Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van! Eltörött a mécses!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van! Eltörött a mécses! Megütöttem a barátnőm! Jogos volt?

Figyelt kérdés

Mostanában elszemtelenedett. Például megsértődött, kidobta a ruhám (!!) a kukába, mérges volt (mondhatni idegbeteg), és elkezdte rugdosni a dísztárcsát.

Néztem rendesen.

Azt mondtam a levesére, hogy picit sótlan, erre beleköpött (!!!). Nem volt soha sem ilyen primitív, de ez már fájdalmas.

Amikor viszont eltörött a mécses, az az volt, mikor egy étteremben elkezdett veszekedni velem, már-már ordítani (!!!), amire megszorítottam a karját, és mondtam, hogy viselkedj...

Erre elkezdett bömbölni, sírni, és odafutott az étterem közepébe, bőgve, összerogyva, segítségért kiáltozva.

Na ekkor nagyon eldurrant az agyam, és elindultam felé, megszaporázva lépteim. Ordított, hogy segítsenek neki, molesztálom, erőszakoskodom vele, emg akarom erőszakolni...

Majdnem nekem jöttek idegenek, egyik már a rendőröket hívta (elég felfokozott állapotban voltam, tény, de nem veszélyes/közveszélyes, szimplán ideges) és a biztonsági őr kitessékelt a teremből. Vártam kint, hátha utánam jön, ablakból viszont láttam, hogy még mindig jelenetet rendez, aztán egy pillanatra összeakadt a tekintetünk, és elkezdett nevetni, mosolyogni.

Beszálltam a kocsiba, és hazajöttem. Fél óra múlva kuncogva jött haza, de azért felrótta nekem, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vártam meg, meg gúnyosan megjegyezte: "jajj, egyem azt a kis érzékeny lelkedet, hát nem érted a viccet???2

Erre ellöktem magamtól, és elég erőteljesen ordítottam, hogy "mégis mit képzeltél?? Megaláztál több tucat ember szeme láttára, és még Neked áll feljebb?"

Elvörösödött, és elkezdett szidni, elrohant a hálószobába.

Nem sokkal később füstszagot éreztem, és bementem a szobába... Tudom, hogy emiatt egyesek lenéznek, vagy gyerekesnek tartanak, de én egész kicsi korom óta, 8-9 éves korom óta szenvedélyes képregénygyűjtő vagyok.

Vannak olyan limitált példányaim, amiből világszerte mindössze 5-6 darab van, nehéz volt beszereznem. És ez az őrült elkezdte ezeket égetni, és mondta: "Velem Te nem ordibálsz! Ez majd jó lecke lesz neked"

Na ekkor jött a vörös köd!

Minden sérelem kiszaladt belőlem, ami az utóbbi hónapokban felgyűlt, tiszta tüdőből ordítottam rá, fellöktem, rátérdeltem, és két hatalmas pofont kiosztottam neki, felráncigáltam, és a falhoz csaptam, majd odaszorítottam, és az arcába ordítottam mindenféle sértést a k*rvától kezdve mindenen át, ami csak jött belőlem.

Aztán felfogtam, mit tettem, és kimentem a fürdőszobába.

Ő bőgve elrohant, azóta sem láttam, nem kerestem. Pár napja történt az eset.

Mit gondoltok erről? Jogos volt? Tudom, tragikomikus a helyzet. De a tragédia része jobban kiemelendő.


17L + 22F


2011. júl. 1. 00:05
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
24%
Egy nő megütése sohasem "jogos". SOHA. Elzavarhattad volna, mondhattál rá akármit, de meg nem ütheted. Amit tett a lírásod szerint, az valóban egy elmebeteg dolog, de ha valóban ilyen viselkedés bújkált benne akkor eddig nem igaz, hogy nem vetted észre, legalább az ilyen jelenet előjeleit, ergo felkészülhettél volna rá mentálisan h ez be fog következni, és nem a kezeddel oldod meg a dolgot. Próbállak megérteni, de ez nem megoldás akkor sem.
2011. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
55%

hát a helyedbe már az étterembe fejbe rugtam volna,

Hagyd a francba az ilyen nem barátnő!

2011. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim válasza:
79%

Ha a barátnőd csak 17 éves, én arra tippelek, hogy ez ilyen "kései kamaszodás". A volt legjobb barátnőmmel is azért szakadtunk szét, mert 17 éves koráig teljesen normális, érett volt, jó barát, aztán csak úgy hirtelen egy hisztis, gúnyolódós, mindent túl komolyan vevő GYEREK lett belőle... (Szerencsémre magától megsértődött és elhagyott, nem is fajult el annyira a dolog, azóta már kibékültünk, de még mindig elég gyerekesen viselkedik.)


Az összes pasit képes lennék felképelni, amiért kezet emel egy lányra, de ez, barátom, ez tökéletesen érthető volt! Többet is adhattál volna neki! Megértem, hogy kiborultál, sőt, csodálom, hogy nem előbb vesztetted el a fejed. Nekem is van egy ilyen hobbim, szenvedélyesen figurákat, képregényeket, meg mindenféle ilyen tárgyat gyűjtök és nagyon fontos a számomra, ha a te helyedben lettem volna és a barátnőm ezt tette volna... szerintem ugyanazt csináltam volna, mint te, talán meg se bántam volna, sőt, én rúgtam volna ki a lakásból.

Ha nem keres, örülj neki! Szakíts vele minél előbb, ez így nem mehet tovább. Sőt, gyűjts össze az összes cuccát egy dobozba, és ha jelentkezik, nyomd a kezébe, és viszlát.


Hihetetlen, hogy tudnak viselkedni egyesek...

2011. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
16%
uccsó, többet is adhatott volna neki? te normalis vagy? embeeer.. ezek a kelet-európai férfiak.. gratulalok, f.szagyerekek vagytok..
2011. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan én is lenézem azokat a pasikat, akik nőket vernek, de a kérdezőt most nem. Nem verte ki a lány fogát, nem okzott neki maradandó károsodást...A lelkibántalom egyébként is rosszabb. Becsülöm, tisztelem, imádom a nőket, de ez megérdemelte.
2011. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

77%, te nő vagy férfi vagy?? És ütöttek már meg?

Ne haragudj a kérdésért....

2011. júl. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
megérdemelte, és az Istenért vissza ne fogadd! húzzon a p*csába! am mi az h ezek a kelet-európai férfiak?!
2011. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
40%
Szívesen írnám alá mindkettőtök gondnokság alá helyezéséről az ítéletet.
2011. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Nő vagyok!:) de viszont kedves kérdező én már az étterembe észhez térittem volna persze nem pofonnal hanem egy jó nagy kancsó hideg vizet kellet volna rá boritani aztán mikor lehigad.Nem haza kellet volna még hoozád vinni hanem ott nyomban elküldeni aztán megmondani neki ha majd megtanul viselkedni kulturáltan normálisan akkor lesz miről beszélnetek!Viszont a lány szüleivvel igen csak elbeszélgetni kéne mert ez már nem kamaszos hiszti ez már rosszabb kb az idegbetegek szoktak igy viselkedni.
2011. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Nem tudom kamu sztori-e,mert gyakorlatilag összeírtad a férfiak legszörnyűbb rémálmait.

Nyilvános lejáratás,megaláztatás,anyagi károkozás,a tisztelet teljes hiánya.

Ha igaz ez,akkor én már a levesbe köpésnél lecsapom és a hajánál fogva vágom ki az eszméletlen testét a lakásból.

Egyébként meg a nő valami nagyon nagy gyengeséget érezhetett,ha ilyen messzire ment.

2011. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!