem kel valamit! Segítsetek kérlek! Már végképp nem tudom mit tegyek! SZERETEM ŐT MINDENNÉL ÉS MINDENKINÉL JOBBAN!!!!!!!!!!!!!

Mit tehetek? A legkisebb esély is elég nekem, csak had kapjam vissza, vagy legalább had legyen esélyem elmondani mindent, hogy mit érzek és hogy mennyire bánom.

Tudom, hogy nagyon kevés az esélyem, de kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék!!??

16/F


2010. ápr. 27. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
95%
Megütötted? Kezdjél már ki saját súlycsoportoddal... ez arra-val hogy, gyenge vagy és a nődön éled ki a brutalitásod...
2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
94%
Add ki könyvbe a kérdésed, és küldj neki egy dedikált példányt..
2010. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz az egész szitu, de sajnos igaza van a lánynak, ha soha többé nem áll szóba veled.és ne haragudj, lehet lepontozni, de először ütsz, aztán kérdezel? nem kicsit vagy hülye:S
2010. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
90%
SEMMIT SEM TEHETSZ!!! HA HULYE VOLTÁL SZENVEDJ!!!!
2010. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem kell leoltani, ez egy tudat alatti dolog,biztos nem tervezte meg, hogy majd pofon vágja.És pont ez az, hogy egyszer megtette, látta mi lett a vége, ezért nem fog megtörténni már! Ebben biztos vagyok! Igazam van, kérdező? Ez nem olyan, mint a megcsalás..
2010. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
93%
Vigasztaljon sztem mindenkit az a tudat, hogy nem szegény megárvult fiúnak okoztál 8 napon túl gyógyuló sérüléseket pluszban!
2010. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén szólva én nem hiszem, hogy meg tudnék bocsátani a lány helyében. Még a hirtelen a haragodat lehet meg tudnád magyarázni, ha először fordul elő, de ha megütnél azt már nem tudnám elfelejteni.

Egyszerűen nincs olyan helyzet, amikor egy ilyen ütést én elfogadhatónak tartok.


Nagyot hibáztál. Írj neki levelet..és írd le neki, hogy mit éreztél és mit érzel most. Valamint, hogy ez többet nem fordulna elő. Szeretnél javítani a helyzeten.


Másrészt én ki nem állhatom, nőként, amikor egy barátnő mondja azt Neked, hogy ő nem bízik Benned. Kit érdekel? Az a lényeg, hogy a barátnőd mit érez. Ne add fel amíg nem beszéltél vele. Ezt csak személyesen tudod intézni vele.

21 L

2010. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
52%
eloszor is a barátnoit kell megygyoznod hogy szereted ot,mert ahogy látom ok nem engednem a kozelébe és ebben a helyzetben rájuk fog hallgatni...ha meggyozted oket akkor beszélj a barátnoddel és mondj el neki mindent és KÉRJ BOCSÁNATOT KB 100x.... ne uzenj neki a barátnoin keresztul mert ugyse adják át vagy ha igen akkor úgy átszerkesztik hogy még jobban utáljon
2010. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
5%
16:49-nek igaza van.eléggé fura, hogy meghalt pont a srác anyja..ha oan szarul van minek jár iskolába a srác?? a bndőd, csak bűntudatot akar benned kelteni.persze rád nincs ideje, a másik srácot meg tudja ölelgetni meg pátyolgatni...
2010. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
12%

Hát nem tudom. Ez jó szöveg és ki ellenőrzi? Jaj meghalt anyukám simogass meg! Jó csajozós duma. Ha azt kéri a szomorú fél akkor le is fekszik vele hogy megvígasztalja? Akármi érte a másikat akkor sem kell vele olyan dolgokat csinálni ami "a párjának a joga". Azt mondom a csaj valamilyen szinten megérdemli.

18L

2010. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!