Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok a magányt?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna igazán a kérdés, akinek már több mint fél éve nem volt kapcsolata... ti mit csináltok hogy betöltsétek az 'űrt'?

Fura, hogy nem a páromra kell gondolnom hanem egész nap csak úgy elvagyok a gondolataimmal... már azt se tudom melyik a rosszabb, az hogy üresség van bennem, vagy az az érzés amikor véget ér egy szerelem.

ti hogy vagytok ezzel?


2011. máj. 20. 21:38
1 2 3 4 5 6
 1/57 R3al ***** válasza:
75%

Hozzászoktam... szar az élet :|


http://www.youtube.com/watch?v=RiWf7icUoG4


Pótolni ? Ahogy tudod... foglalkozz valamivel...

2011. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
nem is az a baj ha magányos vagy, hanem hogy egy valaki jár az eszedben aki elérhetetlen. így még csak az is esélytelen hogy jöjjön valaki más. most magam alatt vagyok két szinttel, azért írok ilyen nyálas sz*arokat...
2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel h nézem a pasikat és ha valaki tetszik megpróbálom "megszerezni" de ugye mint mindennek 2 útja van.. vagy sikerül vagy nem... de akkor is érzel valamit..
2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
én 20 éves vagyok,soha nemvolt barátnőm,de mégis teljesen jól elvagyok,az időmet is maximálisan jól kihasználva eltudom tölteni. és nem érzem úgy,hogy bármi is hiányozna az életemből.
2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
Pár éve 4 évig nem volt senkim. Egyáltalán nem zavart, jól elvoltam. Most úgy fél éve nincs, amivel szintén nem lenne baj, ha nem lennék még mindig őrülten szerelmes a volt kedvesembe :( Szóval most sz*rul bírom.
2011. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
igyekszem hasznosan tölteni az időm: tanulok, iskolában vagyok, szakmai cikkeket olvasok a neten. és az életem nélkülözhetetlen része a sport. körülbelül annyi időt vesz el mintha lenne párom, napi sok órát, gyakorlatilag e köré épül az életem.
2011. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 szamóca. ***** válasza:
100%

amíg nincs olyan se akire vágyok addig tök jól elvagyok.

nem vagyok egy kapcsolatfüggő típus :) talán az a része nehéz hogy szex nélkül lenni... az tényleg necces néha, de alapvetően nem "hiányzik" egy kapcsolat.

ha hiányizk, akkor valaki konkkrét személy hiányzik. nem azért megyek bele egy kapcsoaltba mert magányos vagyok, vagy mert kapcsoalt kell, hanem mert az adott ember kell.

2011. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:

harmadik 21:41

én is úgyszint :)

18/F

2011. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

érdekes hogy így telnek a napjaim hogy egyedül... 2-3hétig megvagyok utána jön pár nap mélypont... utána megint jólvagyok. azért tényleg már jó lenne szeretni, még mielőtt elfelejtem azt az érzést. a legjobb az hogy nem is teszek semmit se azért hogy lehessen is valakim...

de azért sok sikert nekünk, és fel a fejjel :)

2011. máj. 20. 21:45
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
21.41 és 21.43 azért a ti esetetek szerintem kicsit más. Azt írjátok, hogy még soha nem volt barátnőtök, tehát tulajdonképpen nem is tudjátok, hogy mi is az ami nem hiányzik:) Ha megszokod valakinek a mindennapi közelségét, az ölelését, csókját, simogatását, hogy van aki törődik veled és ez megszűnik...egy ideig persze elvan az ember, de aztán megint felébrednek ezek a vágyak és akkor baromi nehéz vele akármit is kezdeni.
2011. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!