Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van! Eltörött a mécses!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van! Eltörött a mécses! Megütöttem a barátnőm! Jogos volt?

Figyelt kérdés

Mostanában elszemtelenedett. Például megsértődött, kidobta a ruhám (!!) a kukába, mérges volt (mondhatni idegbeteg), és elkezdte rugdosni a dísztárcsát.

Néztem rendesen.

Azt mondtam a levesére, hogy picit sótlan, erre beleköpött (!!!). Nem volt soha sem ilyen primitív, de ez már fájdalmas.

Amikor viszont eltörött a mécses, az az volt, mikor egy étteremben elkezdett veszekedni velem, már-már ordítani (!!!), amire megszorítottam a karját, és mondtam, hogy viselkedj...

Erre elkezdett bömbölni, sírni, és odafutott az étterem közepébe, bőgve, összerogyva, segítségért kiáltozva.

Na ekkor nagyon eldurrant az agyam, és elindultam felé, megszaporázva lépteim. Ordított, hogy segítsenek neki, molesztálom, erőszakoskodom vele, emg akarom erőszakolni...

Majdnem nekem jöttek idegenek, egyik már a rendőröket hívta (elég felfokozott állapotban voltam, tény, de nem veszélyes/közveszélyes, szimplán ideges) és a biztonsági őr kitessékelt a teremből. Vártam kint, hátha utánam jön, ablakból viszont láttam, hogy még mindig jelenetet rendez, aztán egy pillanatra összeakadt a tekintetünk, és elkezdett nevetni, mosolyogni.

Beszálltam a kocsiba, és hazajöttem. Fél óra múlva kuncogva jött haza, de azért felrótta nekem, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vártam meg, meg gúnyosan megjegyezte: "jajj, egyem azt a kis érzékeny lelkedet, hát nem érted a viccet???2

Erre ellöktem magamtól, és elég erőteljesen ordítottam, hogy "mégis mit képzeltél?? Megaláztál több tucat ember szeme láttára, és még Neked áll feljebb?"

Elvörösödött, és elkezdett szidni, elrohant a hálószobába.

Nem sokkal később füstszagot éreztem, és bementem a szobába... Tudom, hogy emiatt egyesek lenéznek, vagy gyerekesnek tartanak, de én egész kicsi korom óta, 8-9 éves korom óta szenvedélyes képregénygyűjtő vagyok.

Vannak olyan limitált példányaim, amiből világszerte mindössze 5-6 darab van, nehéz volt beszereznem. És ez az őrült elkezdte ezeket égetni, és mondta: "Velem Te nem ordibálsz! Ez majd jó lecke lesz neked"

Na ekkor jött a vörös köd!

Minden sérelem kiszaladt belőlem, ami az utóbbi hónapokban felgyűlt, tiszta tüdőből ordítottam rá, fellöktem, rátérdeltem, és két hatalmas pofont kiosztottam neki, felráncigáltam, és a falhoz csaptam, majd odaszorítottam, és az arcába ordítottam mindenféle sértést a k*rvától kezdve mindenen át, ami csak jött belőlem.

Aztán felfogtam, mit tettem, és kimentem a fürdőszobába.

Ő bőgve elrohant, azóta sem láttam, nem kerestem. Pár napja történt az eset.

Mit gondoltok erről? Jogos volt? Tudom, tragikomikus a helyzet. De a tragédia része jobban kiemelendő.


17L + 22F


2011. júl. 1. 00:05
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Te se vagy normális 01:15..
2011. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

....?????? EZ MI??

Én tökéletesen megértelek, barátom modellezik. Számomra ezek hülye értelmetlen figurák, de neki szent. Nagyon durván szent, és egyszer véletlenül levertem egyet, letört a karja, és úgy nézett rám, hogy azzal ölni lehetne, és pontosan tudtam, hogy ezekkel vigyázni kell, mert számára iiiiszonyú fontosak. Gondolom esetedben ugyanez volt a képregény.

De ha egy plüssmaci lett volna amit anyukádtól kaptál gyerekkorodban és fontos, akkor SE rongálhatja meg, ez egyszerűen abszurd, tökmindegy hány éves, én már kiskoromban is tudtam, hogy más cuccát nem szabad bántani, mert a más cucca!!!

Az éttermes jelenet után én már kapásból kidobtam volna, ez nem vicces, beteges...

De ha megütötted, szerintem tök jogos volt, én valszeg sokkal keményebben bántam volna vele... Én tanulok harcművészetet, önvédelmet, simán meg tudom védeni magam, de ha így viselkednék bármilyen pasimmal, én kérném, hogy pofozzon már fel!

Ne szórakozzunk már, attól még, hogy lány NEM viselkedhet így valaki... amúgy 2 pofontól meg különben se lesz semmi baja... és ha még visszajönne küld el a búsba...

20L

2011. júl. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Én többet is adtam volna neki mint pár pofon ember...egy nő ütögethet férfit meg rugdoshat de férfi nem üthet vissza? :D röhej én simán adtam volna pár öklöst ilyen helyzetbe és páros lábbal rúgtam volna ki az ablakon..
2011. júl. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

aztarohadt:S az a csaj nem normális:S

jogos volt a pofon..

aki meg azt írja hogy egy nőt nem üthet meg annak annyi hogy igaza van de ez nem egy nő..egy nő nem viselkedik így..

2011. júl. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd egy nagy hülye...

De te is, minek állsz össze ilyen fiatallal? Együtt is laktatok?

A csaj anyja mit szólt ehhez? Jogos volt, de talál egy kicsit durva, max egy pofont adhattál volna neki.

2011. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
tyűűű ezen még én is felidegesitettem magam:D
2011. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 motoros23 ***** válasza:
100%

Úgy kellett neki, megráztad a pofonfát és leesett pár az ő számára :D

Egyébként is a nők sírtak az egyenjogúságért meg hogy el vannak nyomva, na most akkor viseljék is minden téren...


Tény hogy az erőszak nem old meg semmit, de ilyen helyzetben ember legyen a talpán aki megálljt tud parancsolni magának. Én nyugodt ember vagyok, de ha a csajom belerúgna a kocsiba, az volt az utolsó közeli kapcsolata a kocsimmal, járna gyalog, busszal dehogy a kocsimmal nem az biztos. Tiszteljük már egymás tulajdonát.


25/F

2011. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

hát hallod ha ez igy igaz, én nem csak ennyit tettem volna... de nemtudom miért válhatott ilyenné, az első ilyen megmozdulásnál tudatnám hogy ez igy nem lesz jó. ha ekkora idióta lett akkor nem foglalkoznék vele többet, sőt valsz nem érdekelne hogy lány belé is rugnék... hát hogy lehet igy viselkedni? még olvasva is felháborit hogy valaki ennyire aljas görény legyen, hogy viccből jelenetet rendezzen, és még ő legyen megsértve, nemtudom mit képzelhet magáról...

persze ez egyoldalú nagyon, ahogy leirtad, érdekes lenne az ő szempontjából is hallani, na de ez a viselkedés ez semmire nem megoldás a részéről... akármit is tettél előtte...

összefoglalva a holdig felrugnám az ilyen pitsát...

2011. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...hagyd abba a lelkizést, jó? Ez a viselkedés, amit leírtál...úristen, ez a csaj egy elmeháborodott! Egy tébolyodott! Kirázott tőle a hideg...komolyan mondom neked, hogy beteg az agya! Még a horror filmekben sem láttam ilyet! Pedig azokban sok idegbeteg famíliát láttam, de ezek a műsorok amiket a barátnőt rendezett...beteges.

Érthető, hogy nyakon csaptad, az ilyen mást nem érdemel.

Nehogy már te érezd magad rosszul...igen, valóban, egy nőt paraszt dolog megütni, de ez egy retardált állat. Ha úgy van meg is csal.

Ha jót akarsz neki tenni, vidd el pszichológushoz! Viccen kívül.

Keress rá erre az oldalra: orvostudakozó. Keress ott pszichológust/pszichiátert, írd le ezt a történetet, on-line fog válaszolni.

Meg fogsz döbbenni.

19/L

2011. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyi bajotok volt nem értem, miért nem hagytad. ott remélem feljelent, mert azért te se vagy 100-as
2011. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!