Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van! Eltörött a mécses!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van! Eltörött a mécses! Megütöttem a barátnőm! Jogos volt?

Figyelt kérdés

Mostanában elszemtelenedett. Például megsértődött, kidobta a ruhám (!!) a kukába, mérges volt (mondhatni idegbeteg), és elkezdte rugdosni a dísztárcsát.

Néztem rendesen.

Azt mondtam a levesére, hogy picit sótlan, erre beleköpött (!!!). Nem volt soha sem ilyen primitív, de ez már fájdalmas.

Amikor viszont eltörött a mécses, az az volt, mikor egy étteremben elkezdett veszekedni velem, már-már ordítani (!!!), amire megszorítottam a karját, és mondtam, hogy viselkedj...

Erre elkezdett bömbölni, sírni, és odafutott az étterem közepébe, bőgve, összerogyva, segítségért kiáltozva.

Na ekkor nagyon eldurrant az agyam, és elindultam felé, megszaporázva lépteim. Ordított, hogy segítsenek neki, molesztálom, erőszakoskodom vele, emg akarom erőszakolni...

Majdnem nekem jöttek idegenek, egyik már a rendőröket hívta (elég felfokozott állapotban voltam, tény, de nem veszélyes/közveszélyes, szimplán ideges) és a biztonsági őr kitessékelt a teremből. Vártam kint, hátha utánam jön, ablakból viszont láttam, hogy még mindig jelenetet rendez, aztán egy pillanatra összeakadt a tekintetünk, és elkezdett nevetni, mosolyogni.

Beszálltam a kocsiba, és hazajöttem. Fél óra múlva kuncogva jött haza, de azért felrótta nekem, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vártam meg, meg gúnyosan megjegyezte: "jajj, egyem azt a kis érzékeny lelkedet, hát nem érted a viccet???2

Erre ellöktem magamtól, és elég erőteljesen ordítottam, hogy "mégis mit képzeltél?? Megaláztál több tucat ember szeme láttára, és még Neked áll feljebb?"

Elvörösödött, és elkezdett szidni, elrohant a hálószobába.

Nem sokkal később füstszagot éreztem, és bementem a szobába... Tudom, hogy emiatt egyesek lenéznek, vagy gyerekesnek tartanak, de én egész kicsi korom óta, 8-9 éves korom óta szenvedélyes képregénygyűjtő vagyok.

Vannak olyan limitált példányaim, amiből világszerte mindössze 5-6 darab van, nehéz volt beszereznem. És ez az őrült elkezdte ezeket égetni, és mondta: "Velem Te nem ordibálsz! Ez majd jó lecke lesz neked"

Na ekkor jött a vörös köd!

Minden sérelem kiszaladt belőlem, ami az utóbbi hónapokban felgyűlt, tiszta tüdőből ordítottam rá, fellöktem, rátérdeltem, és két hatalmas pofont kiosztottam neki, felráncigáltam, és a falhoz csaptam, majd odaszorítottam, és az arcába ordítottam mindenféle sértést a k*rvától kezdve mindenen át, ami csak jött belőlem.

Aztán felfogtam, mit tettem, és kimentem a fürdőszobába.

Ő bőgve elrohant, azóta sem láttam, nem kerestem. Pár napja történt az eset.

Mit gondoltok erről? Jogos volt? Tudom, tragikomikus a helyzet. De a tragédia része jobban kiemelendő.


17L + 22F


2011. júl. 1. 00:05
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
97%

Király vagy haver!

Vissza ne fogadd semmi körülmények között!

Add ki a cuccait azt isten áldja!

2011. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%

jol tetted, az ilyeneket helyre kell tenni.

keress masikat nem erdemli meg az ilyen a torodest.

(bocsi telon nincs ekezet)

2011. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
63%
Ez a nő sziopata, én kidobtam volna az erkélyen :D Hagyd a francba, dobd, hogy lehet így viselkedni??:O
2011. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
hú ajajjj kemény szitu de ha azt mondod h nem volt mindig ien akk picit érdeklődj utána h miért ien mostanába mindenesetre bármi is a baj ink tőled kéne segítséget kérnie ha tényleg megbízik benned nem pedig rajtad vezetni le a dühét........ azért neked se lett vna szabad ennyire kiakadnod...... hívd fel beszéljetek kulturált emberek módjára és ha így sem működik akk hagyd a francba akk nem vagytok egymáshoz valóak......
2011. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
85%
nekem az első gondolatom az volt hogy egy elkényeztetett kis tini p*csa. biztosan sokat fog változni a köv pár évben, de én már rég kidobtam volna, mégis mit képzel magáról? csak úgy bemegy és felgyújtja a képregényeket? vagy idegbeteg vagy nagyon durván el van kényeztetve. de a kérdésre válaszolva: a pofon tényleg nem jogos, még akkor is ha igazad van, ezt biztos a szüleitől, barátaitól kezdve mindenkinek elmondja és te leszel a csúnya bácsi mindenki szemében. én nem tudom mit tettem volna, nehéz kérdés. lehet h csak kidobtam volna a cuccaival együtt és rá se nézek többet.
2011. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen igazad volt. Még neki is jót tettél vele, hátha ettől végre észhez tér, ha már az nem volt neki elég, hogy a hülyesége ellenére is kitartottál mellette. Ne keresd, várd meg, hogy ő tegye. Egy nő is felpofozott volna egy ilyenért egy férfit, és akkor mindenki azt mondta volna, hogy jól tette, a férfiak pedig eleve hevesebbek is alapból... nem kell mentegetőznöd, mivel igazad volt. 23L
2011. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
szerintem meg mindig ilyen volt csak senki nem mutatja ki a foga fehérjét egy kapcsolat elején.
2011. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
:O:O Én vagyok legjobban ellene mindenféle erőszaknak, pláne ha nők ellen követik el, de én mondom, most teljesen megértem amit tettél!! NEM mondom, hogy megérdemelte, mert a testi erőszakot senki sem érdemli meg, de egy ilyen helyzetben én is ugyanezt csináltam volna! Okosabban is lehetett volna viselkedni, de aki ebben a helyzetben higgadtan tudott volna gondolkodni, az nem ember, hanem robot vagy nem is tudom mi... Dobd ki a csajt, ne akarj bosszút állni, mert egy ilyen 'ellenfélnél' te húznád a rövidebbet, ki tudja mire képes még. Ha azt mondod, eddig soha nem volt ilyen primitív, akkor annyit tudsz tenni, hogy a családját figyelmezteted, hogy küldjék el valami alapos kivizsgálásra, mert tuti, hogy valami probléma van a fejében.. 17/L
2011. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen cselekdetél és nagyon sajnálom a történteket...

Nem helyeslem én sem az erőszakot, de ez pofátlanság volt. aki ilyen gonosz, nyomorult minimum ennyit érdemel. Ha meg tuskó, legalább észre veszi magát.

2011. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 Dymo ***** válasza:
jól tetted!!!
2011. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!