Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van! Eltörött a mécses!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van! Eltörött a mécses! Megütöttem a barátnőm! Jogos volt?

Figyelt kérdés

Mostanában elszemtelenedett. Például megsértődött, kidobta a ruhám (!!) a kukába, mérges volt (mondhatni idegbeteg), és elkezdte rugdosni a dísztárcsát.

Néztem rendesen.

Azt mondtam a levesére, hogy picit sótlan, erre beleköpött (!!!). Nem volt soha sem ilyen primitív, de ez már fájdalmas.

Amikor viszont eltörött a mécses, az az volt, mikor egy étteremben elkezdett veszekedni velem, már-már ordítani (!!!), amire megszorítottam a karját, és mondtam, hogy viselkedj...

Erre elkezdett bömbölni, sírni, és odafutott az étterem közepébe, bőgve, összerogyva, segítségért kiáltozva.

Na ekkor nagyon eldurrant az agyam, és elindultam felé, megszaporázva lépteim. Ordított, hogy segítsenek neki, molesztálom, erőszakoskodom vele, emg akarom erőszakolni...

Majdnem nekem jöttek idegenek, egyik már a rendőröket hívta (elég felfokozott állapotban voltam, tény, de nem veszélyes/közveszélyes, szimplán ideges) és a biztonsági őr kitessékelt a teremből. Vártam kint, hátha utánam jön, ablakból viszont láttam, hogy még mindig jelenetet rendez, aztán egy pillanatra összeakadt a tekintetünk, és elkezdett nevetni, mosolyogni.

Beszálltam a kocsiba, és hazajöttem. Fél óra múlva kuncogva jött haza, de azért felrótta nekem, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vártam meg, meg gúnyosan megjegyezte: "jajj, egyem azt a kis érzékeny lelkedet, hát nem érted a viccet???2

Erre ellöktem magamtól, és elég erőteljesen ordítottam, hogy "mégis mit képzeltél?? Megaláztál több tucat ember szeme láttára, és még Neked áll feljebb?"

Elvörösödött, és elkezdett szidni, elrohant a hálószobába.

Nem sokkal később füstszagot éreztem, és bementem a szobába... Tudom, hogy emiatt egyesek lenéznek, vagy gyerekesnek tartanak, de én egész kicsi korom óta, 8-9 éves korom óta szenvedélyes képregénygyűjtő vagyok.

Vannak olyan limitált példányaim, amiből világszerte mindössze 5-6 darab van, nehéz volt beszereznem. És ez az őrült elkezdte ezeket égetni, és mondta: "Velem Te nem ordibálsz! Ez majd jó lecke lesz neked"

Na ekkor jött a vörös köd!

Minden sérelem kiszaladt belőlem, ami az utóbbi hónapokban felgyűlt, tiszta tüdőből ordítottam rá, fellöktem, rátérdeltem, és két hatalmas pofont kiosztottam neki, felráncigáltam, és a falhoz csaptam, majd odaszorítottam, és az arcába ordítottam mindenféle sértést a k*rvától kezdve mindenen át, ami csak jött belőlem.

Aztán felfogtam, mit tettem, és kimentem a fürdőszobába.

Ő bőgve elrohant, azóta sem láttam, nem kerestem. Pár napja történt az eset.

Mit gondoltok erről? Jogos volt? Tudom, tragikomikus a helyzet. De a tragédia része jobban kiemelendő.


17L + 22F


2011. júl. 1. 00:05
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

Én megbüntetnélek, amiért csak két pofont adtál neki...


Valójában helyesebb lett volna jóval előbb kitenned a szűrét, és így elkerülhetted volna ezt a dolgot.

Most már mindegy, ha lenne csöpp esze, akkor tanulna az esetből, de az is lehet, hogy tényleg beteg.

Normális nő ilyet nem csinál, ez még kisgyerekektől is beteges...

2011. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
idegbetegek vagytok mind a ketten.. de én amugy tapasztaltam h 1 kapcs. el tud romlani.. és igen, akár ennyire :S
2011. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
18%
azonban semmi se jogosit fel arra h megüss 1 lányt.. akármi legyen is..
2011. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
0%
nemtudok szóhoz jutni...azok csak képregények voltak...de a csaj nem normális az biztos...énis kb ugyanezt tettem volna csak nem ütöttem volna meg csak lefogtam volna és megmondtam volna neki h nyugodjon meg..ha megütsz egy nőt/lányt azzal csak a saját gyengeségedett mutatod..
2011. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Csak képregények? És ha csak pár darab van belőle a világon akkor képzelheted mennyit ér. És mennyit érhet a tulajának, legyen az képregény, bélyeg, papirpénz, akármi. Én ki is fizetettném vele a kárt.
2011. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
0%
fennakadtatok a képregényeken? és azon, h egy erőszakos állat? azon nem? az ilyen nem férfi..
2011. júl. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem a képregényen van a hangsúly, hanem az egészen... hogy még a lány akart bosszút állni... de egyébként ezt nem értem. Egy nő megüthet egy férfit, de egy férfi nem egy nőt? Egy nő is megérdemelheti ugyanolyan valószínűséggel, meg ki is provokálhatja, hogy így rakják helyre... (Hozzáteszem, lány vagyok.)
2011. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen pedig nem nő, szóval nem nőt ütött meg és nem lesz tőle baja..Legközeleb a kölykével fog így bánni az ilyen lány??? Verjék csak, de az ég is.
2011. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
9%
akkor sem ütjük meg a másikat, és kész..
2011. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is a képregények voltak az utolsó csepp. Lehet, hogy valakinek azok 'csak' képregények pl. nekem (baromira tudnak untatni), de el tudom képzelni, hogy a kérdezőnek mennyit jelenthettek! És nem a pénzbeli értékén van a hangsúly, hanem az eszmein!
2011. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!