Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta barom vagyok! Megütöttem a barátnőmet és borzasztó dolgokat vágtam a fejéhez. Nagyon szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel találkozot beszéltünk meg pénteken. Elmentem, oda ahol megbeszéltük. Nagyon örültem, mert már rég láttam, csak hajtania kellett a suliban és nem volt időnk. Viszont mikor odaértem, egy másik srác karjai közt találtam. Pillanatok alatt felismertem a srácot: a barátnőm osztálytársa. Ez a fiú velem egyidőben udvarolt a barátnőmnek, de végül engem választott.

Szóval..Megláttam, hogy azt a srácot ölelgeti a padon ülve és a asrác is visszaöleli és a fejét a hajába nyomja. Láthatóan szorosan egymáshoz húzták egymást é a barátnőm simogatta a hátát a srácnak.

Azonnal odamentem, mikor meglátott a barátnőm ijedt volt az arca és gyorsan elugrott a sráctól.

Én nem törődtem semmivel és üvöltöttem szegény lánnyal. Olyanokat vágtam a fejéhoz h : "egy számitó kis kurv@" "egy kis szexéhes pics@ aki csak kihasznál minden fiú" "egy undorító kis dög" "egy mocskos rib@nc akihez soha többé nem akarok hozzáérni" és hasonlók.

Aztán dühösen elrohantam, mire ő utánam. Erre még dühösebb lettem, újra ilyeneket mondtam neki, aztán mikor elkezdett magyarázkodni dühömben pofon vágtam, nem kicsit. Sírva esett térdre, mire én otthagytam.

Még aznap hívott a barátnője és közölte, hogy mekkore egy idióta vagyok. A srác anyukája meghalt rákban és a barátnőm csak vigasztalni akarta. Pedig nem volt túl joban a sráccal, de neki ekkora szíve van. Semmi nem volt köztük. Én pedig ilyeneket műveltem vele. Azóta mindenhogyan megpróbáltam elérni. MSN, telefon, SMS, barátnőkön keresztül(ők mindig azt mondják, hogy nem engedik, hogy beszéljek vele, de majd átadják amit üzenek. Én persze megüzentem midnig, hogy szeretem és sajnálom nagyon). Elmentem hozzájuk, de anyuja azt mondta, hogy minden nap más barátnőjénél alszik, alig van itthon. Anyuja nem tudja mi történt, aminek nagyon örülök. Elmentem egy csomó barátnőjéhez és végre ottvolt az egyiknél, de a barátnője nem engedett fel hozzá. Azt mondta, hogy ne bízik meg bennem (a barátnőm barátnője) és nem engedi, hogy még egyszer az életben a barátnőm (vagy már nem is az :'(!!)közelébe kerüljek. Engem akart kínozni: elmondta, hogy a barátnőm arca nagyon fel van dagadva, hogy éjszakákat sírt át miattam. Irtózatosan rosszul esett a szívemnek, de teljesen jogosan kaptam. Összetörve mentem haza.

Az utóbbi napokat végig sírtam, nem tudom mit tegyek. Jóformán semmit nem tudok a barátnőmről, azt se, hogy hogy van, azt se, hogy hol vagy hogy éppen mit érez irántam.

Még mindig rosszul vagyok a tudattól, hogy ilyeneket mondtam neki, tettem vele. Mélyéségesen bánom. Bármit megadnák, hogy újra az enyém legyen. Vagy hogy legalább megbeszélhessem vele. Megöl a tudat, hogy ilyeneket tettem vele, pedig semmi okom nem volt rá. Vissza szeretném kapni, tudom, hogy nincs rá jogom, de nélküle nincsen életem. Tennem kel valamit! Segítsetek kérlek! Már végképp nem tudom mit tegyek! SZERETEM ŐT MINDENNÉL ÉS MINDENKINÉL JOBBAN!!!!!!!!!!!!!

Mit tehetek? A legkisebb esély is elég nekem, csak had kapjam vissza, vagy legalább had legyen esélyem elmondani mindent, hogy mit érzek és hogy mennyire bánom.

Tudom, hogy nagyon kevés az esélyem, de kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék!!??

16/F


2010. ápr. 27. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
60%
Én sajnállak téged.Mondjuk jó,nem tudtad hogy miért ölelkeznek de akkor se kellett volna igy bánni vele...de gondolom ezt már tudod jól,hisz megbántad.Szóval sztem várj egy kicsit,aztán majd kiderül hogy van-e esélyed...Hozz áldozatot érte,hogy lássa hogy szereted...(mjuk ülj a házuk előtt és várj rá egyszer ugyis hazamegy XD,vagy suli előtt várd meg meg ilyenek és az se szégyen ha sírni lát.)Az a lényeg,hogy legyél szelíd vele,lássa hogy tényleg bánod.Én drukkolok neked,nehéz helyzet lehet...ezek után kétszer is gondold át,hogy mire hogyan reagálsz főleg vele kapcsolatban.Sok sikert
2010. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
100%

a csunya bánto szavakat én a megbocsájtható kategóriába sorolom,párom is mondd mindet ha dühös,lenyugszik,nem győz bocsánatot kérni...



DE hogy képes voltál ugy megütni hogy feldagadjon az arca? és még te vagy szerelmes...

remélem nem bocsát meg neked...nem érdemled meg...

2010. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nézz utána, hogy tényleg meghalt-e a gyerek anyja.
2010. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
74%
Tarolsz vazze, ennyi választ, ennyi szöveghez.. gf
2010. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
100%

na nem olvastam végig a válaszokat. kényeg, hogy ami történt megtörtént. írj neki egy SMS-t azza a szöveggel

"Én nagyon szeretlek téged és tudod szörnyű dolgot műveltem. Sajnálom. Tudom, hogy nagyon megrázott téged az egész nem csak fizikailag, de lelkileg is. Ha szeretnéd szakítsunk és igérem nem zaklatlak többé. Kérlek mondj egy időpontot és helyet ahol még el tudunk köszönni egymástól. Vigyázz magadra. Szeretlek. u.i.: kérlek mindenképpen válaszolj."

Tudom kicsit hosszú sms... ha gondolod telefonba is mondhatod neki. de lényeg, hogy ezt közöld vele. Erre érzelmi reakciók sora fog előjönni. És lesz ami lesz.

L/18

2010. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 toteszke ***** válasza:
51%

Lehet, furcsaságot mondok, de utána kéne járni, hogy tényleg meghalt-e a másik srác anyja. Akkor kiderülne, hogy egy női praktikával állsz-e szemben. Ha igen, akkor hagyd a csajt. Tudom, könnyű innen dumálnom.

Viszont ha tényleg azért ölelte meg a másik srácot a barátnőd, mert meghalt a srác édesanyja, akkor elég nagy szarban vagy. Ebben a barátnőd barátnői majd átadják barátnődnek az üzenetedet, nem bíznék. Mi lenne, ha írnál mondjuk egy bocsánatkérő levelet, amelyet a szüleinek adnál oda, hogy adják oda a csajszinak? Utána töredelmesen elmondanád barátnőd szüleinek, hogy mi történt, amelyet természetesen már nagyon megbántál meg egy nagy pénisz vagy meg hasonló dolgok, csak azért adod nekik a levelet, hogy adják át neki, mert attól tartasz, hogy ő személyesen nem venné át tőled és mindenképpen szeretnéd, ha meghallgatna?

Nos, mit gondolsz erről?

2010. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:

Megérdemlem, hogy szenvedjek, és tudom, hogy kevés az esélye hogy megbocsásson.

Tudom, hogy megbántottam(sőt..!!) és hihetetlen bűntudatom van miatta. Rettentően hiányzik! Már szinte mást se tudok csinálni, csak lefeküdni az ágyra és elkézelni, hogy éppen átölelem...

Úgy érzem meghalok, ha nem tudhatok emg róla valamit, vagy nem írhatók neki, hogy tudja mennyire sajnálom!

16:49

Most legszívesebben odamennék és bevernék neked már bocs. Tudom, hogy én is így neveztem. De nem érdemli meg. Igaz amit mondott, tényleg meghalt a srác anyja és tényleg nagyon megrázta a fiút. Utána jártam és tényleg csak vigasztalta őt a barátnőm! (Ott volt az egyik barátnője is, akit én nem vettem észre dühömben és ő meg annyira megijedt a kitőrésemtől, hogy nem tudott megszólalni csak miután elmentem ment oda a barátnőmhőz. Ettől a lánytól tudom, hogy ez az egész igaz! Tényleg csak vígasztalta!)

16:50 Teljesen igazad van! SohaSohaSoha az életben nem emelném meg csak a hangomat ellene ezentúl! Hihetetlenül megbántam és nem fog többé előfodulni!

Nem fogom feladni! Szeretem őt! Ha csak egy kicsit is szeret akkor megéri érte küzdeni! De még akkor is, ha már nem!

16:54 A srác nem ment suliba, ez délután történt. És volt ideje rám is! Az egész hétévégét együtt töltöttük volna, ha nem lettem volna ilyen bunkó állat. Szóval amikor vígasztalta, az akkor történt, amikor már vége volt a vizsgáknak meg minden és volt ideje.

Nemtudom közben elésszer elmondani, hogy a srác anyja tényleg meghalt és tényleg nehezen bírja.

2010. ápr. 27. 17:03
 28/84 anonim ***** válasza:
5%
sztem annak is nézz utána, h a csajnak tlleg bedagadt-e olyan brutálisan. nem csak a bnők kombinálnak??? azért annyira ne esedezz előte, mert ha kiderül,h átbaszott, és neked volt igazad, tlleg megcsalt, az nagyon gáz lesz az ő és a másik fiú szemében is.
2010. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:
Talán írva a levél tényleg jobb ötlet! Jobban beválna ha írnék neki?
2010. ápr. 27. 17:05
 30/84 anonim ***** válasza:
11%
Mindegy milyen nehezen bírja attól még a barátnőd nem tehet meg akármit hogy megvígasztalja. Különben sem az ő dolga. Menjen haza a srác azt gyászoljon a családjában.
2010. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!