Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok a magányt?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna igazán a kérdés, akinek már több mint fél éve nem volt kapcsolata... ti mit csináltok hogy betöltsétek az 'űrt'?

Fura, hogy nem a páromra kell gondolnom hanem egész nap csak úgy elvagyok a gondolataimmal... már azt se tudom melyik a rosszabb, az hogy üresség van bennem, vagy az az érzés amikor véget ér egy szerelem.

ti hogy vagytok ezzel?


2011. máj. 20. 21:38
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Férfiak, akiknek még soha nem volt senkijük! 2 megoldás létezik:

1. gyűjtsetek pénzt, és menjetek el plasztikai műtétre,

2. gyűjtsetek pénzt, és hódítsatok azzal.

A nőknek ugyanis csak a külső és a pénz számít, semmi más. Én az 1. megoldást választom sztem, mert akiknek a külső számít, azok átlagban egy fokkal normálisabbak, mint akiknek a pénz.

2011. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim válasza:
csúnya azért nem vok csak a legutobbi barátnőm lelkileg és érzelmileg jól tönkre tett szóval luzer azért nem vok csak nincs szükségem új kapcsolatra
2011. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

00:05 vagyok

Engem anélkül vágtak taccsra, hogy sikerült volna összejönni velük. Valahogy mindig a finishben kapok defektet.

Magamra nézve finishnek tekintem azt, ha sikerülne öszejönni, "járni" valakivel, holott tudom, hogy ez közelsem a célállapot. Számomra viszont egy lélektani pont lenne, amin át kéne lendülnöm a továbblépéshez.

Szeretném már megérezni azt, hogy van egy valaki, akivel megoszthatom érzéseimet, kézen fogva sétálhatok vele, megölelhetem stb. Időnként úgy érzem, hogy ez csak álom marad számomra: kb. annyi esélyt látok a megvalósulására, mint hogy ötösöm legyen a lottón.

2011. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Ha már mindenáron barátnőt akarsz, akkor szerintem ne görcsösen keresd. Nekem sem jöttek össze a dolgok az istenért se amikor célzottan akartam párt találni magamnak. Amikor már lesz*rtam az egészet akkor viszont mindig becsúszott 1-1 csaj akinek bejöttem. Más kérdés, hogy inkább tojtak volna a fejemre akkor is és most nem lennék tropára menve miattuk.. Szóval summa summarum: ne keresd őket, várd míg ők jönnek oda hozzád. Nálam ez működött eddig.
2011. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Próbáltam már nem görcsösen is, olyan is volt, hogy a lány jött oda hozzám, de így sem működött.

Az a baj, hogy mindig elbizonytalanít valami. Mindig begörcsölök, pedig mindig megfogadom, hogy ezúttal nem fogok görcsölni. A lányok is mindig elbizonytalanítanak, úgy érzem, össze van esküdve ellenem az egész női társadalom, mert ez a gyenge pontom. Nem bírom elviselni a bizonytalanságot, a kiszámíthatatlanságot.

Mikor a legkisebb jelét is látom annak, hogy esetleg már nem érdeklem annyira, már elbizonytalanodok és nem tudom merre tovább. Lehet, hogy túl későn lépek, lehet, hogy nem mérem fel megfelelően a helyzetet, nem tudom.

Ennyi kudarc után már hányingerem van az egésztől.

2011. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

20 éves nő vagyok. 2 éve nem volt kapcsolatom, előtte voltak férfiak, akikkel úgymond kapcsolatban voltam, de csak egybe voltam szerelmes. A többit sem vágtam át, tudtak róla, ahogyan azzal is tisztában voltak, a szerelem nem feltétlenül a mozgatórugója egy kapcsolatnak. Szóval 2 éve egyedül vagyok, bátran állítom, egyáltalán nem hiányzik nekem a párkapcsolat. Azóta is voltak férfiak, akik cicáztak velem, én pedig velük, de az én akaratomból nem fordult komolyabbra a dolog. Imádok egyedülálló lenni - főleg, hogy nagyon spontán életet élek. Oké, tudom, a párkapcsolat - vagyis egy jó, egészséges párkapcsolat - nem arról szól, hogy percre pontosan elszámoljunk az életünkkel a másiknak, mégis jobb nekem ez így. Ha úgy tartja kedvem - és a körülmények engedik -, kiruccanok csak úgy a barátokkal egyet külföldre, ha sokáig elmaradok, nem kell senkit felhívni, hogy hol vagyok, mit csinálok, kikkel, mikor érek haza... Szóval nekem ez így tökéletes.

Ez persze nem azt jelenti, hogy örökké egyedül szeretnék maradni. Viszont még nagyon fiatal vagyok, mint már írtam, 20 éves.

Az űr betöltésére semmit sem csinálok, mivel nincs űr. Jó, értem a kérdés... Tanulok, vásárlok, bulizok, tombolok, ismerkedek (másokkal és ÖNMAGAMMAL IS). Tényleg, az ismerkedés... Nos, nyilván akkor is "szabadna", ha lenne párom, bizonyos keretek között. Lehet, hogy most is megismerkedek 1 fiúval, sétálni akarunk a Duna partján - semmi szex, viszont meghitten, egymást megismerve, beszélgetve. Ezt egy kapcsolat mellett lehetetlen lenne kivitelezni - vagyis lehetne, dehát na -, így azonban az ilyesfajta igényeimet is simán kielégíthetem.

Hozzátenném, én sosem voltam az hősszerelmes típus, akkor sem, mikor szerelmes voltam. Fiatalként a saját szabadságomat, boldogulásomat többre tartom.

Számomra a szerelem olyan állapot, amely kis időnyi boldogságot okoz megszorozott szenvedéssel, kétségbeeséssel, rettegéssel. Mert akárkinek akármilyen jó kapcsolata van, akármilyen szerelmes, ezek a dolgok igenis benne vannak.

2011. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

"Hozzászoktam... szar az élet :|"

Ehhez annyit fűznék, hogy szerelem nélkül is élet az élet, és szép is! ;)

2011. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Amúgy ajánlom elolvasásra Szalai Viven Hamis gyönyör című könyvét, ami egy luxusprostituáltról szól, viszont, ha valaki beleélve, empatikusan, nyitottan olvassa, remek dolgokat, gondolatokat találhat belőle a szerelemről is - a realitás talaján, mégsem túl keményen.
2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

"..a szerelem olyan állapot, amely kis időnyi boldogságot okoz megszorozott szenvedéssel, kétségbeeséssel, rettegéssel."


tökéletesen egyetértek ezzel a sorral!!

2011. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Ezért vannak annál fontosabb, tartósabb dolgok is. Amik amúgy több gyönyörrel is járnak.

De már hozzászoktam, a világ borzasztóan szerelemcentrikus (nem, nem szexcentrikus, szerelemmel még mindig több dolgot eladnak), az én hozzáállásom pedig nem normális. :D Még szerencse, hogy még a tudomány sem olyan merész, hogy körülhatárolja a normális fogalmát.

2011. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!