Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta barom vagyok! Megütöttem a barátnőmet és borzasztó dolgokat vágtam a fejéhez. Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel találkozot beszéltünk meg pénteken. Elmentem, oda ahol megbeszéltük. Nagyon örültem, mert már rég láttam, csak hajtania kellett a suliban és nem volt időnk. Viszont mikor odaértem, egy másik srác karjai közt találtam. Pillanatok alatt felismertem a srácot: a barátnőm osztálytársa. Ez a fiú velem egyidőben udvarolt a barátnőmnek, de végül engem választott.

Szóval..Megláttam, hogy azt a srácot ölelgeti a padon ülve és a asrác is visszaöleli és a fejét a hajába nyomja. Láthatóan szorosan egymáshoz húzták egymást é a barátnőm simogatta a hátát a srácnak.

Azonnal odamentem, mikor meglátott a barátnőm ijedt volt az arca és gyorsan elugrott a sráctól.

Én nem törődtem semmivel és üvöltöttem szegény lánnyal. Olyanokat vágtam a fejéhoz h : "egy számitó kis kurv@" "egy kis szexéhes pics@ aki csak kihasznál minden fiú" "egy undorító kis dög" "egy mocskos rib@nc akihez soha többé nem akarok hozzáérni" és hasonlók.

Aztán dühösen elrohantam, mire ő utánam. Erre még dühösebb lettem, újra ilyeneket mondtam neki, aztán mikor elkezdett magyarázkodni dühömben pofon vágtam, nem kicsit. Sírva esett térdre, mire én otthagytam.

Még aznap hívott a barátnője és közölte, hogy mekkore egy idióta vagyok. A srác anyukája meghalt rákban és a barátnőm csak vigasztalni akarta. Pedig nem volt túl joban a sráccal, de neki ekkora szíve van. Semmi nem volt köztük. Én pedig ilyeneket műveltem vele. Azóta mindenhogyan megpróbáltam elérni. MSN, telefon, SMS, barátnőkön keresztül(ők mindig azt mondják, hogy nem engedik, hogy beszéljek vele, de majd átadják amit üzenek. Én persze megüzentem midnig, hogy szeretem és sajnálom nagyon). Elmentem hozzájuk, de anyuja azt mondta, hogy minden nap más barátnőjénél alszik, alig van itthon. Anyuja nem tudja mi történt, aminek nagyon örülök. Elmentem egy csomó barátnőjéhez és végre ottvolt az egyiknél, de a barátnője nem engedett fel hozzá. Azt mondta, hogy ne bízik meg bennem (a barátnőm barátnője) és nem engedi, hogy még egyszer az életben a barátnőm (vagy már nem is az :'(!!)közelébe kerüljek. Engem akart kínozni: elmondta, hogy a barátnőm arca nagyon fel van dagadva, hogy éjszakákat sírt át miattam. Irtózatosan rosszul esett a szívemnek, de teljesen jogosan kaptam. Összetörve mentem haza.

Az utóbbi napokat végig sírtam, nem tudom mit tegyek. Jóformán semmit nem tudok a barátnőmről, azt se, hogy hogy van, azt se, hogy hol vagy hogy éppen mit érez irántam.

Még mindig rosszul vagyok a tudattól, hogy ilyeneket mondtam neki, tettem vele. Mélyéségesen bánom. Bármit megadnák, hogy újra az enyém legyen. Vagy hogy legalább megbeszélhessem vele. Megöl a tudat, hogy ilyeneket tettem vele, pedig semmi okom nem volt rá. Vissza szeretném kapni, tudom, hogy nincs rá jogom, de nélküle nincsen életem. Tennem kel valamit! Segítsetek kérlek! Már végképp nem tudom mit tegyek! SZERETEM ŐT MINDENNÉL ÉS MINDENKINÉL JOBBAN!!!!!!!!!!!!!

Mit tehetek? A legkisebb esély is elég nekem, csak had kapjam vissza, vagy legalább had legyen esélyem elmondani mindent, hogy mit érzek és hogy mennyire bánom.

Tudom, hogy nagyon kevés az esélyem, de kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék!!??

16/F


2010. ápr. 27. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kellene dolgoznotok ezen a bizalom dolgon...
2010. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen agresszív fellépés után örülj hogy a barátnőd apja nem tépte le a fejed. 16 évesen pattogsz mint egy nikkelbolha meggondolatlanul. Előbb ütsz aztán kérdezel? Én mesélhetnék neked a féltékenységről de ha valaki menni akar azt úgy sem tudod visszatartani. Erőszakkal sem. Olyan meg nincs hogy nem tudsz vele személyesen találkozni. Nem kell a rizsa. Le kell ülni és csak kettőtöknek. Megbeszélni. Nem üzengetni barátnőkkel meg SMS-ekkel. Aztán lesz ami lesz tovább kell lépni.

Az élet tartogat még számodra nehézségeket. Te meg megtörsz az elsőnél? Hülyeséget csináltál de az élet megy tovább.

2010. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
98%

63. válasz LOL!

Elolvastam minden hozzászólást, tudom elvetemült vagyok de igen érdekes a sztori.

Először is te nem vagy ember öcsém: ököllel megütni egy lányt????? (mert ugye egy pofontól igen nehezen dagad be az ember arca)

Oké, hogy megbántad meg minden, de ezek után mindig ott fog lappangani a csajban egy-egy hirtelen mozdulatodnál, vagy idegeskedésednél egy újabb "véletlen" pofon lehetősége. De nagyon remélem, számodra jó lecke volt az eset és még csak egy hangyát sem fogsz lepöckölni a válláról ezek után. Minden udvariasság és törekvés mellett csakis idő kérdése, hogy mikor lesz megint olyan a kapcsolatotok, mint régen, ha egyáltalán lesz. A ma 23:23-as válaszoló ebben a tekintetben mondhatni rátapintott a lényegre.


Másik: Apjától tényleg kaptál egy monoklit?? :D Ezt valahogy nehéz elképzelnem. Odaálltál és mondtad neki hogy ez van és ide üssön a szemem alá fater?? :D Ez viszont mindenképpen becsülendő, de a szomorú tényen nem nagyon változtat.


Végül meg kell mondjam, hogy egy mázlista vagy. A lányok szerintem 99%-a még csak hallani sem akarna rólad egy ilyen kaland után, de itt egy különös megbocsátással fejeződött be a történet, amiben szerintem közrejátszhatott egy kicsit a lány bűntudata is, amit a 04-28 10:59-es válaszoló jól megfogalmaz. Ezt remélem azért tisztáztátok, vagyis fogjátok.



Ui: A 04-27 17:36-osnak: Az anyádnak azt a rohadt, mocskos, alpári, rohadt betyár kib*szott csavargó, vastag bajszú, zsíros fejű, cigány k*rva anyját, azt! Te kis undorító szánalmas p*csa, remélem soha a büdös életbe nem lesz egy normális, öszinte párkapcsolatod!

2010. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
82%
FIGYELJ RÁM most "kicsi fiú"!Azért nevezlek így mert veled egykorú a lányom ,de van egy nálad idősebb fiam is.Engedd meg,hogy előszőr úgy szóljak mint NŐ:amit tettél azt gondolom nem szép dolog de mgbocsájtható hiszen én is félreértettem volna a dolgot és én is hasonlőképpen reagáltam volna nő léttemre is,sajnos én is ilyen hirtelen és féltékeny vagyok mint TE.De hamar megnyugszom és megbánok mindent.sztem te kos vagy:)Most viszont ha megengeded anyaként szólok hozzád és megpróbálok tanácsot adni:ha az én lányommal teszed ezt,és idejössz hozzám elmondod mi történt biztos lehetnél benne,hogy megtalnám a módját,hogy akár leülve hármasban megbeszéljük a dolgot.Tehát azt javasom neked hagyd a barátnőit és az sms-t stb...ott a helyed az anyukája előtt,az ősegítségét kérd.Egyszer hazamegy az a lány akkor csörizzen rád,menj oda és fiam ha orszá világ előtt le tudtad ezt ilyen szépen írni akkor higyj magadban és a kezét szorítva vagy akár térdre esva előtte mondd el neki is ezeket.Azt gondolom minden bűn megbocsájtható DE CSAK EGYSZER!!!!Ha visszakapod úgy vigyázz rá mint egy kincsre,már érezted milyen elveszíteni hát becsüld meg őt és türelmes légy mert neki idő kell hogy feldolgozza azt ,hogy akit szeretett(szeret)megbántotta,megütötte őt.Végezetül ápolónőként szólnék:) ápold a kis lelkét kitartóan,mert ha gondosan ápolunk meggyógyúl minden seb.Akár mardéktalanul:)!Hát kívánom,hogy rendbe jöjjön a kis életetek,úgy hiszem van esély és NE ADD FEL,bárki bármit mond!!Ha segíthetek valamiben,esetleg tanácsra szorulsz bátran írj nekem privit.Andrea
2010. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
14%

Hát, nem úgy kell vigasztalni valakit, hogy ölelgeted! A barátnőd is elég fura, nekem is van pasim, de ha ilyen történne egy olyan fiúval, akinek előtte tetszettem, nem mennék hozzá és kezdenem ölelgetni. Vigasztalnám, oké, de nem így! A barátnődnek is tudnia kéne, hogy mik a határok, főleg ha tudja, hogy te ezt majd úgyis látod!

De az, h Te felpofoztad, elég durva! Felejtsd el a lányt, mert ennek nincs jövője! Tiszta lappal úgyse tudsz ezek után indulni, csak félni fog tőled! Sőt, most is fél tőled! Kérj tőle bocsánatot, és ne keresd! Fájni fog jó sokáig meg lesz lelkiismeret furdalásod is bőven, de elmúlik. Viszont az, hogy ilyen agresszív vagy, h lányokat is megütsz, sőt, a saját barátnődet...és csak 16 éves vagy! :S

De mondjuk nekem még egy dolog fura! A barátnőd minden nap más barátnőjénél alszik, az anyja azt se tudja hol van??? És 16 éves??? Hát, ez már régen rossz! Milyen család az ilyen??? Az én anyám nem engedte volna ezt meg!Sőt...szobafogság amíg meg nem tanulom, hogy nekem otthon a helyem, ne pedig mások nyakán éljek! ...

2010. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
0%
Azért érdekes hogy mindenki csak csori gyerek ellen van.Azt nemondja már valaki hogy nemvolt úgy hogy legszivesebben úgy szájbavágná a lányt hogy összeessen( én még nemütöttem meg nőt de fejbe elképzeltem már)szóval valahol a srácnak is igaza van.....jóh lehet hogy nemkellet volna megütnie de..... ha velem ilyen lenne szembeköpném a csajt utána a sárgaföldig leoltanám az tuti.... aztán ha jönne keménykedni az új "lovag" nah annak lehetne adni. viszont így ez az eset jó szívás....dehát kigondol elsőre ilyenre vagy hogy megkérdezze valójában mi is van.... szerintem srác nem tevagy a hibás.... most komolyan megbeszélnek egy talit és pont azon a helyen kell a csajnak egy másik csávót ölelgetnie? nah neee. szerintem igazad volt jóh most kapott a csaj egy pofont és? végülis megérdemelte
2010. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
11%
de komolyan pont ott enyeleg a sráccal ahol nektek kelelt volna talizni és azért mert h meghalt az annya? most komolyan mekkora esély van már erre....... szerintem kamu mint állat direkt azért voltak ott hogy tudta hogy te mész..... én hagytam volna és előbb kiderítettem volna 100%-ra a dolgokat ha nekem van igazam akkor még megis rugdostam volna ha tényleg az igaz amit a csaj mondott akkor tepertem volna érte max
2010. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudom kicsit felkaptad a vizet én mindenesetre annyira nem kaptam volna fel én megengedtem, hogy megmagyarázná, ja és külömben nem a barátnőmet pofoztam volna meg hanem a srácot, de inkább ne ha téll meghalt az anyja akkor én is vele éreznék... hát hajthastsz a csajodért....mindenesetre az a legnagyob gondod hogy nem tudsz vele találkozni..... de a barátn. nek a bn. ne törj be.... belvallom elég tanácstalan vagyok....menjél el hozzá ahol van éppen és akkor magyarázd el hogy dühbe gurultál, vigyél ajándékot, ha meg a barátnője nem enged fell akkor legalább mond meg neki hogy csak bocsánatot akarsz kérni meg ilyesmi..... de a barátn. a bn. re ne emelj kezet.... hát nem tom.. ja és picit hosszú lett a történeted:D
2010. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
0%
nem unjátok már???????????????????haggyátok már abbbbbbaaaaaaaaaaaa!
2010. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim válasza:
67%

2015 van.:)

Még együtt vagytok?:)

Az nagyon jó lenne.

2015. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!